85 Shares 4919 views

Jak poprawić swoje życie? Wyznaczanie celów i ich osiągania

zegar piaskowy w seriach, a wszyscy istnieć więcej niż na żywo. Nieefektywne wykorzystanie czasu zmniejsza jego efektywność, co wpływa na wydajność ogólnym sukcesie pewnym segmencie ubezpieczeń na życie. Spójne odkrycie w strefie komfortu nie prowadzi do niczego innego niż długiej depresji. Jeśli czujesz, że można zrobić więcej, konieczne jest zarówno do poprawy ich życia jak najszybciej podjąć decyzję, i to jest pilne podjęcie działań.

O szczęścia i sukcesu

Pojęcie „szczęścia” i „sukcesu” – to zupełnie inny charakter. Jednak często są one zidentyfikowane w społeczności. Szczęście – specjalny stan duszy ludzkiej, która odpowiada jego własny zadowolenie statusu społecznego, zdrowia, sukcesów i życiu osobistym. Najprościej mówiąc, zadowolony z tego, co ma. Po tej propozycji jest prawdziwe tylko w części.

Rzeczywiście, osiągania sukcesu, osoba jest samorealizacja, przedłużone stosowanie towarów i satysfakcji. Tylko paradoksem jest to, że żyjąc życiem prawidłowo, udany osoba może być głęboko nieszczęśliwy, jak nieszczęśliwy i nigdy nie osiągnąć swoje cele i spełniać swoje marzenia. A żeby dobrze żyć, trzeba jasno zrozumieć, jak poprawić swoje życie.

Co jest potrzebne do szczęścia?

Jakie są – szczęśliwe życie reguł?

 1. Zdrowe ciało i duch.
 2. Wewnętrzna harmonia i pozytywna niewyczerpane.
 3. Kolejność, w myśli i czynie.
 4. Efektywne samo wykonanie.
 5. Rodzina – najwyższa wartość.
 6. Reszta – same obowiązki jako siły roboczej.

Wszystko to – tylko to, co jest potrzebne do dobrego życia każdego człowieka. W celu doprowadzenia do jego istnienia, aby nauczyć się być szczęśliwym, udanym, konieczne jest, aby radykalnie zmienić codzienną oparcie. Tylko samodyscyplina i praca – podstawą do realizacji marzeń.

Sport – jest zdrowie

Przed zrozumieć, jak poprawić swoje życie, ważne jest, aby nauczyć się dbać o zdrowie fizyczne. Po tym wszystkim, to HID połowa potencjału osobistego. Podstawowa opieka – to sport:

 1. Ładowanie w godzinach porannych. Dziesięć godzin ćwiczeń lub szkolenia – jest to w ogóle nie ma znaczenia. Najważniejsze – aby rozpocząć i kontynuować na stałe. Ćwiczenia rano obudzić wszystkie narządy i układy, które stymulują produkcję endorfin – hormonu szczęścia, dostosowania metabolizm funkcjonować prawidłowo, zasilane przez cały dzień.
 2. Regularne obciążenie. W swoim napiętym grafiku, starają się poświęcić czas na dzień lub wieczorem treningu w siłowni na bieżni w basenie. Idealnie – 3-4 razy w tygodniu. Nie daj się często – być zaangażowany w co najmniej 1-2 dni. Sport – to istotny wkład w zdrowie na długie lata. To naprawdę zmienia życie i postawy jego właściciela.

Zdrowie – główny zasób

Aby uniknąć problemów, konieczne jest, aby monitorować samopoczucie. Zwracać uwagę na swoje ciało:

 1. Porzucić złe nawyki. Palenie – szkoda, alkohol – zło. W życiu człowieka zdrowego i udanego, tam nie powinno być. Jeśli to nie działa, aby rzucić palenie, zrób to jak najrzadziej i w wyznaczonych miejscach.
 2. Wizyty u lekarza. Po każdym roku przejść badania lekarskie. Nie zaniedbuj ból i dyskomfort – są traktowane w czasie. Bądź uprzejmy dla organizmu.
 3. Jedz dobrze, obserwować swoją wagę. Jeść zdrową żywność. Unikaj fast food, garmażeryjnych, wysokokalorycznych słodyczy, napoje gazowane i alkohol. Jedz małe porcje – nie przejadać. Pić witaminy. Jedz owoce i warzywa. Obserwować codzienną rutynę.

Mniej więcej skarg – wdzięczność

Wyznaczanie celów i osiągania ich utrudnione przez obecność nierównowagi psychicznej. Zdrowy i pozytywny duch kryje w sobie największy potencjał. Jeśli chcesz, aby zmaksymalizować jego ujawnienia, umieścić rzeczy w porządku w moim sercu iw mojej głowie:

 1. Mniej narzekać. Współczesne życie jest pełne stresu. Ludzie pochłaniają energię negatywną zewnętrznego jak gąbka, a także tworzyć własne z niezadowolenia i skarg. Pamiętaj, że wiele osób na świecie nie ma, co masz! Jeśli negatywne emocje przytłoczony, zmiana scenerii na chwilę, a następnie spojrzeć na sytuację przez pryzmat pozytywne i oznaczyć wszystkie dobre dla siebie, że można odzyskać z tego incydentu.
 2. Więcej wdzięczność. Standardowe podejście do świata jest kontynuacją poprzedniego. Dziękuję Bogu za dzieci, męża, dla żyjących rodziców, przyjaciół. Bądź wdzięczny za pracach domowych – tak masz w domu; do obowiązków gotowania – tak jeść żywności; trudności w organizowaniu uroczystości – to nie jest rodzina i przyjaciele; dla trudnych momentach pracy – to nie jest perspektywa rozwoju.

osobowość myślenia

 1. Samokontrola. Kontrolować swoje myśli. Wszakże zawsze poprzedzać działania. Zawsze pomyśl zanim coś powiedzieć. Pomyśl nad działalnością kilka kroków do przodu.
 2. Obiektywność. Nauczyć się traktować każdą sytuację z różnych punktów widzenia, jakby w 3D pomiaru. Trzeźwo rozważyć pozytywne i negatywne.
 3. Kreatywność. Wiele wzorca myślowego, skarżą się na brak wyobraźni i specjalnych talentów. Posłuchaj siebie. Bądź twórczy do wszystkich typowych przypadkach. Rozwijanie potencjału osobistego.
 4. Inicjatywa. Zawsze mieć swoją opinię, nie krępuj się go wyrazić. Pewnie zastosować osobiste pomysły i sugestie.

Oczyszczanie czasie i przestrzeni

Każdego dnia człowiek spędza dużo czasu na marne „daje” World Wide Web, telewizor, „zombie” oraz całkowitą bezużyteczność. Tymczasem na całym świecie mogło zostać wydane na rozwój osobisty, lub, jeśli wziąć jeden dzień, zmiana absolutny śmieci kopivshegosya roku. Ale to może być utożsamiany z niepotrzebnych informacji, „będzie spamu” mózgi w procesie marnotrawstwo potencjału ludzkiego. Aby wyczyścić przestrzeń i zdyscyplinować siebie, trzeba przestrzegać wskazówki, jak zmienić swoje życie na lepsze:

 1. Wirtualna rzeczywistość – główny wróg pełnej aktywności. Zminimalizować. I to jest lepiej wykluczyć. Twój sukces nie powinno być celem na awatarze. Wynalazł istnienie World Wide Web hamuje mózgu, prowadzi do częściowej degradacji jednostki. Czy to na drodze do snu? aktywność w Internecie nie jest obowiązkowym elementem teraźniejszości i plagą życia codziennego. Monitorowanie ilości czasu zmarnowanego na bezużytecznych stron.
 2. Generalne sprzątanie. Złóż zamówienie we wszystkich szafek i szuflad. Skorygować każdą rzecz. Być bardzo obiektywny. Gdyby nie noszone nawet jeśli nie modne, ale faworytem, wyklucza go z szafy. Sprzedać wszystkie niepotrzebne lub skorzystać z jałmużny. I nigdy nie gromadzą rzeczy. Wyłączenie z jego „magazynier” niepotrzebnych rzadkich drobiazgów, stare zeszyty, notesy, niechcianych książek. Jeśli są one bardzo drogie i nie ma dla nich cel, wziąć je do specjalnej skrzynki na górnej półce w szafie. Ale pamiętaj: tylko takie przywiązanie powinna być minimalna kwota.

samorozwoju

Life – jest stały rozwój. Dlatego udany osoba nie ma prawa się stać. Musimy się rozwijać, wzmacniać i erudycja własne siły.

 1. Czytanie zbawi świat. Przeczytałem wiele książek. Zagłębić się w różnych gatunkach i stylach, zapisz swoje ulubione powiedzonka. Zagłębić się w ciekawej nowości i artykułów informacyjnych. Dowiedz się nowe informacje na temat odległych krajów, odkryć naukowych i osiągnięć kulturalnych. Okresowego przeglądu wysokiej jakości filmów dokumentalnych i fabularnych. Jest to miłe biernego wypoczynku poszerzy horyzonty, aby zwiększyć liczbę osób, aby komunikować się z przyjaciółmi, będzie miał własne zdanie w różnych sferach.
 2. Ucz się języków. Dać zatrudnienie co najmniej 30 minut dziennie, a wkrótce będziesz zadowolony z wyniku. Oglądać filmy, słuchać muzyki, czytać literaturę w języku docelowym. Staraj się ćwiczyć. Doskonałość. Dodatkowa wiedza językowa może otworzyć nowe horyzonty i niezwykły zmienić wszystko.
 3. Inicjatywa i spersonalizowane powitanie. Naucz się robić coś własnymi rękami lub przy pomocy technologii, ale tak, że produkt lub usługa będzie przydatna i konkurencyjny. To może być robótki, praca w przemyśle kosmetycznym lub branży ślubnej, szycie i reperowanie, pisanie książek i artykułów, naprawa sprzętu, tworzenie stron internetowych i programowania. Wszystko zależy od tego, co jest duszą. Należy zawsze być w stanie zarobić dodatkowy dochód, który, nawiasem mówiąc, może być kluczem do zysku i przyjemności. Jak mówią, wybierz pracę dla duszy – i nie muszą już pracować.

Samodyscyplina i planowanie

 1. Wyznaczanie celów i ich realizacji są zmotywowani do pracy nad sobą. Jest to ważny moment w życiu każdej osoby. Musicie nauczyć się zarządzać swoim czasem, biznes plan, aby wydajnie pracować z maksymalnym wykorzystaniem własnych zasobów. Bez tego procesu, aby osiągnąć cele niemożliwe.
 2. Jak zorganizować swoje życie? Istnieje wiele sposobów. Dobrze jest mieć Notebook-pamiętnik. Wydać pierwszy planowania krótkoterminowego: Określenie zadań, które wymagają natychmiastowej realizacji. W następnym kroku trzeba przeprowadzać planowania strategicznego. Rekord sen, wybrać jeden lub dwa główne cele w życiu, pomyśl o zasoby niezbędne do ich osiągnięcia. Zaczynając i kończąc dzień, myśleć tylko o zadaniu. Według tajnych prawami wszechświata całego świata pomoże Ci wdrożyć swój plan.
 3. Zaplanować harmonogram dzienny, posiłki i sen. Właściwa reszta w nocy – gwarancja zdrowia. Wyspać. Jednak nie robią marzenie istnienia kultu. Wypracować wcześnie wstaje. Ideal – 5-6, dobra – o 7 rano. To wszystko zależy od harmonogramu dnia. Jeśli trudno jest zrobić ostre zmiany normalnego życia, zacząć od drobnych zmian. Codziennie ustawić alarm na 5 minut wcześniej niż w dniu poprzedzającym. W ciągu 10-14 dni, aby obudzić się godzinę wcześniej niż pierwsze nie jest trudne.
 4. Budząc się rano, aby przeprowadzić planowanie dnia. Kategoryzować zadań według ważności. Zaczynają wykonywać najważniejsze, a tylko do radzenia sobie z nimi, można przejść do mniej poważne.

introspekcja

 1. Zadania nie są wprowadzane do dostępności oraz ich rozwiązań alternatywnych i powolnego postępu w kierunku bramki. W wysokości dziennej planem, pod koniec dziennego czuwania, ustala się i niespełnione. Nawet lepiej kontrolować siebie godzinowa: jak było to godziny, co zostało zrobione, co do spędzenia czasu, jak to było możliwe, aby utrzymać inaczej. Przeanalizować, czy obserwowany całkowicie rutynowe.
 2. Zapisz wszystko w notatniku-dziennik. Okresowego przeglądu braki oraz ich poprawiania. Przeprowadzenie planowanie dnia i, być analiza samokrytycyzmu. Jednak nie należy umieszczać zbyt wiele zadań, nie zniechęcaj się, jeśli coś nie działa prawidłowo ocenić swoje zdolności i możliwości.
 3. Planowanie i analiza osobistego systemu finansowego. Dowiedz się, jak oszczędzać. Odstawić 10-20% miesięcznego dochodu. Przyczynić się do snu. Sprzedam wysokiej jakości książek o samorozwoju, poćwiczyć inwestycje w branży, zapłacić i uczestniczyć w kursach i warsztatach w dziedzinie, która doprowadzi do celu.

Dążenie do doskonałości

Osiągnąć sukces i poprawić ich życie może być tylko w warunkach ciągłego wzrostu i rozwoju:

 1. Nawet jeśli jesteś ekspertem w swojej dziedzinie działalności lub mają niezwykły talent, uczęszczać na kursy, szkolenia i konferencje jest obowiązkowe. Z ich pomocą możliwe jest, aby poszerzyć swoją wiedzę, doskonalić swoje umiejętności, podzielić się swoimi doświadczeniami z kolegami i ludzi o podobnych poglądach, poznać nowych przydatnych kontaktów, aby uzyskać dodatkowy bodziec do rozwoju osobistego.
 2. Czy tam nie zatrzyma. Osiągnięcie celu, aby wyciągnąć wnioski z przeszłości, położyć nowe cele, poprawić w drodze do nowego śnie. Aby zapisać wewnętrznej harmonii i dobrego samopoczucia duszy jednocześnie muszą być zadowoleni z teraźniejszością, a także dążenie do poprawy inteligencji przyszłości.
 3. Staramy się nauczyć czegoś nowego, coś, czego nie wiem, jak i nigdy nie zrobił. Pobieranie najnowszych umiejętności do twojej osobowości – punkt wyjścia do samopoznania, samorozwoju, a może do tego stopnia wszelkiego życia.

wartości rodzinne

Mając do czynienia z jak zorganizować swoje życie, umieścić rzeczy w kolejności, w myśli i czynie, które nauczyły się pracować wydajnie i pewnie poruszać się do celu, nie możemy zapominać, kolejny ważny element osobistego szczęścia – harmonijne relacje z najbliższymi, utrzymanie zdrowej atmosfery i ciepło w rodzinie:

 1. Niech weekend będzie zamknięty. Konieczne jest, aby mieć co najmniej jeden dzień w tygodniu, kiedy należysz tylko do siebie i swojej rodziny. Jednak nie w kuchni, a nie w rękach odkurzacza. Tworzenie niedzielną tradycję wspólnych wizyt w naturze, zakupy, teatr, koncerty, spacery w parku, a gotowanie obiadu też pozwoli wspólną rozrywkę. Podczas cieplejszych miesięcy, spróbuj jak najwięcej podróżować. Połączyć wypoczynek z rozrywką z rodziną.
 2. Uwaga i troska musi pochodzić od ciebie stale. Bądź szczery i czuły w tym samym czasie. Dzienny czas Zaproś do komunikowania się z bliskimi.

Właściwa reszta

Ważne jest, aby nie stracić relacji z samym sobą iz innymi:

 1. Prywatności. W zgiełku codziennego zatrudnienia i znaleźć czas, aby naładować. Jeśli praca nie oddycha z ciągniętych twardych przypadkach, i czujesz, że potrzebujesz czasu na zewnątrz, przejść na świeżym powietrzu przez 5-10 minut i głęboko oddychać, myśleć o swoim śnie, motywować siebie i kontynuować pracę. Jednak po powrocie do domu, mimo pracach domowych, dostać 20-30 minut relaksu, medytacji i pełnego relaksu. Oczyść umysł i myśli, które nagromadziły się w ciągu dnia.
 2. Być uczciwym wobec siebie. Szczerze mówiąc zawsze, a szczególnie z siebie i rodziny. Wybierz właściwą drogę i żyć tak, że gdy osiągnie wysokość każdej rodzinie życie zawsze pozostał raj dla odpoczynku i ciepło.
 3. Zorganizować dzień urody. Jest to szczególnie ważne dla kobiet. Jeśli niedzielę – dzień rodziny, cały sobotni wieczór poświęcony był jej ciała. Twarz, fryzura, manicure, pedicure, masaże – obowiązkowe procedury udanego i piękną kobietą. Kochaj siebie i być zawsze na wierzchu.

Człowiek może zmienić siebie? Absolutnie! Trzeba tylko uświadomić sobie daremność żyjących dni, niewydolność zrealizować swój potencjał i wielkie pragnienie, aby osiągnąć cele. W takich warunkach niemal natychmiast podnosi świadomość jak poprawić swoje życie, chociaż początkowo niejasne. W następstwie vysheustanovlennoy jasnych instrukcji, już w krótkim okresie czasu, można ponownie doświadczyć radości życia i energii do realizacji śnie.