672 Shares 3552 views

BBQ kraj. Jak urządzić miejsce do grillowania z rąk? Dokonywanie grilla. Piękny grill (foto)

Ludzie, którzy mają domek, mają doskonałą okazję nie tylko do wzrostu organicznych owoców i warzyw, ale także do wypoczynku na świeżym powietrzu prawdziwie, z dala od zgiełku miasta, w upalne ulicach i niekończących się korkach. Teren rekreacyjny w kraju lub, jak to nazywa, miejsce na grilla to przytulny kącik, gdzie można się dobrze bawić w towarzystwie bliskich, na świeżym powietrzu, obserwując płomienie z otwartego ognia. Jest to miejsce, które gromadzi wszystkie rozmowy i duchowej inspiracji dla myśli filozoficznej. Dzisiaj przyjrzymy się, jak zbudować miejsce do grillowania, które okazało się najbardziej komfortowo.


możliwości projektowania

Istnieje kilka z najbardziej udanych sposobów aranżacji terenów rekreacyjnych w ogrodzie. Wybór odpowiedniej opcji zależy od projektu witryny, jej wielkości i, oczywiście, osobistych preferencji. Zapoznał się z wszelkiego rodzaju szczegóły.

plac zabaw na wolnym powietrzu

Ten teren rekreacyjny najlepiej nadaje się dla fanów gier akcji i sportowej rozrywki. Jest możliwe, aby mieć dobry czas z dziećmi i przyjaciółmi. Jeśli podoba Ci się na zewnątrz miejsce na grilla, należy pamiętać, że nie będzie żadnej ochrony przed słońcem, który w letnie dni jest prawdziwym problemem. Więc w cieplejszych miesiącach powierzchnia zewnętrzna jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią się opalać. Wieczorem, gdy słońce zaszło, na miejscu, można łatwo zorganizować dyskotekę pod gwiazdami.

zamknięty ziemia

Pogląd ten jest „otwarty pokój”, których ściany mogą być zamknięte ozdobne zasłony, ekrany z bambusa, na żywo, winorośl i inne miłe dla oka materiałów. Ściany nie może być, ponieważ główny element tej strony – dach, który chroni od kompulsywnego letnim słońcu. Jest to zazwyczaj z lekkim, nieco widokiem materiały przeciwsłoneczne, które tworzą przytulną atmosferę. Przy złej pogodzie baldachim do ochrony przed deszczem. Zgadzam się, siedzieć przy ognisku, gdy jest deszcz – specjalny przyjemność.

mobile Marketplace

Zaletą tego typu jest to, że łączy w sobie dwie poprzednie i może być używany w różnych częściach ogrodu. Komórka metalowa lub drewniana konstrukcja może w każdej chwili dokonać na zamknięty teren otwarty. Rama może być prefabrykowany i przenośne. Jeśli jesteś zmęczony wygląd swojego miejsca, po prostu przenieść go do innej lokalizacji, a efekt nowości wróci ponownie.

Patio – patio

Zwykle patio znajduje się między biznesu i sąsiednich budynków. Zewnętrznie przypomina zamkniętą powierzchnię, ale w roli ogrodzenia ochronnego oraz wspiera w tym przypadku są w sąsiedztwie ściany domu i innych budynków. Często w różnych roślin stosowane są jako ogrodzenia. Najczęstszym wariantem patio – weranda przylegające do tylnej ściany, on chroniony hałas i kurz (ważne dla domów miejskich).

miejsce na grilla w kraju własnymi rękami

Zrób teren rekreacyjny na własną rękę nie jest trudne. Najważniejsze – aby zbliżyć się do procesu twórczego i nie spieszyć. A następnie dostać podwójną satysfakcję: z jednej strony, trzeba będzie to wspaniałe miejsce do wypoczynku, z drugiej zaś – utworzono go własnymi rękami. Aby dostać go w najlepszym wydaniu, konieczne jest podejście do aranżacji strefie rekreacyjnej w etapach. Rozważmy każdy z tych etapów oddzielnie.

Wybór lokalizacji

Przede wszystkim trzeba zdecydować, w jakim miejscu będą się swoją grilla. Się kierować w wyborze miejsca warte możliwości wydruku. Weź przestrzennego dla terenu do rekreacji mogą znajdować się w przedniej części działki i na podwórku. Dla dojrzałych ludzi dobrze nadaje zacieniony róg, gdzie można stworzyć prawdziwe oazy, która pozwala zapomnieć o wszystkim i odpocząć. Dla dzieci jest lepiej wybrać obszar, na którym znajduje się słoneczny łąki i zacieniony obszar.

Wybierając miejsce, w którym do grilla, należy zwrócić uwagę na następujące aspekty:

1. Podejście przyjazne dla użytkownika do witryny z domu i ogrodu.

2. Ochrona od ciekawskich sąsiadów i przechodniów.

3. Obecność małych nachyleniu, aby zapobiec gromadzeniu się wody. Jeśli projekt strony wiąże się którykolwiek z ścieżek i placów zabaw, możemy zaniedbywać tego punktu.

4. W małych obszarach zwykle zbudować zwartą strefę odpoczynku. W dużych możliwe jest rozbić dużą powierzchnię na małych podstref. Na przykład, w jednym miejscu lub grillem znajduje się w drugiej – baldachim lub altana ze stołem, a trzeci – na polanie leżakami. Dla tych, którzy cieszyć się świeżym powietrzu, konieczne jest zapewnienie miejsca na dodatkowy sprzęt sportowy i przestrzeni do gier zespołowych.

część zagospodarowania

Drugi etap zabudowy. Co do zasady, obszar rekreacyjny jest oddzielony od głównej ogrodu poprzez żywopłoty. Rośliny używane do takich celów, szeroki wybór. Ich wybór zależy od obszaru oświetlenia, oraz, oczywiście, preferencje smakowe właściciela. Hedges kultur iglastych nie tylko doskonale uzupełniają projektowanie terenów rekreacyjnych, ale również stworzyć tam przyjemny mikroklimat. Fakt, że drzewa iglaste wydzielają olejki eteryczne, które dzięki jego właściwości bakteriobójcze oczyszczają powietrze wokół. Tak więc, piękny grill będzie również przydatna. Jeśli z jakiegoś powodu nie dokona żywopłotów, nie martw się, istnieją inne piękne i praktyczne opcje. Często, jak materiały stosowane do zabezpieczania bambusa, kamienia i drewna.

Przygotowanie podłoża i kostki

Budowa domu zaczyna się od budowy fundamentu i tworzenia terenów rekreacyjnych – z przygotowaniem gleby. Najbardziej prosty, ale bardzo praktyczny i piękny opcja – miękki trawnik. Na nim można po niej chodzić, można położyć się i grać w różnego rodzaju gry i jest stale aktualizowana i nie zdeptany. W miejscach, gdzie planuje się umieścić stół i krzesła, grill i inne ciężkie konstrukcje, pożądane jest, aby podłogowych. Dla tych celów dopasować różne materiały: drewno, kamień, płytki, modułów z tworzywa sztucznego o falistej powierzchni. Dokonywanie strefa grillowania zwykle obejmuje układania ścieżkę do niezbędnego części domu i innych elementów. Potrzebujemy tego, aby w czasie deszczu można bezpiecznie przejść do ulubionych miejsc, aby nie zmoczyć i brudzą się od stóp.

Budowa grillem i altanką

Pergola – przytulny kącik, w którym można rozmawiać godzinami ze swoimi bliskimi, ciesząc się zapach świeżej herbaty i piękno własnej ziemi. W rzeczywistości, meble bardzo ogród – to salon. Warto dodać do niego kilka elementów, a to idealne miejsce na relaks gotowy. Przy złej pogodzie altanie nie będzie rozproszony od planowanej rozmowy lub przyjaznych spotkań. Zazwyczaj Arbor umieszczone w najpiękniejszej części narożnej, która jest oddalona od hałasu ulicznego i filozoficznej refleksji i intymnych rozmów. Aby zwiększyć poczucie romantyzmu i tajemnicy, można sadzić wokół winoroślą pergoli. Wśród pięknych roślin pnących, które zadowolą nie tylko ich wygląd, ale również zapach, można wybrać odmiany wiciokrzew, róża pnąca i powojników.

Myślenie projektowe obszar rekreacyjny, nie zapomnij o ruszcie lub grillu. Mogą być używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem – do gotowania i ogrzewania w niepogody. Jak wiecie, ogień można oglądać zawsze. On uspokaja i daje poczucie wyjątkowej wygody. Dlatego ludzie lubią siedzieć przy kominku lub ognisku. Nawiasem mówiąc, zaledwie kilka godzin oddychał ciepłe powietrze z ogniem, jest to możliwe bez leków przezwyciężyć pierwsze oznaki przeziębienia. Więc bez źródłem ognia na grilla w kraju jest niewystarczająca. Tym bardziej, że z powodu pożaru na odpoczynek w swoim ulubionym rogu ulicy może być od połowy wiosny do połowy jesieni.

W rodzinach, w których są małe dzieci, które wiedzą wszystko i może spalić, zbudować kominek na świeżym powietrzu. Będą one sprawić, że proces gotowania i ogrzewania nawet bardziej przytulne i wygodne. Są bezpieczniejsze w użyciu, a jeśli to konieczne, może całkowicie zastąpić tradycyjny piec. Nadal istnieje bio kominki, które działają od alkoholu i może być stosowany zarówno wewnątrz domu, jak iw strefie dla reszty jako piękny wystrój i źródła ciepła. Ich główną zaletą – ogień życia, nie dając dym i bezpieczną konstrukcję.

meble ogrodowe

Projektanci powinni: Wybierając meble do odkrytych terenów rekreacyjnych, kieruje się wolą praktyczne i łatwe. Dobrą alternatywą dla zwykłej dla wszystkich mebli tapicerowanych jest drewniane, wiklina, kute i plastiku. Wszystkie te materiały są łatwe do czyszczenia i odporne na różne warunki atmosferyczne. Ale do wielu spotkań były wygodne na meble umieścić wszystkie rodzaje poduszek, koców lub specjalnej podłogi. Stają się one miękkie, wygodne i bardziej atrakcyjne. W przypadku złej pogody to wszystko bezpiecznie wszedł do szopy.

akcesoria

Każdy, kto kiedykolwiek pracował w każdej konstrukcji, wie, że piękno stworzonego rzeczy. Obecnie na rynku istnieje wiele miłych gadżetów, które sprawiają, Twój grill w kraju zostanie zapamiętany przez gości przez długi czas. To może być ceramiczne figurki postacie bajkowe, wystającym spod krzaka, różnorodność delikatnych poidła dla ptaków, dzwony i wisiorki, lampy dekoracyjne i wiele innych. To wszystko zależy od osobistych fantazji i cech swojej strefie rekreacyjnej. Dobrym dodatkiem do wnętrza może służyć jako kwiaty w doniczkach. Spójrz wielkie donice z kwiatami hang-Downing, odkryty doniczkach karłowatych roślin iglastych, a także łuki i pergolą winorośli kwitnienia. Nocą przytulnej atmosferze tworzyć różne Oprawy oświetleniowe (z których wiele paneli słonecznych) i jasne kamienie. Wybierając jedną lub inny element wnętrza, należy pamiętać, że obszar reszta powinna być połączona z konstrukcją krajobrazu i, oczywiście, do domu.

wniosek

Widzieliśmy już, że miejsce na grilla z rąk – to proste. Najważniejsze – aby zbliżyć się proces przesiedleń z duszą i pokazać trochę wyobraźni. Tworzenie obszarów dla relaksu w pewnym stopniu powiązane z projektowania krajobrazu. Tak, angażowanie się w nasadzeń planowania, należy rozważyć tylko gdzie będzie znajdować się miejsce na grilla. Zdjęcie powyżej pokazuje, że przytulny narożnik składa się z prostych rzeczy. Więc dostosowanie witryny niezapomnianym przeżyciem dla gości i każdy może. Nawiasem mówiąc, istnieje wiele możliwości budżetowe na ekonomiczne zyskują komfort, piękno i wspaniały wypoczynek.