503 Shares 6798 views

Jako odległość od Barnauł do Moskwy?

Nie daleko na długo oczekiwane wakacje. Gdzie się udać? Co zobaczyć? Te pytania, być może, dręczyć każdego podróżnika. Tak, karta otwarte. Udamy się z Barnauł do Moskwy. Ile potrzeba do zrobienia! Na początek – w celu ustalenia sposobu transportu. Ponieważ odległość od Barnauł do Moskwy raczej duże. Tak, trzeba mieć cierpliwość i radzić sobie z sytuacją.

Jako odległość od Barnauł do Moskwy?

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że oba miasta położone są na tyle daleko od siebie, to najprostszym rozwiązaniem jest przelot. Można rozważyć tę opcję może wydawać się kosztowne. Proponuje się zatem dwa kolejne: linki transportu kolejowego i drogowego.

Ponieważ odległość od Barnauł do Moskwy duże, że większość turystów nie decydują się zaryzykować swój czas, energię i cierpliwości, i dostać się do stolicy samolotem. Czas spędzony na drodze, będzie około 4.5-6 godziny, w zależności od kilku czynników. I zamiast długości drogi 3617 km samolotem będzie miał do pokonania tylko około 2900 km. Zgadzam się, różnica jest zauważalna.

Jeśli używamy kolej, droga zostanie przeznaczone około 1 dzień. Oczywiście, przy takim rozwiązaniu, podróżny będzie pozostawiony możliwość patrzenia na zabytków, pędzącego przez konstrukcję okna. Odległość koleją będzie 3433 km.

Wreszcie, transport drogowy. Tutaj nikt nie będzie spieszyć rzeczy. Jeśli celem jest warte odwiedzenia jednego z tych dwóch miast, a następnie ścieżka zostanie przekazana w ciągu około 2,5-3 godzin. Jeżeli turyści będą interesujące dla odkrywania atrakcji tranzytu punkty leżą na trasie, to czas podróży znacznie wzrośnie.

Co trzeba wiedzieć, aby turystów?

Jeśli odległość od Barnauł do Moskwy podróżnik zamierza pokonać samochód, to musi on być cierpliwy i wszystko pod warunkiem.

 • Musisz wybrać punkt trasy, będzie przechodzić przez niektóre miasta.
 • Jeśli masz zamiar zatrzymać się w Moskwie i Barnauł na chwilę, należy dbać o dom.
 • Trzeba przygotować wcześniej listę rzeczy, które będą potrzebne na wakacjach.
 • Najważniejsze, że nie powinniśmy zapomnieć – o pieniądze i dokumenty. Muszą być umieszczone, jak to się mówi, „bliskie sercu”, które były zawsze pod ręką. Mogą być użyteczne i gotówkowe, karty kredytowe i.
 • Nie zapomnij o apteczce. Zwłaszcza, jeśli odległość między Moskwą a Barnauł będzie pokonać samochodem lub autobusem.
 • Może powinniśmy upewnić się, aby zabrać ze sobą różnych gadżetów, które podróżują przez czas latał.

Flight – jest dość prosta

Ponieważ płaszczyzna obejmuje odległość od Moskwy do Barnauł (km uzyskane w 2900), w linii prostej, to jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim czasu. Cieszę się, że loty odbywają się codziennie. Bilety można kupić na lotnisku oraz w Internecie, jeśli używasz witryny zbiorczej. Te zasoby elektroniczne pomagają podnieść ciekawe sugestie dotyczące daty wyjazdu, liczba pasażerów, wybór linii lotniczej, miejsca pochodzenia i przeznaczenia. Oczywiście polecam doświadczonymi podróżnikami kupując bilet jeszcze na oficjalnej stronie internetowej linii lotniczej.

Szyna: i dla dobra i przyjemności

Jeśli dysk odległości od Barnauł do Moskwy koleją, to nie będzie czasu na więcej niż 3 dni. Według doniesień, harmonogram pociąg oferuje 3 opcje:

 • 136m Moskwa → Biysk.
 • 136m Moskwa → Barnauł.
 • 096N Moskwa → Barnauł.

Dla każdego z elementów w podróż w czasie do 2 dni i około 11 godzin. E. Można uznać, że opcja ta nie jest bardzo szybki. Droga przechodzi przez punkty tranzytowe, takie jak Moore Jekaterynburgu, Kazan, Sarapul. Ogólnie, oczekuje się 39 zatrzymuje się poprzecznie do kierunku ruchu. Bilety można kupić na dworcu lub w formie elektronicznej za pośrednictwem Internetu. Oczywiście kompozycja będzie przechodzić przez wielu rosyjskich miast, z okna można podziwiać przyrodę. Ale wiedzieć puentę każdego miasta w bardzo krótkim pobycie w stacji nie jest możliwe.

Transport drogowy: najlepszym rozwiązaniem?

Podróż na trasie Moskwa – Barnauł odległości samochodem – nie jest rzeczą łatwą. Jeśli narysować mapę, to ten odcinek drogi będzie miast, takich jak Balashikha, Vladimir, Kazań, Ufa. W linii prostej szczelina między dwoma miastami wynosi 2934 km. Ale prosto nie pójdzie. Na autostradzie, odległość ta wzrośnie do 3583 km. .. punkty tranzytowe, czyli miasta, który będzie realizowany przez drogę wymagane w celu ustalenia dokładnej trasy i obliczenia:

 • Dokładny czas przybycia;
 • Wymagana ilość paliwa;
 • dostępność środków na tankowanie i ubocznych.

Więc dlaczego taka podróż jest uważana za najlepszą opcją? Jeśli święto trwa dłużej niż 2 tygodnie, a następnie w trakcie podróży, można zatrzymać się i odwiedzić różnych miast, aby zapoznać się z różnymi kulturami, należy rozważyć zabytków, uzyskać nowe informacje. Tak, to z pewnością jest epicki. Ale musimy pamiętać, że podróż może być uciążliwe i zbyt długo. Dlatego konieczne jest, aby rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”, i podjąć decyzję.