848 Shares 4330 views

Chory po wypiciu alkoholu – co robić? Jak rozwiązać ten problem?

Po wypoczynku i spożywania alkoholu na nim pełne zabawy, wielu ludzi są często negatywne konsekwencje. Po dokonaniu płatności za nim są nudności, wymioty i bóle głowy. Jeśli dana osoba jest chora po wypiciu alkoholu, co należy zrobić w takiej sytuacji?


Jeśli kac nie jest konieczne, aby poradzić sobie z nudnościami lub wymiotami. Po tej reakcji jest całkiem naturalne, a nawet korzystne. Od upadku produktów alkoholowych zawierać substancje toksyczne, muszą wydalać. Jeśli nie ma wymiotów, ale wymiotów po spożyciu, co robić? Trzeba próbować wywoływać wymiotów przez siebie. Potem przyjdzie szybką ulgę. W celu wywołania wymiotów, zaleca się wypić litr wody. Do tego czasu, aż woda wychodzi czysta, należy pić.

Nie trzeba brać leki na mdłości. Mogą one jedynie zapobiegać ciało wydalania substancji toksycznych, a ciężki kac będzie trwał dłużej. W tym przypadku szkoda alkoholu spożywanego będzie o wiele bardziej poważne.

nudności żółć

Co zrobić, jeśli chory żółć po wypiciu? W takim przypadku, gdy żołądek jest całkowicie usunięty i pozostawia tylko żółć, możemy powiedzieć, że stan poprawi się wkrótce. Pomimo faktu, że może to trwać dość długo, organizm nadal robi to, co jest konieczne.

W tym przypadku, w połączeniu z wymiotami zewnątrz żółci, woreczka żółciowego zamówień (co oznacza, że obciążenie jest zmniejszone do wątroby, a także zmniejsza naprężenia w taki sposób, aby wyjścia żółci) i wchodzi ona dwunastnicę (zmniejszenie obciążenia trzustki) , Brzuch pchając ją przez przełyk, co zmniejsza jej wrażliwość. Przynosi ulgę człowieka i przechodzi nudności.

Wymioty zwykle zatrzymuje się po kilku fragmentów z żółcią. Jeśli tak się nie stanie, to trzeba wezwać karetkę.

Wymioty nie zatrzyma

Zdarza się również, że nie zatrzymuje wymioty i bardzo chory po wypiciu. Co robić? W takim przypadku więcej niż jeden dzień, a jednocześnie pozostawia jedynie wodę w żółci, konieczne jest podjęcie „Reglan”. Zmyć środkiem zaleca niewielką ilość wody, aby nie natychmiast wypluć tabletki. Gdyby okazało się, że 15 minut powinny pić innego. Jeśli tabletki nie pomagały, a nie zatrzymać wymioty, konieczne jest, aby skontaktować się z lekarzem, który będzie w stanie wejść do funkcji szybkiego dożylnie.

Jeśli wymioty i nudności dręczą człowieka zbyt długo za każdym razem, nawet jeśli pijany bardzo niewielką ilość alkoholu, logiczne byłoby, aby skierować do lekarza-gastroenterologa. Będzie to sprawdzić wątrobę, trzustkę, dwunastnicę. Możesz być także badane na zawartość cynku we krwi. Jego brak wpływu na czas trwania zatrucia.

Krew w wymiocinach

Jeśli dana osoba jest chora po wypiciu krwi, co robić? W przypadku, gdy krew w wymiocinach trochę, nie wolno nam myśleć, że jest to normalne. Po kac jest skończona, należy natychmiast przejść test przewodu pokarmowego.

Jeśli nie ma wymioty duże ilości krwi, konieczne jest, aby natychmiast wezwać karetkę. Opóźnienie w takiej sytuacji jest niemożliwe.

Czy nudności i wymioty są niebezpieczne?

Jeżeli dana osoba ma po pijany albo kaca zaczął wymioty, ale nie spać, ponieważ istnieje poważne ryzyko, podczas snu na plecach utopić. Potrzebujemy kogoś, aby opiekować się śpi. W razie wypadku należy obrócić na bok.

Nudności i wymioty mogą być niebezpieczne, jeśli są one spowodowane przez poważną chorobę, jakie powstały lub pogarszała na tle ludzkiej zatrucia. Musisz być w stanie odróżnić kaca od objawów lękowych.

Posiłki dla nudności

Załóżmy, że człowiek czuje się chory rano po wypiciu. Co robić? Wiele powinni jeść tłuszczu mocą zupy. Mówią, że to pomaga. Ale nie wszystko jest tak. Byłoby o wiele mądrzejszy, aby nie kolidować z ciałem należy oczyścić z toksycznych produktów rozpadu alkoholu. Nowa żywność, aby zakończyć oczyszczającą obciążenia nie jest konieczne. Ciężki posiłek nudności mogą korzystać jedynie jako środek do prowokowania wymiotów. Ale łatwiej jest do tego celu użyć zwykłej wody.

Jeśli chcesz jeść z kacem, człowiek powinien starać się jeść tylko mdłe pokarmy. Najbardziej optymalne produkty są banany, jogurt i owoce cytrusowe. Banany pomaga napełnić wyodrębnione potasu. Są one łatwo przenoszone podczas długotrwałego mdłości. W owocach cytrusowych duża ilość kwasu cytrynowego. Pomaga szybkiego wycofania się toksyn z organizmu i poprawia metabolizm. Jogurt zawiera również witaminy, związane z grupy B. Po prostu ich organizm traci kiedy przetwarza alkohol. Te witaminy poprawić proces trawienia pokarmu, doprowadzić do normalnego układu nerwowego i funkcjonowanie serca i mięśni, ale także przyczynia się z nudnościami.

Wymioty, jako sposób zapobiegania kaca

Co zrobić, jeśli chory po wypiciu alkoholu? Natychmiast po filc skorzystało zbyt wiele, trzeba wywoływać wymiotów. Żołądek w tym przypadku jest usuwana zarówno z alkoholem, że było późno, a przed niepotrzebnym jedzeniem że kac ładuje wątrobę i trzustkę.

Wymioty jako środek tymczasowy Sobering

Jeśli dana osoba jest pijany, ale konieczne jest, aby jakiś czas wytrzeźwieć szybko, a następnie wymioty mogą pomóc. Gdy żołądek jest pusty, można pić mocnej czarnej herbaty lub kawy. Napoje te pomogą na chwilę powrócić do trzeźwości.

Ze względu na to, co chory na kaca

Alkohol ma na organizm jest bardzo negatywny wpływ. Nudności i wymioty po wypiciu alkoholu powoduje zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej. Po wszystkich produktów rozpadu wytworzonych w alkoholu, jest kwaśny.

Dlatego dużo roztworu pomocy sody. Jest częścią dużej liczby anty-kaca. Jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że napoje gazowane mogą powodować zakwaszenie żołądka. Dlatego lepiej jest pić wodę mineralną.

W niektórych przypadkach konieczne jest samo-wywoływać wymiotów

Jedną z głównych przyczyn nudności kaca jest to, że płyn w organizmie jest rozpowszechniany źle. Tkanka jest obrzęk, a także w układzie krążenia, a wręcz przeciwnie, odwodnienie. Do poprawnego redystrybucji lepiej jest pić wodę podczas przyjmowania leków moczopędnych. Są to zielona herbata, piwo bezalkoholowe lub „Veroshpiron”. Nadmiar cieczy wyświetlane tak razem z substancjami toksycznymi, które pozostały w organizmie. Woda dopływająca do krwi prowadzi do normalnej objętości krwi. Wszystko to prowadzi do zmniejszenia obrzęku Podsumowując szkodliwych substancji i poprawić ogólny stan organizmu. Przed wody pitnej, konieczne jest, aby zrekompensować brakującej ilości soli mineralnych. Aby to zrobić, można pić nie więcej niż jedną filiżankę solanki.

Jeśli bardzo chory po wypiciu alkoholu, co robić? Trzeba pić wodę mineralną. To jest kilka razy bardziej wydajne niż zwykłe kaca. Woda mineralna umożliwia przesunięcie równowagi kwasowo-zasadowej w zasadowym boku. W ten sposób będzie wyeliminować kaca, a co za tym idzie, wymioty i nudności. woda mineralna przedostaje się do krwiobiegu szybciej niż zwykła woda. Ze względu na to, opuchlizna zniknie szybciej, szkodliwe substancje z organizmu, zbyt, będzie emitowany o wiele szybciej.

Jeżeli osoba wypiciu pierwszego szklankę wody czuje znowu pijany, a następnie w jelitach i żołądku nadal pozostał nieobrobiony alkoholu. Zaczął się razem z wodą we krwi. Co zrobić, aby nie czuć się chory po wypiciu alkoholu, który nie został przetworzony? Wskazane jest, aby oczyścić jelita i żołądek. żołądek butów następuje poprzez wywołanie wymiotów. Bardzo wydajne i szybkie narzędzie do oczyszczania jelit jest lewatywa. Przy bardzo silnym zatrucia go usunąć ciało elementów toksycznych powstałych po rozkładu alkoholu. Będzie to również wyeliminować złą dystrybucję płynu. Jeśli lewatywa – nie jest rozwiązaniem, może być zastąpiony przez nietoksycznym środkiem przeczyszczającym, z których duża liczba aptece. Najważniejsze jest, aby skonsultować się z wykwalifikowanym osoby.