871 Shares 7028 views

Sztuka rysowania: jak narysować kociak przez komórki

Ekscytujące ćwiczenia, które mają uspokajający wpływ na osobę rysuje się w notebooku. Ponadto takie ćwiczenia rozwijają drobne umiejętności motoryczne i poprawiają pamięć. Rozważmy sposoby narysowania kociaka przez komórki.

Cechy tego rysunku

Główną różnicą tej sztuki jest to, że komórki muszą być malowane w określonej kolejności lub na przykład, nie zapominając jednak o liczeniu niezbędnej liczby komórek i prawidłowej obsługi palety kolorów.

Na przykład przy wyborze sposobu narysowania kociaka przez komórki należy najpierw określić złożoność schematu i odpowiedni schemat kolorów.

Najprostszym sposobem narysowania kolorowych ołówków i znaczników i używania schematu haftowania krzyża.

Etapy rysowania

Zastanów się kolejno na głównych etapach, jak narysować kociak niezależnie od komórek, bez konieczności posiadania obwodu:

  • Początkowo należy wybrać miejsce na arkuszu, w którym uszy zaczną się, a następnie policzyć kilka komórek w prawo, w dół iw lewo. Odległość między uszami nie powinna być mniejsza niż cztery komórki.
  • Duża rola, jak narysować uroczy kotek na komórkach, odgrywa oczy. Ze względu na swój wizerunek trzeba odsunąć się od środka ucha do kufy – będzie to górny punkt oka. Z niego, wcięcie trzech komórek w dół i narysuj linię dwóch komórek, a następnie połącz ją z lekkim zaokrąglaniem. Kształt oka jest gotowy, aby uzyskać większą jasność i wyrazistość, konieczne jest narysowanie małego owalu w źrenicy – rodzaju blasku. Reprezentujemy również drugie oko.
  • Między oczyma umieszczamy trójkątny nos, który może być uzupełniony blaskiem. Tuż pod nią dodaj usta do 1-3 komórek.
  • Aby wykończyć owal kufy, musisz cofnąć się z uchu czterech komórek w dół i jeden w lewo.
  • Na policzkach wybieramy kilka punktów, z których są rysowane anteny.
  • Rysuj łapy na każdym z trzech palców. Palce zajmują dwa poziome i pionowe komórki. Na końcu linii pazury są zaokrąglane i dodawane.
  • Ostatecznym dotykiem jest obraz ogona o dowolnym kształcie.

Jeśli potrzebujesz, możesz stworzyć bardziej złożony rysunek, rysując miseczkę kociaka lub dodając dodatkowe akcesoria.

Rodzaje tej sztuki

Najprostszym sposobem wykorzystania schematu haftowania, który jest stopniowo przenoszony na kartkę papieru – na prosty schemat będzie wystarczający jeden liść, bardziej złożone są wykonane na specjalnym papierze.

W kwestii, jak narysować kociak przez komórki, pomoże to układ z japońskich krzyżówek. Po treningu dłoni i wyobraźni możesz wziąć projekt niezależnych programów.

Ostatnio popularność cieszy się tak dużym charakterem, jak kot Simona, którego systemy obrazowe są liczne. Przedstawiają aktywność charakteru – śpi, zjada, ściga i łamie wszystko na swojej drodze.

Ogólnie rzecz ujmując, rozważano główne niuanse rysowania rysunków w komórkach. To nie potrwa wiele czasu, aby opisać kota, to nie potrwa długo. Na wyjściu dostaniesz piękny rysunek z ładnym charakterem.