819 Shares 9254 views

Narzędzie do tworzenia Mastiki6 słodkie arcydzieła!

Ciasta lany przez kilka lat teraz u szczytu popularności. Nadają się zarówno do picia herbaty w domu, a obchody różnych świąt: jubileusze, wesela, imprezy dla dzieci i tak dalej. Proponujemy Ci dowiedzieć się, jakie narzędzia użyć lanego ciasta i czy możliwe jest, aby używać go w domu.


Czym jest uszczelniacz?

Lany – dekoracyjny materiał, który jest oparty na części cukru pudru. Posiada unikalne właściwości, które są tak cenione cukierników: plastyczność i zdolność do posiadania niezbędnej formularza. To pozwala na tworzenie wszelkiego rodzaju przedmiotów i dekoracji do ciast i babeczek. rzemiosło gotowe nie spaść i nie zmieniają swój kształt w czasie transportu i podczas oczekiwania na słodko. W zdolnych rękach kitu są ozdoby do deserów, takich jak kwiaty, motyle, różnymi postaciami ludzi, zwierząt i postaci fantastycznych. Również przy pomocy tego materiału mogą być zwykłe herbatniki w dzieła sztuki, tylko Maszyna do formowania z niej misia lub inny obiekt.

narzędzia cukiernicze

Istnieje wiele narzędzi do pracy z kitu. Dotyczy to walcowania kołek (korzystnie walcowane naleśnik), w kształcie noży oraz noży (pomoc do piękny krawędź), podkładkę (pomaga usunąć piłki kitu).

Narzędzie do kitu, który zajmuje prawie główne miejsce na liście – zestaw stosy z kręconymi końcówkami. Zwykle obejmuje następujące laski modelowania:

  • Narzędzie do kitu w postaci kuli. Pomaga do liści i płatków umożliwia zagięcie części w pożądanym kształcie i cienkiej krawędzi. Również z nim łatwo tworzyć fale, określić położenie oczodołów (jeśli postać ludzka, charakter zwierzęcia lub bajki) i inne zaokrąglone kształty.
  • kamienny stos. Pełni taką samą funkcję jak poprzedniego narzędzia. Ale potrzebuje przy tworzeniu bardziej drobnych części.
  • Drezdenovsky narzędzie do kitu. Ma płaskie końce, które pomagają wyciągnąć żyłach linie podkreślają poszczególne części. Stos może być stosowany również podczas wygładzania drobnych części figurek.
  • Stosu z końcówką w kształcie stożka. Idealne narzędzie do tworzenia głębokich i wąskich otworów. Na przykład, rdzenie kolory.
  • Stos w postaci gwiazdką. Używany podczas tworzenia koloru i wzornictwo.
  • Narzędzie do kitu – wpust. Ma kształt ostrza z zadziorami. Jest to wygodne, aby zwrócić się do uśmiechu lub do wylęgu.
  • Shell. Można go używać do muszli i zastosować wzory.
  • Stack-koło. Używane podczas cięcia bardzo małe części.
  • igła stos. Nadaje się do rysowania cienkich linii, naruszanie głębokich wgłębień i tak dalej.

wykrawanie

Praca z kitu praktycznie niemożliwe bez użycia narzędzi, takich jak cięcie. przypominają one kształt, aby stworzyć postać ciasteczek, ale one działają trochę inaczej. Mogą być wykorzystywane do pchania na arkuszu lanego kwiaty, figury, liści i tak dalej. Istnieje mnóstwo form. Dzięki czemu można łatwo znaleźć odpowiednie sami. Jest to standard tworzenia cięcia róże, stokrotki, lilie, róże i liści bluszczu, motyle, serca. Istnieje również forma Quilling.