517 Shares 2578 views

Pomidor Przebiśnieg. Te różne pomidory

Kolebką pomidora jest Ameryka Południowa. Roślina ta została sprowadzona do Europy przez hiszpańskich konkwistadorów w XVI wieku. „Tomatl” w języku Inków oznacza „duże jagody.” I francuskim dla koloru i kształtu owoców, przypominający serca, zwany jabłko miłości, która w języku francuskim – Pomme d'Amour. Stąd nazwa kultury – pomidor. Początkowo zakład ten był używany jako ozdoba ogrodu, spadając do radości i zachwytu wokół domu, a jej owoce uznano niejadalne, a nawet trujące. Na nowość przyszedł do sąsiadów, czyjaś zaskoczenie nie było limitu.

Jego przydatność do spożycia przez ludzi zdefiniowany szczęście, do której wszyscy winni. To zdarzyło się w samym środku walki o wolność i niepodległość kolonii angielskich w Ameryce Północnej w 1776 roku. Rebelianci prowadzone przez przyszły prezydent USA Dzhordzh Vashington. I starali się trucizną przez sosie z owoców tego wspaniałego służy roślin, przyprawami z nich. Smak Washington podobało, nie wspominając o tym, że wciąż żyje. Ale uprzedzenie do pomidorów jeszcze trochę czasu. Podczas gdy w Europie i Nowym Świecie, pomidor był uważany za bardziej niejadalne (XVIII), w Rosji, w południowych regionach, zaczął rosnąć, jak ogród i żywności kultury. W połowie XIX wieku, obszar dystrybucji pomidorów objęły obszary środkowej zespołu, a pod koniec tego stulecia – strefy północnej. Z nowymi, nie tylko pochopnych ale również na zimno odpornych odmian, z których jeden jest pomidory Przebiśnieg otrzymania szybkiego rozprzestrzeniania utworzony z upływem czasu dzięki hodowców. Hodowcy osiągnęli niesamowite rezultaty, a to nic dziwnego, że teraz pielęgnować tę kulturę niemal wszędzie.

Odporne na zimno odmiany pomidorów Snowdrop pierwotnie przystosowany do uprawy w otwartym polu w północno-zachodnich regionach kraju. Z łańcucha w rozwoju i wzrostu usunięto taki link jako rosnące sadzonki na parapecie w domu. Lepiej niż w innych odmianach, pomidory Przebiśnieg rosną na ubogich glebach, a nawet zmniejszyć wydajność jeśli gleba, aby nawóz azotowy.

Pomidor Przebiśnieg zwykle zasiane na początku kwietnia w szklarni nie jest ogrzewany (lub pod koniec kwietnia w szklarni, gdzie dobrze nawożone gleby). Sadzonki uprawiane w połowie czerwca, posadzone w otwartym terenie. Etap pełne dojrzewanie jest konieczne do połowy sierpnia. Pomidor Przebiśnieg – polushtambovy zwarty krzew, gdy rośnie z uziemieniem swoją trzpień 3 jest utworzona, na których każdy z kolei jest zazwyczaj 3 szczotki. W drugiej połowie czerwca podczas masowego kwitnienia obserwuje się na początku lipca – zestaw owoców. Pierwsze ramię dojrzewają do 150 gramów, a drugi – do 90-11 gramów. Szczotki zazwyczaj 5 owoców. Razem Przebiśnieg pomidor na roślinę daje do 1,6 kg.

I, oczywiście, pomidor Przebiśnieg nie różni się od swoich odpowiedników na wszechstronność swoich właściwości leczniczych. Pomidory poprawiają przemianę materii i ze względu na serotoniny, poprawiają nastrój, bycie dobrym lekiem przeciwdepresyjnym. Przeciwwymiotne, starzenia się i działanie przeciw-nowotworowe w organizmie, wspomaga miażdżycy, osłabienie, zaburzenia jelita. Naturalny środek i silnym przeciwutleniaczem – likopen jest wliczone w ich skład, to pomaga obniżyć ryzyko chorób serca i naczyń. To warzywo jest lepiej wchłaniany, gdy żywność z jego treścią jest stosowany z olejem roślinnym.

Jednak jego korzystne właściwości pomagają zachować wizję i zapobiec zmiany w siatkówce oka, które w starszym wieku może spowodować utratę wzroku. Istnieją przeciwwskazania do chorób takich jak kamica żółciowa, zapalenie błony śluzowej żołądka i wrzody żołądka, ale są względne, więc całkowicie wyklucza to przydatne warzyw nie jest wymagane od diety. Jeść pomidory i pozostać zdrowym!