808 Shares 6854 views

Tabletki „Nitroksolin”: przeczytaj przewodnik

Skuteczny lek przeciwbakteryjny jest lekiem „Nitroksolin”. Referencje że lek ułatwia stanu w przypadku chorób zakaźnych, układu moczowo-płciowego.


właściwości farmakologiczne

Oznacza „Nitroksolin” – antybiotyku aktywność wystawiennictwo przeciwko wielu bakteriom Gram-ujemne i Gram-dodatnie mikroorganizmy, enterokoki, paciorkowce, siano Bacillus, czynnik sprawczy rzeżączki i błonicy. Lek został walcząc Salmonella, Shigella, Staphylococcus, Enterobacteriaceae, pochwy Trichomonas. Z pomocą leków eliminuje efekt Klebsiella, pleśni, Mycobacterium tuberculosis, dermatofity, Candida patogenów grzybowych i zakażeń grzybiczych. Preparat wytwarza się w postaci tabletek.

Tabletki „Nitroksolin”: co jest przepisywany

Zgodnie z instrukcjami przepisanych leków w leczeniu infekcyjnych patologiach układu moczowego, zapalenie gruczołu krokowego, odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie najądrzy, zapalenie cewki moczowej, zapalenie pęcherza moczowego. Kiedy gruczolaka prostaty i rak zainfekowany również pomaga usuwanie „Nitroksolin”. Pozytywne opinie lewo lekarze używać tabletu w profilaktyce powikłań u chorych po zabiegu wytwarzana w nerkach i układu moczowo-płciowego, w manipulacji diagnostycznych (wkładania cewnika, tsitoskopii).

Instrukcje użytkowania

Tabletki należy stosować w trakcie lub po posiłku. Dorośli mogą jeść 0,4 gramów dziennie przez cztery podejścia. Leczenie kontynuuje się przez 2-3 tygodni. W razie potrzeby ilość jednorazowa leku zwiększa się do 0,2 g, co musi być brane cztery razy dziennie. Maksymalna dawka nie powinna być większa niż 0,8 g. Dzieci po pięciu latach, aby dać 0,1 g cztery razy pukanie. Niemowlęta do pięciu lat przepisanych przez 0,05 g w taki sam sposób. W antybiotyku pediatrii trwać nawet do trzech tygodni. Przewlekłych zakażeń i stanów zapalnych układu moczowo-płciowego środkiem stosowanym w leczeniu dwa pola z dwutygodniowej przerwie. Do zapobiegania leków pić 0,1 g cztery razy dziennie przez 3 tygodnie.

efekt uboczny

Przy zastosowaniu antybiotyku „Nitroksolin„(opinie mówią o tym) może powodować tachykardię, polineuropatię, słaby apetyt, wymioty. Niektórzy pacjenci odczuwają ból głowy, parestezje, ataksja, świąd, wysypka skórna, funkcja wątroby jest zakłócona. Rzadko podczas długotrwałego leczenia mogą powodować zapalenie nerwu wzrokowego, mielopatię, zapalenie nerwów obwodowych. Dane dotyczące przedawkowania nie są dostępne.

Przeciwwskazania do stosowania leku „Nitroksolin”

Opinie zauważyli, że oprócz działań niepożądanych, istnieją ograniczenia dotyczące stosowania leku. Nie należy przyjmować antybiotyki, gdy choroba nerek, zaćma, zaburzenia wątroby. Terminy nie są do wysokiej wrażliwości na skład i inne leki serii chinolina, zapalenie nerwów, podczas laktacji i karmienia niemowląt. Zakazane jednoczesne nitrofurany aplikacji. Nystatyna oraz Levorinum przyczyniać się do zwiększenia efektu antybiotyków.