605 Shares 7763 views

Matki karmiące można iść do solarium: odpowiedzieć na pytanie

Każda dziewczyna chce wyglądać dobrze, aby mieć piękną sylwetkę i, oczywiście, piękne i opaloną skórę. Ale może matka pielęgniarstwa iść do solarium? Na pewno nie może odpowiedzieć na to pytanie. Z punktu widzenia medycyny opalenizny – to jest złe, bez względu na to, czy kobieta jest karmienie piersią, czy nie. Chociaż procedura ta nie ma wpływu na laktację.

Zatem pytanie „Czy matka pielęgniarstwa iść do solarium?” każda dziewczyna powinna odpowiedzieć sobie, po rozważeniu wszystkich za i przeciw. Czy muszę tan naprawdę wystarczająco ryzykować swoje zdrowie? Mogę zrobić bez tej procedury do czasu nie jest już karmić piersią? Jeśli młoda matka nadal postanowił w laktacji do udziału takich instytucji, konieczne jest, aby poznać kilka zasad:

1. Pamiętaj, aby chronić swoje piersi przed promieniowaniem ultrafioletowym, ponieważ podczas laktacji okolicy brodawki jest bardzo wrażliwy i czuły.

2. Czy w okresie karmienia piersią, przechodząc do solarium? Ciało kobiety w okresie wzmożonych prawie wszystkie procesy regeneracyjne, dlatego jeśli nie kryli moli, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że będą rosnąć do rozmiarów.

3. promieniowanie ultrafioletowe ma ujemny wpływ na proces podziału komórek, a może to prowadzić do rozwoju raka sutka.

4.Nuzhno trzeba użyć specjalnego kremu do opalania ochrony, który jest więcej niż 15 jednostek.

5. Należy zacząć z minimum czasu.

Solarium plusy i minusy

korzyści:

1. Każdy wie, że organizm potrzebuje witaminy D do wchłaniania wapnia, to tworzy się pod wpływem promieni słonecznych. I wypełnić rezerwy tej witaminy w chłodnej porze roku może być podczas wizyty w solarium. Będzie to wymagało wielu sesji na 2-3 minuty każdy.

2. Po tym procedura zmniejsza ryzyko osteoporozy (zespół struktury kości).

szkód:

W odniesieniu do tych negatywnych skutków, promieniowanie ultrafioletowe odwodnionych i przedwcześnie wiekiem skóra. mogą zarówno nasilać i prowokować niektórych chorób.

Pozostaje dać odpowiedź na ostatnie pytanie: „Co solarium lepiej?” Eksperci uważają, że należy preferować do biur, w których maszyny są bardziej wydajne, aby uzyskać pożądaną dawkę UV wymaganą mniej czasu, a tym samym negatywny wpływ będzie bardziej delikatny.

Należy ostrożnie podchodzić do wyboru przyszłego Sun Center – dowiedzieć o rodzaju sprzętu, szkolenia specjalistów pracujących w nim, i zasięgnąć porady lojalnych klientów.

Jeśli nadal nie jesteś pewny, czy matka pielęgniarstwa iść do solarium, a czy to będzie przynajmniej pewne korzyści, ale nadal chcesz, aby Twoja skóra staje się bardziej ciemne, zalecamy używanie kremu lub balsamu z efektu opalenizny. Substancje zawarte w tych pojazdach, tylko upiększają martwy naskórek i nie może przeniknąć do krwiobiegu. Warto jednak pamiętać, że takie środki nie powinny być stosowane do klatki piersiowej, a także nie zaleca się korzystania z nich często, ponieważ wszystko powinno być z umiarem.