872 Shares 2226 views

Majtki dla treningu toaletowego i inne rodzaje pieluch

Nie tak dawno temu w oknach sklepowych towarów dziecięcych były specjalne majtki treningu toaletowego. Wiele matek już docenione tego środka dbać o rosnących dzieci, inne są tylko patrząc na niego. W tym artykule postaram się wam szczegółowo o tym, co jest to majtki pieluchy i majtki dla treningu toaletowego, również rozważyć ich różnice.


Wychowywanie dzieci w naszych czasach stało się łatwiejsze. Dzięki automatycznej typu pralka (czyli prawie każda młoda rodzina), mycie brudne pieluchy, suwaki i raspashonok wymaga znacznie mniej czasu i wysiłku, niż kiedykolwiek wcześniej. I umyć nasze matki dzieci miały dużo więcej rzeczy niż współczesnych młodych mam. Jednorazowe pieluchy są świetne ułatwić życie rodzicom.

pieluchy lub proste majtki?

Od dłuższego okruchy producentów jednorazowych wyrobów higienicznych dla dzieci i dorosłych oferują proste pieluch na rzep-lock. A dla starszych dzieci lepsze wykorzystanie modelu w postaci krótkich spodenkach. Jest to ta sama pielucha jednorazowa, tylko nieznacznie „zmodernizowane”.

Pieluchy majtki są idealnym rozwiązaniem dla aktywnych maluchów. Aby umieścić na normalne pieluchy, dziecko należy położyć na plecach na każdej powierzchni. Pieluchy-majtki mogą nawet nosić „w biegu” – to nie jest konieczne, aby dokręcić i zamocować rzep, zamiast zapewnili bezpłatny gumę. W dobrych artykułów higienicznych guma nie ogranicza ruch dziecka, pielucha w bezpieczny sposób, bez nacisku, a nie ślizgać z dzieckiem tyłek.

Wiele popularnych producentów (Pampers, Haggies Libero, Molfix i inne) produkowane majtki pieluch. Jak zwykle, są uwalniane w różnych rozmiarach dla dzieci w różnych kategoriach wagowych. W większości sklepów i aptek, które sprzedają produkty dla dzieci, można kupić taki model w postaci krótkich spodenkach.

pieluchy Swim

Istnieją pieluchy wykonane spodenki dla dzieci pływania. Różnią się one od zwykłych zewnętrzne powłoki hydrofobowe. W wodzie nie zwiększają wielkości lub wagi. Dziecko może być szczęśliwy, pływać w morzu lub w basenie, podczas gdy rodzice nie mogą obawiać się o czystości wody wokół dziecka w przypadku „niespodzianek”. W większości basenów dla dzieci jest zawsze „dress code”.

W „wodoodporny” pieluszka dziecko powinno być tylko w czasie kąpieli – wodoodporna powierzchnia jest wodoodporna i oddychająca również złe. Ze względu na fakt, że skóra nie „oddychają”, częste i / lub długotrwałym stosowaniu mogą powodować podrażnienia delikatnej skóry dziecka.

Przystosowanie się do puli

Czasami można usłyszeć od młodych rodziców, że podobno uczy się nocnik dziecięcych pieluchach jednorazowych już nie używać. Byli bardzo niewygodne w użyciu podczas treningu toaletowego z powodu niemożności szybkiego usuwania i późniejszego zakładania.

Z tego powodu, w postaci majtek pieluchomajtki są często wykorzystywane do treningu toaletowego. W przeciwieństwie do konwencjonalnych, takie modele mogą być łatwo usunięte, założyć, jednocześnie pozwalając na usunięcie wielu oddanie, to jest niemożliwe do zrobienia z konwencjonalnych pieluch. Często procedura ta może z łatwością obsługiwać nawet dziecko.

Niektórzy producenci wytwarzają specjalne majtki dla treningu toaletowego. Różnią się one od konwencjonalnych w tym, że warstwą wierzchnią lekko mokre po dziecko „pi-pi”, a dziecko czuje pewien dyskomfort po słynnej małej potrzebie w pieluchy. Ponadto, są one często obecne „wskaźnik” pieluszka sucha – zabawny obraz, który znika po wpadnięciu do wilgotności pieluchy i inne elementy, które stanowią o przyczynie gra u dzieci chęć do korzystania z nocnika ..