709 Shares 4717 views

Poznaj świat dziecko, aby pomóc gry edukacyjne dla dzieci poniżej jednego roku

Wszyscy rodzice chcą, aby ich dzieci dorastały zdrowy, szczęśliwy i mądry. Od dzieciństwa, nie czekając, kiedy dziecko dorasta i idzie do przedszkola, można zacząć rozwijać swoje myślenie, pomagając mu zrozumieć świat lepszym przez różnych gier. Bardzo użyteczne gry edukacyjne dla dzieci w wieku do jednego roku. Z ich pomocą można nauczyć dziecko jest dostępny do wyrażania swoich myśli. Te gry nie są jak zwykle dotyczą one różnych ciekawych zajęć rodziców z małym dzieckiem. Podczas tych sesji dziecko reaguje gra oferuje mama i tata, a widząc tę piękną Ziemię.


Wszelkie gry edukacyjne dla dzieci powinny być ciekawe do roku, ale również użyteczne nie tylko. muszą być prowadzone zgodnie z wiekiem dziecka. Dzieciak szybko rośnie i rozwija się, więc gra powinna też zmienić. Każdego dnia Twój pipsqueak nauczyć się czegoś nowego. Te gry edukacyjne powinny być starannie wybrane dla każdego dziecka, kolarstwo różne zmysły. Przede wszystkim dotyczy to przesłuchania, ponieważ dziecko nauczył się słyszeć świat, będąc jeszcze w łonie matki. Ponadto, ważne jest, aby używać podczas gry wzroku i dotyku. Ale tutaj to jest bardzo ważne, aby nie zaszkodzić dziecku, oferując mu gra nie nadaje się do życia. Tak więc możliwe jest przeciążenie psychikę dziecka i przepracowania go fizycznie.

Jeśli twoje dziecko nagle nie może grać w gry, które pasują do jego wieku, to wake-up call, że być może istnieją pewne problemy w rozwoju dziecka. Ale nie panikuj. Lepiej jest zobaczyć się ze specjalistą, który powie jakąś grę naprawczych, w którym będzie można rozwiązać ten problem.

Upewnij się, że gry są integralną częścią życia dziecka. Weźmy na gry pojedynczej czasu, który będzie pasował do codziennej rutyny. Nie przeciążać dziecka, czas trwania gry powinny być odpowiednie do wieku dziecka. Wybierz czas, kiedy dziecko jest najbardziej do gry, gdy się obudził i zjedzone. Bardzo ważne jest, aby dziecko w tym czasie nie przeszkadzało kolki lub mokre pieluchy. Najlepszy czas na przeprowadzenie gry edukacyjne dla dzieci w wieku do jednego roku – to okres przebudzeniu środkowym dzieckiem. Zacznij grać z dzieckiem na dwie minuty, stopniowo zwiększając czas na dziesięć minut do końca pierwszego miesiąca. To przeciążenie niemożliwe i niedopuszczalne, ponieważ dziecko może stać się ospały i drażliwy w tej sprawie.

Więc, niech nam wreszcie wiedzieć, jakie gry edukacyjne dla dzieci w wieku poniżej jednego roku istnieją? Bardzo ciekawe i ekscytujące gry dla dzieci w wieku od jednego do dwóch miesięcy od gry „Powiedz mi uśmiech.” Od narodzin dziecka, można zacząć grać z nim w tej grze. Pochylać się nad dzieckiem i mówi, uśmiechając się łagodnie: „Co to jest nasze dziecko dość, kochanie, lyubimenky! Co mama się uśmiecha? Oto jak twoja matka się uśmiecha! „Look w tej chwili oczy dziecka. Bardzo dobry jednocześnie głaszcząc ją delikatnie i zamieszanie, cały czas kontynuując się uśmiechnąć i powiedzieć coś takiego.

Przy drugim miesiącu życia dziecka taka gra może być nieco zmienić, dodając pauz po fraz, że dziecko można odpowiedzieć. Pomijając fakt, że są uśmiechnięte, niech czas malucha mógł uśmiechnąć w odpowiedzi na ciebie.

Istnieją również inne, nie mniej interesujące i oryginalne gry edukacyjne dla dzieci do 1 roku. Na przykład, gra, która wymaga grzechotki i rurę można kupić dzwonek lub jakąś inną zabawkę, która brzmi. Ważne jest, że dźwięki nie były ostre i przyjemne dla słuchu dziecka, w przeciwnym razie może przestraszyć dziecko. Więc zacznijmy. Weź grzechotka cicho pogremite go. W tym przypadku powiedzieć następujące zwroty: „Rattle, grzechotka, pogremi nam powiedzieć na ucho”. Po tym, wziąć rurę ze słowami: "Fife, Fife pogudi, pogudi, wspaniałą piosenkę produdi, produdi". Korzystać z różnych narzędzi i wymyślać jakieś sugestie związane z nimi. Na przykład, weźmy dzwonek i powiedzieć: „Drogi dzwon pozveni nam pozveni”. Począwszy od siedmiu miesięcy, można skomplikować grę, dając dziecku wbić na bębnie lub gwizdać gwizdnąć.

Jeśli dziecko dwa – trzy miesiące, a potem nadszedł czas, aby zagrać w „wysoki – niski”. Zabierz swoje okruszki na rękach i usiąść na krześle, z wznoszą się i opadają. Podczas siedzenia, mówiąc: „Oto – poniżej – niski”. Idąc w górę, powiedzmy, „powyżej – wyższa – wysoka!”. Tutaj można zmienić ton głosu i uśmiechniętym dzieckiem.

Kolejne różnych gier edukacyjnych do roku można myśleć. Z tych gier można pomóc dziecku lepiej zrozumieć świat, nauczyć się chodzić i mówić. Spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi, a zobaczysz, jak szybko zostaną one opracowane.