229 Shares 2341 views

Regał: stworzenie własnej wygody i funkcjonalności

miłośnicy książek często borykają się z problemem ich lokalizacji w domu. Oczywiście, najlepiej Wyjście th – kupić regał, ale nie zawsze dla niego jest miejsce w naszych salonach i sypialniach. Jak to może być, jeśli chcesz zachować maksymalną przestrzeń i jednocześnie mądrze, aby umieścić swoje ulubione publikacje i czasopisma? Odpowiedź jest prosta – aby regały wiszące z rękami i ozdobić swoje ściany i pomosty.


Prosta drewniana półka na książki

Należy zauważyć, że jest to dość proste do stworzenia własnego, najważniejsze – aby rysunki. Ostrożnie do długotrwałej usługi projektowej tnestis wielkości: w ten sposób, długość półek powinno być nie więcej niż 80 cm, a szerokość – 25-30 cm Z takim podejściem, miejsca dla książek byłoby mało, ale ona schowka, tworząc swój własny, będą mogli łatwo obsługiwać obciążenia .. Do jego produkcji lepszemu wykorzystaniu naturalnego drewna lub płyty laminowanej o meble do 5 cm. Nawiasem mówiąc, wiele materiałów budowlanych oferuje do zakupu gotowych do użycia deski strugane i szlifowane. Pozostaje tylko zebrać je i przymocować do ściany gotowego produktu.

Tendencja do nowoczesnego wzornictwa

Moda i styl – stałe towarzysze produktów meblowych. A książka półka (z rękami może wykonać całą pracę na produkcji) dzisiaj – projekt, który umożliwia swobodne przestrzeni życiowej, która wydała go zgodnie z jakiegokolwiek stylistycznego decyzji. Nawiasem mówiąc, aby półki może być praktycznie każdy materiał:

  1. Oryginalny wystrój pokoju może stać się półka, stworzony z już niepotrzebnych rzeczy. Drabiny, skrzynki lub szuflady, telewizory, a nawet rury wodne – wszystko to może być również używany jako półce wykonany własnymi rękami. Najważniejsze – niech wodze fantazji.
  2. Jeśli jesteś zwolennikiem twórczych pomysłów, a następnie dokonać półkę na książki i może być ze starego wnętrza drzwi. W tym celu konieczne jest, aby przeciąć go na dwie równe połówki, przykręcić je do ściany, aby zbudować pomiędzy półkami i ich malować.

Co brać pod uwagę?

Regał wykonany własnymi rękami – to doskonała okazja, aby stworzyć żywą i indywidualna sprawa dla Twojego domu. Należy jednak wziąć pod uwagę szereg zasad w wykonywaniu pracy:

  • projektuje wielkość powinna zależeć od wielkości kolekcji;
  • stosunek koloru też nie został odwołany: półki powinien wo tvetstvovat stylistycznie całego obszaru projektu;
  • do pułk wyglądał imponująco, można umieścić na nim nie tylko książki, ale także większych przedmiotów, takich jak wazony, lampy lub pamiątek;
  • na to nie powinno być puste miejsce, idealnie, każdy mały róg powinien funkcjonować.

Tak więc, regał z rąk (rysunki mogą także tworzyć własne) jest dość prosta. Co go utworzyć, a ponad ozdobić – indywidualną sprawę. W każdym razie, można mieć pewność, że niewielkie umiejętności, w połączeniu z żywą wyobraźnią będzie wystarczająco, aby udekorować swoje domy rzeczy wykonane ręcznie. Nawiasem mówiąc, ten trend jest dość aktualny dziś, co oznacza, że będziesz w trend! Modne meble w połączeniu z ciekawymi półkach – to dobra okazja, aby ożywić rzeczy. A oni wykonują nie tylko praktyczną funkcję, ale także dekoracyjne.