594 Shares 2667 views

Jak rozpocząć wnętrz

Wystrój domu jest uważany za czasochłonny i skomplikowany proces. W celu uzyskania wyników jakości, konieczne jest, aby obserwować niektóre z ich sekwencji. Dekorowanie domu jest podzielony na zgrubnej i wykańczającej. Celem pierwszego jest wyeliminowanie wad podłogi, ścian i sufitu. Przystąpić do jego realizacji jest możliwe dopiero po usunięciu zbędnych struktur, oczyszczając powierzchnię oraz montaż barier. Jeszcze przed szorstkie wykończenie jest konieczne w celu określenia:

  • Umieść przyszłą lokalizację przełączników i gniazd, urządzenia, sprzęt, ścienne i lampy sufitowe, komputerowych, TV, telefon.
  • Rodzaj i wielkość drzwi wewnętrznych.
  • Widok modelu i miejsca instalacji urządzeń sanitarnych.
  • Typ, rodzaj materiału do wykończenia sufitów i ścian.
  • Rodzaj podłogi we wszystkich pomieszczeniach.

Szczególną uwagę należy zwrócić na układania ogrzewania podłogowego. Bo to jest bardziej odpowiednia dekoracja szkliwione kafle lub granitu. Materiały te są najlepszymi przewodnikami ciepła. Jastrychu przeprowadzono przy użyciu zmodyfikowanych suchych mieszanek. Gdzie zawsze będzie stać meble, ogrzewanie podłogowe nie jest potrzebne.

Przy wyborze materiałów do szorstkości powinien natychmiast wziąć pod uwagę jakość i kończąc właściwości kryjące. Na przykład, dla materiału podłogowego jest różna w różnych obszarach. Płytki, płyty pokładowe, dywan ma inny współczynnik rozszerzalności, grubość i sposobu montażu. Aby doprowadzić do podłogi jest płaska, należy wziąć pod uwagę wszystkie te czynniki, określające wysokość jastrychu. Jest oczywiste, że wnętrz jest wykonywana, począwszy od sufitów. To ma swoje osobliwości. Sufity, które różnią się od horyzontu jest nie większy niż 3 cm, wyrównane wypełniacza. Dzięki większej polaryzacji służy płyt kartonowo-gipsowych.

Dekorowanie domu, w drugim etapie – to wyrównanie i ściany Shpatlevanie. Aby wyrównać stosowanie specjalnych mieszanin lub gruboziarnistego wypełniacza. Po tym nieprawidłowości pozostać na powierzchni. Ich głębokość nie powinna przekraczać 3 mm. Shpatlevanie są eliminowane. W zależności od wykończenia powierzchni, począwszy głośność pracy kit. Jeśli ściany są przygotowane do malowania, shpatljujut 3-4. Jeśli teksturowanej tapetę, wystarczy i 2 razy. Primer – końcowy etap prac nad szorstkiej dekoracji ścian. Po tym mniej podatny na odkształcenia powierzchni.

Budownictwo, dekoracja domów – długotrwały proces. Ale gdy szorstki praca nie powinna być pośpiechu i zgiełku. To jest obarczona kosztami finansowymi i czasowymi. Oznacza, że każda warstwa pokryta jest dobrze wysuszone. Następnie połączenie do następnego, czy to kit, gipsu, grunt, staje się silny. Zdecydowanie nie należy sztucznie suszy lub w lewo w mieszankach bezpośrednich promieni słonecznych. Doprowadzi to do wewnętrznych naprężeń i pękania powierzchni.

Jeśli dom z szorstkości zainwestowano tyle pieniędzy, a sama praca została przeprowadzona bez pośpiechu i zgiełku The końcowe wykończenie będzie łatwiejsze i szybsze. I przez wiele lat nie trzeba myśleć o naprawach.