494 Shares 4803 views

'Gedeliks' oznacza (kropli). instrukcja

Medycyna „Gedeliks” (krople) jest pochodzenia roślinnego. Aktywny składnik – ekstrakt z liści bluszczu. Lek jest przyjmowany doustnie.

W opisie mechanizmu działania oznacza „Gedeliks” (krople), instrukcja wskazuje na korzystne właściwości substancji czynnej. Ekstrakt zawiera mukolityczne i rozkurczowe sekretoliticheskim due nim zawartego glikozydu saponiny.

Według ekspertów, skuteczność terapeutyczną leku z powodu podejrzenia żołądka podrażnienia śluzówki. Zatem istnieje odruch stymulację gruczołów błony śluzowej oskrzeli za pomocą włókien czuciowych układ przywspółczulny.

Preparat „Gedeliks” (zasilanie) instrukcje zaleca skojarzonym leczeniu zapalenia dróg oddechowych, powstawanie skomplikowanych i gęsty wydzieliny oskrzelowej lub zaburzenia odkrztuszanie. Przez świadectwa, w szczególności, obejmują rozstrzenie oskrzeli, zapalenie oskrzeli, ostre i przewlekłe zapalenie. Środki stosowane i kaszlu.

"Gedeliks" -kapli wziąć nierozcieńczony. Stosowanie leków do spożycia nie zależy na jedzenie.

Czas trwania leczenia jest określona w zależności od patologii. W przygotowaniu jest stosowana miarka. Jego pojemność – pięć mililitrów. Podzielenie przez łyżką odpowiada 3,75, 2,5 i 1,25 mg.

Dla pacjentów starszych niż dziesięć lat powołać 31 upuść trzy razy dziennie dla dzieci w wieku od czterech do dziesięciu lat – 21 upuść trzy razy dziennie. Pacjenci z dwóch do czterech lat powołać 16 kropli trzy razy dziennie.

Lek zaleca się przyjmować co najmniej na tydzień, nawet w łagodnym przebiegu choroby. Po wyeliminowaniu objawów choroby medycynie „Gedeliks” (spada) Instrukcja zaleca podjęcie dalszych okres dwóch lub trzech dni.

Lek jest przeciwwskazane w leczeniu astmy, zaburzeń przemiany materii w cyklu mocznikowego, nadwrażliwości. Medycyna „Gedeliks” (drop) nie zezwala na instrukcji do wykorzystania skłonnością do skurczu krtani. Nie zaleca się lek do dwóch lat (ze względu na obecność olejek miętowy, mentol, olej eukaliptusowy).

Syrop może używać wiek roku.

Ze względu na fakt, że spadek „Gedeliks” nie zawiera cukru i alkoholu, mogą być przepisane na cukrzycę.

Jeśli w trakcie leczenia nie wykazuje oznaki poprawy, istnieją ataki astmy, jest obecność ropy w plwociny, gorączka, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Ze względu na fakt, że w praktyce klinicznej jest niewystarczająca opisane zastosowania leku w ciąży i karmiące, drug „Gedeliks” nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i laktacji. Jednak w niektórych przypadkach, stosowanie leków pozwoliło na fachowe doradztwo i systematyczny pod jego kontrolą.

Przy stosowaniu środków „Gedeliks” (krople) może ból w nadbrzuszu, biegunka, nudności i mdłości. Może wystąpić reakcje alergiczne.

Podczas badania nie została zainstalowana moc leku wpływać na szybkość reakcji psychomotorycznych podczas pracy maszyn i zarządzania transportem. Używanie narkotyków przez kierowców jest dozwolone, ponieważ nie zawiera alkoholu.

W przypadku przedawkowania jest wymioty, nudności, biegunka. Brak specyficznego antidotum. W tym kontekście zaleca się leczenie objawowe.

Według wielu opinii, oznacza „Gedeliks” (drop) jest dobrze tolerowany przez pacjentów. Możliwe reakcje uboczne są rzadkie. Wielu z tych, którzy wzięli lek, powiedzieć jej efektywności i wydajności.

Przed zastosowaniem leku „Gedeliks” powinny skonsultować się z lekarzem.