609 Shares 1889 views

Progi dla okien plastikowych z PCV

Parapety z drewna i od dawna z mody. W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują wyrobów metalowych i plastikowych. Ten materiał jest lepszy od wszystkich wskaźników drewnianych materiałów kilka razy. Na rynku światowym , drewniane parapety do okien plastikowych stopniowo znikają, a na ich miejsce przychodzą model PVC. Ponadto koszt wyrobów z PVC jest znacznie niższy niż w przypadku innych materiałów. W tym artykule pokażemy, jak ważne są progi dla okien plastikowych z PVC i opisać swoje korzyści.


Wyroby z tworzyw sztucznych pros

Do tej pory, prawie wszystkie wysokie budynki wyposażone są w plastikowych okien z PCV parapety. I istnieją powody. Taka konstrukcja jest bardzo lekka, a ponadto nie wymaga okresowej malowanie i lakierowanie. Promienie słoneczne, łącznie z promieniowaniem ultrafioletowym, nie wpływa na jasność progach, których nie można powiedzieć o drewnianych odpowiedników. Poza tym wszystkim dla okien plastikowych parapety mają wysokie właściwości izolacyjne. specjalne przestrzenie w takich strukturach utworzyć pewną poduszki powietrznej, zapewniając minimum straty ciepła. Nie drzewo nie może być porównywana z wykonywaniem odpornym na wilgoć, które mają wyrobów z tworzyw sztucznych (z wyjątkiem drogich dębu, którego wartość jest równa 10 okien z plastyki metalowej z progami). I nawet jeśli pominąć parapet na jeden dzień w wiadrze z wodą, coś z nim nie dzieje. Ponadto, tworzywo sztuczne jest bardzo odporne na różne i ekstremalnych temperatur. Producenci oferują gwarancję funkcjonowania parapetów w temperaturach od minus 50 do plus 60 stopni Celsjusza. W tym przypadku, PVC nie pęka, nie łuszczy się lub kruszyć. Jeśli w takich temperaturach pracować odpowiedniki w drewnie, nie służą i trzy miesiące. Często, instalacja i montaż okien plastikowych wykonane z progami. Ale jeśli nie chcesz, aby cały parapety z PCV (chociaż taki zestaw będzie kosztować 1,5 razy mniej), można zainstalować oddzielnie plastikową parapecie w mieszkaniu.

parapety pielęgnacji

Poza właściwościami wysokowydajnych dla okien plastikowych parapety PVC nie jest wymagane w przypadku regularnej konserwacji. W celu usunięcia brudu i kurzu powierzchni, wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Nie jest konieczne, by się bać, będzie tam na parapecie wówczas grzyb, jak to jest w przypadku materiałów drewnianych. PCV – bardzo higieniczne, silny i trwały materiał. Ponadto, jest bardzo odporny na ogień – produkty te nie zapala się w przypadku najmniejszej iskry, jak parapetów drewnianych.

wniosek

Plastikowe okna parapety – to prawdziwy przełom w historii budowy. Jeśli zdecydujesz się na zakup takiego produktu, jesteś na dobrej drodze. Pięknie wykonane produkty będą nie tylko udekorować pokój, ale również służyć jako w pełni funkcjonalnej powierzchni, na których można umieścić wazon z kwiatami i wiele innych drobiazgów.