822 Shares 7046 views

pieczeń wieprzowa z cebuli: kruche, soczyste, Różne

Wieprzowina – delikatne, bardzo smaczne mięso. Pomimo faktu, że dietetycy nie lubią wieprzowinę, jest bogaty w witaminy, należące do grupy B, żelazo, cynk. Bez nich nie ma normalną aktywność serca, więc wieprzowina musi być obecna w menu.


Inną rzeczą jest to, że częste spożywanie mięsa, zwłaszcza palone, ma negatywny wpływ na rysunku. Ale czasami (wskazane jest, aby w jak najmniejszym stopniu), można zrobić wyjątek i traktują krajowych prawdziwy mężczyzna mąka – pieczeń wieprzowa.

schab z pieczarkami

W patelni smażone pieczarki, najpierw bez oleju. Kiedy jeden odparowania nadmiaru cieczy, dodawanie oleju i cebuli, duszone aż będą gotowe.

Wieprzowina tnie się na kawałki o przeciętnej wielkości umieszcza się w gorącym oleju. Aby nie powoduje „eksplozję” olej z dotykania gorącego oleju i wilgotne kawałki mięsa należy wysuszyć.

Gdy ziemniaki z mięsa z jednej strony, jest on odwrócony. Gdy ciasto jest formowane, usunąć ogień, dodać pieczarki do mięsa wieprzowego z cebuli, przykryć pokrywką i smażyć na średnim ogniu do miękkości. Pod koniec solą, pieprzem.

Wieprzowina może być gotowane z wszelkich grzybów, ale przede wszystkim jest to pachnący uzyskuje się stosując dzikie grzyby.

Wieprzowina smażona z cebulą

Pierwszy sposób, zwykle

Mięso pokroić na kawałki średniej wielkości, lekko bić się, czy to nie jest młody, smażone na chrupko na dużym ogniu, przewracać. Gdy obie strony tworzą skorupę, ogień sprawia, że średnio, a mięso dodać cebulę, pokrojony na pół pierścieni. Im więcej cebuli umieścić w naczyniu, tak soczyste i aromatyczne mięso będzie. Podawana, smażyć, mieszając od czasu do czasu, aby uniknąć spalony. Gdy wieprzowina jest miękkie i złote brązowe cebule, dodać sól, pieprz, czosnek tłuczone zubochek, wyłącz ogień. Przed podaniem, mięso musi stać przez kilka minut pod pokrywką.

Sposób drugi. pieczeń wieprzowa z cebuli i pomidora

Kawałki są smażone wartość średnią z dwóch stron. W osobnej patelni smażyć cebulę z pomidorami. Gdy mięso jest już prawie gotowy, zawartość obydwu patelni są połączone. Następnie ugasić bez osłony, upewniając się, że mięso nie jest spalony.

Trzeci sposób. pieczeń wieprzowa z cebuli „na grilla”

Do tego naczynia wieprzowiny i cebuli są marynowane w occie, po pierwsze, dodając sól i przyprawy ulubionym. Po dwóch lub trzech godzin rozprzestrzeniania mięsa na szalce do smażenia na małym ogniu. W tym przypadku, ciasto musi być utworzone nie na początku i pod koniec gotowania. Gdy wieprzowe półprodukty, to dodaje pół marynowane cebule, pre-press go z marynaty. Gdy cebula staje się brązowy, rozłożone pozostałe cebulki marynowane, duszone na dużym ogniu.

Ta wieprzowina, smażone z cebulą, jest miękki, nepodzharistoy, ale bardzo aromatyczne. Aby tworzyć złudzenie grill, na 5 minut przed końcem gotowania można dodać kroplę dymu.

Wieprzowina, smażone z serem

Pierwszy proces. Mięso w klasycznym francuskim

Wieprzowina, pokroić na kawałki średniej wielkości, lekko odeprzeć, rozłożone na brytfanny, smarowane. Sól, pieprz, cebula top napięty port. Posypane warstwą tartego sera, umieścić w piekarniku przez około trzy kwadranse. W rezultacie, należy uzyskać soczyste i aromatyczne danie z chrupiącą złotym brązowym skorupy.

Sposób drugi. Mięso w języku francuskim z grzybami na patelni

Jeśli z jakiegoś powodu nie ma sposobu, aby gotować mięso w piekarniku, nie powinien być zdenerwowany. Mięso w języku francuskim mogą być gotowane na patelni.

Wieprzowe pokroić na małe kawałki, mieszając, smażyć, aż prawie ugotowane w oleju roślinnym. Gdy mięso jest już prawie gotowy, to posypane warstwą cebuli, pokroić na pół pierścieni, rozmieszczonych na wierzchu tartym serem, przykryć pokrywką i zrobić bardzo mały ogień. Po 5-10 minutach wyłączyć ogień, przykryć patelnię pokrywę.

Chrupiąca skórka sera, w tym przypadku tak nie jest, ale mięso jest aromatyczne i soczyste.