679 Shares 9502 views

Opis „Fukortsin” lek. Z tego, co pomaga „Fukortsin”? Analogi i opinie

Jakie są wskazania do stosowania leku „Fukortsin”? Z tego, co jest przepisywany lek? Na te pytania można znaleźć odpowiedź w tym artykule. Dostarcza również informacji o formie, w jakiej jest wykonana z funduszy, które są jego członkami, w jaki sposób powinny być stosowane, jeśli mają one żadnych przeciwwskazań i skutków ubocznych.


Opakowanie, skład i tworzą

W jakiej postaci lek jest sprzedawany „Fukortsin” (przez co jest on przypisany, można znaleźć w „czytań” sekcja)? Zgodnie z instrukcjami, to narzędzie jest sprzedawany jako roztwór do stosowania na zewnątrz.

Procent substancji aktywnej zawiera następujące substancje czynne:

  • 0,8% kwas borowy;
  • Rezorcynol, 7,8%;
  • 4,9% acetonu.

Jeśli chodzi o substancję pomocniczą, to jest on stosowany jako fenolu.

Preparat „Fukortsin”, którego cena jest przedstawiona poniżej, jest wytwarzana w fiolkach 25 ml i 10, z których każda jest umieszczona w kartonowym pudełku.

charakterystyka farmakologiczna

Czy jesteś świadomy tego, co stanowi „Fukortsin” (czerwony – Charakterystyczną cechą leku)? Zgodnie z instrukcjami, to w połączeniu pojazd przeznaczony do użytku zewnętrznego. Rozwiązanie ma działanie przeciwbakteryjne i grzybobójcze.

Opis i cechy nazwy

Lek „Fukortsin” lub zieleń brylantowa – co jest lepsze? To pytanie jest często zadawane przez pacjentów. Po tym wszystkim, oba środki są dobrym środkiem antyseptycznym.

Według specjalistów, pierwszy lek jest sprzedawany jako rodzaj cieczy. To rozwiązanie ma ostry zapach fenolu lub szczególnych gwaszach aromatyczne. Ma ciemnoczerwony kolor, który jest zaopatrzony w obecności takiego syntetyczny barwnik, magenta. Czasami uważana za lek o nazwie „Castellani Farba”.

Więc co to jest „Castellani”? W rzeczywistości, to jest alternatywna nazwa leku. „Castellani” – zmodyfikowaną postać „fukortsinom”. Jest bardzo wygodny w użyciu. W przeciwieństwie do powyższych rozważań i zelenki preparatu nie ma żadnego koloru, jednak ma podobne właściwości. Fakty te pozwalają na stosowanie leków antyseptycznym i nie bój się, że będzie on malować tkaniny w kolorze zielonym lub czerwonym.

Nawiasem mówiąc, bezbarwny roztwór „Castellani” mogą wystąpić pod takimi nazwami, jak „Castellani Geth B”.

Właściwości roztworu

Jakie właściwości leku „Fukortsin” Wskazania do stosowania, które zostaną wymienione poniżej? Po kontakcie z roztworu na skórę i śluzówki pacjenta może wystąpić przemijające uczucie pieczenia. Eksperci wyjaśniają to przez fakt, że pacjent ma przeciwgrzybiczy lek, środek dezynfekujący i efekty przeciwbakteryjne. Takie reakcje są normą i zazwyczaj po jakimś czasie przejść samemu.

Lek „Fukortsin” od tego, co jest zalecane?

Zastosowanie tego rozwiązania pod ścisłym nadzorem lekarza prowadzącego może skutecznego zwalczania drobnoustrojów i grzybiczych zmian błon śluzowych i skóry.

Taką uważana lek podaje się w jakim celu? Konserwant obróbce:

  • rany powierzchowne;
  • pęknięcia;
  • zakażeń grzybiczych;
  • otarcia;
  • Zmiany krostkowate;
  • erozja.

Nie możemy powiedzieć, że w streptodermii „Fukortsin”, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Ale to tylko w przypadku, gdy lek został użyty we wczesnych stadiach.

Opryszczka ten środek wyschnięciu dezynfekujący efekty. To pozwala, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa i promuje szybkie gojenie się ran po zniknięciu opryszczkowymi pęcherzyków.

Po rozwiązanie antyseptyczne wysycha skóra może dodatkowo nawilżać maść i krem, jako „Fukortsin” przyczynia się znacznie do arkuszy suszenia.

Do leczenia dzieci z zastosowaniem tego leku jest możliwe tylko po konsultacji z pediatrą.

Przeciwwskazania

Lek „Fukortsin” dla niemowląt przypisanych najwyższą ostrożnością. Ponadto, lek ten nie jest zalecany w użyciu dla osób z nadwrażliwością na kwas borowy, rezorcyny i fenolu. Ze względu na obecność w drugim rozwiązania jest preparat niedopuszczalny, stosowane do rozległych obszarów ciała, ze względu na ryzyko zatrucia, które objawia się zawroty głowy, zaburzenia układu oddechowego, ciśnienie krwi, stabilności, osłabienie i załamania.

„Fukortsinom» Leczenie

Jak korzystać z rozwiązania do raportowania? Płyn konserwujący powinien być stosowany do danej witryny skóry wacikiem lub szklanego pręta 3-4 razy dziennie. Po wysuszeniu, lek zaleca się stosowanie maści nawilżające.

Zgodnie z instrukcją, roztwór „Fukortsin” ma specyficzny jasnoczerwony, a on natychmiast malowany w jego skórze, a potem trudno jest zmyć. Fakt ten powinien być zawsze brane pod uwagę przed zastosowaniem leku.

Sposób stosowania leków antyseptyczny dla dzieci nie różni się od dorosłych.

Preparat „Fukortsin” wietrznej skutecznie zwalcza krosty, a także sprzyja szybkiemu gojeniu ran. W takiej diagnozy u dzieci, korzystnie codziennie użytku roztwór, aż do całkowitego zniknięcia zmian.

Czym różni się od zielonej rzeczy?

I Zelenka i „Fukortsin” wywierać działanie przeciwbakteryjne. Jednak drugi preparat ma również działanie przeciwgrzybicze. Ospa zapobiega skażeniu mikrobiologicznemu grudek i ran, a także zapobiega powstawaniu blizn. Niestety, nie ma tych właściwości zieleń brylantowa. Chociaż leki te nadal mają podobne cechy. Byli zarówno barwione skóry. Według zaleceń specjalistów umyć obrabiany powłok roztwór nadtlenku wodoru lub kwasu salicylowego.

Działania niepożądane

Teraz, gdy wiesz, jak używać narkotyków „Fukortsin”. Z tego, co to znaczy jest przypisany, również mówił.

Zgodnie z instrukcjami, lek może być związane z nieustalonych bólu i pieczenie w miejscu aplikacji. Zjawisko to nie jest widokiem z boku i świadczy o właściwości antyseptyczne roztworu.

Ciąża i karmienie piersią

Użycie „fukortsinom” w okresie ciąży nie zostało zbadane. Eksperci zgłosić jednak, że lek ten może być stosowany w tym okresie, ale przepisywany wyłącznie przez lekarza, który musi ocenić in advance wszystkich możliwych ryzyk.

Nie zaleca się stosowania leku w okresie karmienia piersią.

Stosowanie u noworodków

Noworodek lek należy podawać ze szczególną ostrożnością. Zazwyczaj jest on stosowany w celu leczenia skóry z zakażeń bakteryjnych i grzybiczych. Według informacji zwrotnej od rodziców, to rozwiązanie skutecznie radzić sobie z nadżerki, wrzody i pryszcze.

Cena i analogi przygotowanie zewnętrznego

analogi strukturalne leku pod nr. Więc, co może go zastąpić? Każdy lek nadaje się do leczenia skóry, który wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze (na przykład jod, alkohol, itd zieleń brylantowa. D.).

Ile jest „Fukortsin”? jego cena nie jest zbyt wysoka. Kupić butelkę antyseptyczny może być do 20-30 rubli.

Referencje O antyseptyczne

Recenzje tego rozwiązania są bardzo pozytywne. Pacjenci zgłaszali, że lek ma wyraźny wpływ grzybobójcze. To pozwala na zastosowanie „Fukortsin” z grzybów i innych zakaźnych zmian.

Zgodnie z odpowiedziami pacjentów uważane za dobre antyseptyczne wysusza rany, otarcia itp. G., promując ich szybkie gojenie i regenerację.

Jest też sporo opinii, które wskazują na dobrą tolerancję. Nie powoduje działań niepożądanych i nie ma długą listę przeciwwskazań.