652 Shares 9478 views

Panna kobieta

Jedną rzeczą, którą musisz wiedzieć o kobiecie Virgo – ona ma jaja! To nie znaczy, że to nie jest tak nieśmiały i zastrzeżone, jak ona wydaje. Tyle, że może zrobić wszystko i wszystko dla ludzi kocha. Kocham ona ma na myśli o prawdziwej miłości, żaden inny rodzaj miłości nie istnieje dla niej. Panna kobieta – prawdziwa kobieta! Ma urok i sztuczek, które mają jakąkolwiek inną kobietę, ale ona nie slaba.Ona tę definicję, a może nic zrobić, jeśli ona go rozwiązał.


To będzie całkowicie oddany i lojalny wobec ciebie w związku. Jednakże, jeśli nie wydaje się działać, to będzie poważne wszystkie linki i stają się zimne jak na biegunie północnym. Panna Kobieta cechy profilu to dziwna mieszanka emocji i praktyczności, romansu i zdrowego rozsądku. Kiedy upadną, wykazują one taką ekstremalną pasję i intensywność, że tylko kilka innych kobiet są. Coś zrobić im się zakochać, jest jednak zupełnie inna wyzwaniem. Wymagają one całkowitą doskonałość od ciebie, choć mogą one nie na tym etapie.

Lepiej przyzwyczaić się do ich krytycznej natury. Panna kobieta uważa, że jest to niezwykle skuteczny i zorganizowany, i to jest bardziej irytujące, że miała rację. Ona – zwolennikiem okres czasu, i to lepiej, aby nie spóźnić się kiedy ją spotkać. Nie złamie nowego drogiego wazon, kiedy jest zdenerwowany, ale może być bardzo wymagająca i wybredna. Jeśli twój błąd, przyznaj, że nie masz racji i powiedzieć mu, wręczając jej kwiaty. Nawet nie próbuj się spierać, czy będzie ona wyjdzie z niego ponownie.

Lepiej jest zostawić ją w spokoju na jakiś czas, a ostygnie ponownie. Z drugiej strony, kobieta Panna będzie trudno przyznać, że się myliła. Faktem jest, że przez większość czasu nie ma. Gdy pojawi się opieki nad nią, a także po ożenić, wskazane jest, aby oglądać swoje maniery. Ona nie może stanąć ktoś używa obraźliwego języka, spóźnienie, ubrani brudne, nie sprzeciw wobec etykiety tabeli, itp Lepiej jest powtórzenie słownictwa, jak również. Ona nie będzie przylegać do ciebie, a w tym przypadku nie będzie całkowicie wyobcowany. Pod tym względem jest podobny i człowiek Panna.

Ona jest również bardzo dobra z finansami i ekstrawagancja nie jest jedna z jej cech osobowości. Panna kobieta nie może wytrzymać publiczne okazywanie uczuć, i to lepiej być cienki w tej dziedzinie. Jego smak jest bardzo dobry i jej intelekt, jest rozwinięty. Kiedy staramy się ją zabrać ją do miejsc takich jak teatr, galeria sztuki, etc. W taki sam sposób jak typowy Virgo ma skłonność do martwienia się o rzeczy zbyt wiele, a uczyni to swój wkład w prace studni. Ona jest bardzo przywiązany do ziemi i wolą żyć w realnym świecie.

Pozwalasz kobiety stanowią wkład własny do Dziewicy w celu dokonania rzeczy wydają się dobrze, i będzie na bieżąco rozrywkę wszystkie jej kobiece wdzięki.