839 Shares 1001 views

Popularne kluby Sewastopol: przegląd

W naszym artykule powiemy o klubach nocnych w Sewastopolu. Każdy z nich jest wyjątkowy i ciekawy. Nauczmy się o nich więcej.

Białych ludzi ( „biali”)

Zacząć opisywać klubów Sewastopol z instytucji zwanej białych ludzi.

Klub znajduje się w centrum miasta, na ulicy Majakowskiego. Blisko białych ludzi ma guma do centrum handlowego. Zakład ten należy do elity. Wnętrze klubu interesującej wystarczająco zawiera materiały, takie jak pluszowe, futra i skóry. Żyrandole w instytucji są na zamówienie. Klub organizuje różne imprezy tematyczne.

Potencjał instytucji – około pięćset osób. Klub oferuje dania kuchni japońskiej i europejskiej. Istnieje również fajki.

motyl

Jakie inne znane kluby Sewastopolu? Motyl. Klub ten znajduje się także w centrum miasta. instytucja Adres: ul. Senyavin 1.

Klub otwarty niedawno, jest otwarty 7 dni w tygodniu. To gospodarze wiele imprez tematycznych z udziałem zespołów twórczych, tancerzy.

kuchnia europejska, Szisza, różnorodne koktajle – to wszystko czeka na gości instytucję.

„Karczoch”

Klub znajduje się w centrum miasta, w pobliżu „centrum handlowego”.

Współpracuje z dwunastu dni przed dwoma rano każdego dnia.

Gdzie można odpocząć z dobrymi przyjaciółmi. Klub różne DJs, a następnie odbyła inna partia.

„Stacje”

Kontynuując opisać klubów Sewastopola, powiedzieć więcej o jedną przyzwoitą restaurację. Ta „stacja metra”. Ta instytucja jest na autostradzie fioletowego, w zakładzie „Mayak”.

Ten klub jest wyjątkowy, ponieważ znajduje się pod ziemią na głębokości około dziesięciu metrów. Restauracja znajduje się w dawnym schronie. Ten klub jest wieloformatowy koncert miejsce. Pojemność do 600 osób. Obiekt wyposażony jest w stadium, oświetlenia i profesjonalnego sprzętu audio. Wnętrze jest bardzo ciekawy, to jest stylizowany jak podziemnym metrze. Klub organizuje różnorodne imprezy z DJ-ów znanych.

„Królewski”

Klub znajduje się w centrum miasta. Wcześniej w tym miejscu jest jak instytucja nocnego o nazwie „Calypso”. Klub działa codziennie od dziewiątej wieczorem do czwartej nad ranem. Instytucja ta jest jednym z najbardziej popularnych. Nie zatłoczone nawet w dni powszednie. Młodzież chce iść tutaj. W tym klubie są różne partie z różnych DJ-ów. Obiekt wyposażony jest w scenie. Przy czym nie mogą służyć różne zespoły twórcze z ich koncertów.

Łączna powierzchnia placówek – 700 metrów kwadratowych. m. Pojemność klubu jest siedemset. Instytucja służy europejskiej kuchni japońskiej. Goście mogą korzystać z klubu fajki. Różnorodność napojów alkoholowych i koktajli prezentowane są w menu.

„Paradise” – ciekawy restauracja na spokojny sen

Kończąc opisać klubów Sewastopolu, opowie o ostatnim. „Raj” znajduje się w zatoce Artylerii w kompleksie „Calypso” na drugim piętrze. Klub otwarty pod koniec 2014 roku. Instytucja ma na parkiecie, więc salonie. Jest też bar i inne atrybuty za dobry, dobry odpoczynek w klubie. Instytucja oferuje szeroki wybór napojów alkoholowych, jak i kuchni europejskiej.

Wreszcie, mała

Teraz wiesz, słynne kluby Sewastopola. Recenzje z tych zakładów odwiedzających zostawić inaczej. Po wszystkich smaków w ogóle inna. Ktoś taki jak małych miejscach, podczas gdy inni wolą duże kluby z wieloma ludźmi. W Sewastopolu, będzie znaleźć dobre miejsce spoczynku dla siebie i swoich przyjaciół.