202 Shares 9377 views

Kąpiel sól – właściwości lecznicze

Bardzo ładny namoczyć w ciepłej kąpieli po całym dniu pracy. Aromatyczne sole do kąpieli pomoże zapomnieć o wszystkich kłopotach i troskach. Oprócz przyjemnych doznań, ale także przynosi korzyści dla zdrowia. Sole do kąpieli zawiera w swoim jodem członkostwa, który dezynfekuje i eliminuje stany zapalne skóry i ma pozytywny wpływ na tarczycę. Brom jest również w swoim składzie. Jego działanie – kojący i relaksujący. Skład soli może obejmować cały szereg różnych elementów, jak również ekstrakty ziół leczniczych, które razem mają bardzo pozytywny wpływ na ludzkie zdrowie. Składniki pokarmowe rozpuszczone w ciepłej wodzie, absorbowany przez skórę dobrze dostać się do ciała.


Kąpiel sole mineralne jako środek terapeutyczny jest często stosowany w medycynie do leczenia chorób, takich jak osteochondroza, zapalenie stawów, nadciśnienie tętnicze w początkowym etapie, wrzody żołądka, choroba jelit i wiele innych. Woda nie powinna być zbyt gorąca. Optymalna temperatura dla przyjęcia – 37 – 39 ° C Oczywiście zaczyna kąpiele otrzymujących pięć minut i stopniowo zwiększać czas do godziny. Im wyższe jest stężenie soli, tym silniejszy jest skutek jej oddziaływania. Bardzo ważne jest, tolerancja zapach. Jeśli zapach jest nieprzyjemny efekt terapeutyczny będzie zepsute z powodu dyskomfortu psychicznego.

Jeśli chcesz, aby zwalczyć zmęczenie dnia roboczego, idealny kąpiel z solą z dodatkiem 5-6 kropli olejku z drzewa herbacianego. Osoby z chorobami skóry, egzema, zapalenie skóry może próbować wziąć kąpiel z rumianku. Olejek grejpfrutowy i pomarańczowy czerwony, dodaje się do kąpieli będą miały ogromny wpływ cellulitu.

Jednakże, nie ma innej sole do kąpieli. Według producentów, ma wpływ redukujący. Około trzech lat temu pojawiła się na rynku rosyjskim za Cristalius kąpielach solnych. Że zawiera witaminę C, magnez, witaminę B6, kofeina, i inne użyteczne dodatki.

W rzeczywistości Kristalius kąpieli solnej zawiera mefedronu substancja i jej analogów. Akcja mefedron osoba jest czymś w rodzaju krzyżówki ampheta- kopalń i ekstaza: jest nawet utożsamiane z kokainą. Materiał ten został opracowany w Stanach Zjednoczonych i zaproponował użycie go jako leku. Ale okazało się, że ma wiele skutków ubocznych, w tym choroby ludzi i po długotrwałym stosowaniu tego leku na raka płuc.

Substancja zachowuje się bardzo podstępna. Jest to uczucie euforii wziąć to sprawia, że coraz bardziej kąpiel. Człowiek nie zdaje sobie sprawy, co się dzieje. On jest po prostu jak uczucie. Jednakże, jeśli zatrzymuje się przy nich, nie będzie klasyczne objawy odstawienia. Istnieją oznaki zerwania z odpowiednimi zaburzeń psychicznych. Na tej podstawie nie może być zawał serca, zastoinowa niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze. Śmiertelność u kąpieli solnej gospodarza Kristalius wyższe, niż w przypadku wszystkich innych leków. Kokaina nie jest tak niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego, takie jak sole do kąpieli pod marką Kristalius.