255 Shares 4286 views

Solarium piersią – czy to jest szkodliwe?

Jak wiadomo, w solarium używane promieni, które nie różnią się od słońca. Ich wpływ na naszą skórę prowadzi do rozwoju specjalnego pigmentu, który nadaje mu upragniony złoty odcień. Powinienem odwiedzić solarium podczas karmienia piersią?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy przede wszystkim zrozumieć zasadę solarium. Fakt, że istnieją trzy rodzaje promieniowania – A, B, C z nich – najbardziej niebezpieczne. Procent sadzy niosący dwa inne gatunki charakteryzuje tylko różne sposoby promieniowania – miękkich i twardych. Gdy dysk promieniowanie garbowania jest możliwe tylko pod nadzorem specjalistów, a byłoby lepiej, gdyby matka pielęgniarstwa odmówi od niego. Niebezpieczeństwo obarczona i ultrafioletowych lamp. Jeśli mają datę ważności, nie można ich używać. Ostrożnie należy leczyć i do nowych lamp. Pożądane jest, jednak są one nowe, skrócić czas trwania sesji. Zasady te mają zastosowanie do wszystkich miłośników tego typu opalania w ogóle, a dla tych, którzy zdecydowali się odwiedzić solarium podczas karmienia piersią, w szczególności. Ten ostatni musi być szczególnie ostrożny z powodu pewnych okoliczności.

solarium piersią

Spróbujmy zrozumieć szczegółowo z tym pytaniem. Wszyscy eksperci mówią, że światło UV produkcja mleka nie wpływa w żaden sposób. Ale jest pewien wyjątek. Każdy wie, że w trakcie sesji w solarium ciała zajmuje dużo płynu, i po prostu może to zmniejszyć ilość mleka z młodej matki. Dlatego, jeśli zdecydujesz solarium karmienia piersią, należy do zwrotu utraconych płynów. Pij soki, woda mineralna – to wszystko będzie przywrócić równowagę wilgoci. Ponadto nie należy zapominać, że w czasie laktacji aktywuje wydzielanie hormonów wzrostu. To jest niemożliwe do przewidzenia, jak komórki będą reagować na rosnące UV. Jeśli jest to na pojawienie się nowych moli lub zwiększenie wielkości stary, to nie ma znaczenia. Ale musimy być gotowi na wszystko. Od dawna wiadomo, że promieniowanie ultrafioletowe może powodować wzrost nowotworu: zarówno łagodne i złośliwe. Dlatego, aby traktować opalanie powinny być ostrożnie.

Garbarstwo i karmienie piersią

Oprócz wizyty w solarium solarium można również uzyskać za pomocą specjalnych kremów, które nazywane są opalanie. Eksperci twierdzą, że wpływ ten jest ograniczony do obszaru śmietany górne martwe warstwy skóry, dlatego jego stosowanie nie jest szkodliwe. Mimo to, w celu uniknięcia wypadków, to lepiej nie stosować samoopalacze w okolicy klatki piersiowej. I znowu przed użyciem kremu, należy zdać test dla reakcji alergicznej, ponieważ hormony w tym okresie mogą ulec zmianie. Jednocześnie, jeśli krem jest zupełnie bezpieczne, a następnie w postaci sprayu tan podczas karmienia piersią stosować w każdym przypadku niemożliwe. Ponieważ zawsze istnieje szansa na trafienie go do cząstek podczas inhalacji. Jak reagują na to dziecko – nie jest znane.

Ogólnie rzecz biorąc, żaden z lekarzy nie twierdzić, że opalanie jest szkodliwe podczas karmienia piersią, ale pewne środki ostrożności nie zaszkodzi.