133 Shares 3348 views

Klatki dla przepiórek własnymi rękami: cechy produkcyjne

Jeśli masz zamiar hodować przepiórki, to powinniście wiedzieć, że są ptaki bardzo mobilny i rześki. Dlatego lepiej zachować je w komórkach. A jeśli niewielka liczba ptaków, a obudowa marker nie potrzebują. Najlepiej jest zrobić klatki dla przepiórek rękami.

Aby to zrobić, można wziąć ze sklejki lub metalu obszar, który może być obtyanut siatki. Jeśli chodzi o rozmiar okna, jego długość powinna być nie mniejsza niż 35 cm, wysokość – 30 cm, szerokość – 70 cm LINIA poidła dla drobiu muszą być umieszczone na zewnątrz .. Płeć należy zrobić z małą tendencją do koryta. Ponieważ często można usunąć śmieci, po czym komórka jest lepiej umieścić materiał bazowy, który można łatwo wyjąć i wyczyścić.

Klatki dla przepiórek, wykonane własnymi rękami, należy dostarczyć niewielką szczelinę, przez którą kulki będzie toczyć się w rynsztoku. Ponieważ liczba ptaków będzie stopniowo wzrastać, a schronisko będzie musiał w końcu zrobić więcej. Na przykład, można zrobić kilka dodatkowych komórek, które są zjednoczeni razem w akumulatorze. Budowa ustawione piętrowo, których liczba może wynosić do 6 sztuk.

Klatki dla przepiórek tworzyć własne ręce nie jest trudne, trzeba tylko stosować się do pewnych zasad budowy:

– powierzchnia komórek powinna wynosić 120 centymetrów kwadratowych na ptaka. W takich okolicznościach, przepiórka wielki pośpiech;

– wysokość obudowy nie powinna być większa niż 25 cm, w tym samym czasie, to pożądane jest, aby sufit z miękkiego materiału, tak, że ptak może zranić jeśli odbicie .. Zwłaszcza taka wysokość komórka będzie je piętrowo.

Klatki dla przepiórek własnych rąk mogą być wykonane z różnych materiałów i struktur projektowych mogą być różne. Cechy budowy takich mieszkań ptak zależy od przeznaczenia zachować przepiórki. Na przykład, jeśli rosną za ich mięsa, podłoga nie wymaga nastawienia i yaytsesbornik nie trzeba. Chociaż duża liczba przepiórek takiego elementu jest pożądane.

Inną cechą tych komórek jest to, że powinien on być zacienione miejsca, które kochają ptaki. Oznacza to, że budowa musi być zamknięta z trzech stron. Klatki kurczaka z rękami wykonany w przybliżeniu na tej samej zasadzie.

O ścianach i podłodze klatki, rozmawialiśmy. Teraz pozostaje ona zostać określona z których drzwi w naszym domu ptaków. Zasadniczo, komórka może być otwierane z boku, z przodu lub na górze. To wszystko zależy od konstrukcji budynku.

Jeśli podoba Ci się szereg ulepszeń lub dodatkowych akcesoriów można zorganizować automatycznego czyszczenia śmieci z komórek. Aby to zrobić, można doprowadzić do wzorów wody.

Budować klatki dla kur z ich rąk jest łatwe. To samo można powiedzieć o przyszłych domów dla przepiórek. Ale przeszłość nadal należy umieścić prawidłowo. Oznacza to, że w miejscu, gdzie żyją przepiórki obzyaatelno nachilichie ciepła i brak przeciągów. Zasadniczo, jeśli powierzchnia działki pozwala, nie można utrzymać ptaki w klatkach, w prowizorycznych klatkach. Jednak ich zastosowanie jest korzystne, jeśli temperatura zewnętrzna jest nie niższa niż 18 ° C.