761 Shares 2040 views

Jak przestać się wahać: Porady psychologa

Nagłe zamieszanie, nieśmiałość czasami poważnie utrudnić nam żyć, działać, gdy jest to wymagane. Jeśli takie objawy rzadkość, nie ma nic złego. To tylko jeden z ludzkich emocji.

A jeśli się stałą cechą charakteru uczucie zażenowania, że nie pozwala iść do przodu – jej wpływ na swoje życie, oczywiście, powinna zostać zmniejszona. Nieśmiały człowiek, który rozumie, że jest to konieczne do zmiany, podobnie jak … Jak przestać się wahać i zacząć nowe życie?

Zamieszanie przejawia się nie zawsze, ale w niektórych sytuacjach, w społeczeństwie. Może w ogóle, i mogą obejmować konkretne osoby. Jak zatrzymać nieśmiałych ludzi? Psychologowie radzą, aby przede wszystkim dowiedzieć się prawdy: dlaczego te znają cię tak mylić? Może słyszałeś od rodziców lub rówieśników w szkole, że tacy ludzie powinni unikać, nie są one ze swojego okręgu, a więc stworzyły pewną reakcję. A może po prostu znak, że masz od jednego z rodziców.

Jak przestać się wahać, jeśli przypadek jest podobny do pierwszego? Zgodnie z tych przyczyn można zminimalizować wyświetlanie nieśmiałość. Trzeba tylko uświadomić sobie, że zaszczepił opinia jest błędna. Ale to nie jest tak łatwe do zrobienia. Spójrz na siebie w swoich własnych zasad, wartości i odłożyć innych ludzi, więc uniemożliwia mieszka. Ponadto, jeśli zamieszanie zachodzi w obecności każdej osoby w grupie ludzi – powodem jest najprawdopodobniej leży w braku doświadczenia społecznego, lub niska samoocena (co oznacza, że trzeba ją zdobyć!). Nauczyć się wierzyć w siebie, przestają znaleźć winy z siebie, a na końcu związać ich poczucie własnej wartości do innych ważnych wydarzeń. Nie rób to zależy od opinii innych ludzi, ponieważ wszyscy lubimy to niemożliwe!

Jak przestać się wahać, jeśli masz to we krwi? Tutaj jest bardziej skomplikowana. Można szybko nauczyć się nie pokazać go innym niż do zwalczenia ważną cechę osobowości. Tak, to ważne, ponieważ to sprawia, że ty sam. I to ma swój urok, nie za nic, że dziewczyny lubią nieśmiałych facetów … Weźmy przykład ludzie pewni siebie, co z pewnością nie można powiedzieć, że mogą być scharakteryzowane przez nieśmiałość. Jeśli ich twarze nie są widoczne zakłopotanie, to nie znaczy, że nie doświadczyć tego uczucia. Nieśmiałość nie jest podstawowym, podstawowe ludzkie emocje, które mogą być widoczne od razu na twarzy każdego z nas. Można go ukryć (w przeciwieństwie do zasady). Zadaj sobie pytanie, co takiego jest zachowanie pewnego siebie człowieka, tak że przekonuje innych w swojej wewnętrznej siły? Na pewno w Twojej okolicy istnieją podobne ludzi. Uważaj na nich, i dać sobie odpowiedź na to pytanie. Może to w postawie w postawie, wygląd? Praktyka przedstawiają to zaufanie (co nie wyraziła) przed lustrem. Tak, na początku nie udało. Ale trenować samemu. Najpierw siebie, a potem innych. Prędzej czy później, to jest zdolność do wzrostu w nałóg.

Czuć się zakłopotany, zawstydzony i mają tendencję do dorastających ludzi, zwłaszcza młodzieży i młodych ludzi, która weszła w momencie, gdy nadszedł czas, aby zapoznać się z dziewczynami, udowodnić znajomych, że „nie przegap”. A potem nagle to wstyd, jak niestosowne! Jak zatrzymać nieśmiały z dziewczynami? Znowu doświadczenie: dowiedzieć się, aby rozpocząć rozmowę, nie zwracają uwagi na chamstwa, nie gromadzą się przestępstwa, a następnie spróbuj ponownie. Z biegiem czasu, pozytywne doświadczenia zgromadzone więcej. A potem przychodzi zaufanie i zakłopotanie znikają.

Wszystkie te metody są trudna droga, że będzie musiał iść sam, nie odwracając się od niego, nie poddawaj się. Tylko wtedy efekt prac nad jego rozwiązaniem i daje pożądanego rezultatu. Jeśli okaże się, że trudno sobie z tym poradzić sami, skonsultować się z psychologiem. W tym nie ma nic, a wręcz przeciwnie. To pomoże Ci zrozumieć prawdziwych przyczyn nieśmiałości, nauczyć się żyć bez skrępowania. Zwłaszcza jeśli emocje widzieliście dość szybko (czerwona twarz, stoiska pot, drżenie rąk).

Tak, podstawowa rada psychologiczny na problemie, jak zatrzymać nieśmiały podane. Poruszać we właściwym kierunku i wszystko można dostać!