594 Shares 1642 views

Robert Anthony. Tajemnice sukcesu

Robert Anthony – profesor psychologii zarządzania. Zrobił bardzo ważnego odkrycia – człowiek może osiągnąć tak wysokie szczyty, na których sam wyrazić zgodę. Problemem jest to, że niektórzy ludzie są bardzo wąsko marzyć i nie pozwól, aby myśleć o innych. W rzeczywistości, zdolność ludzka jest ograniczona tylko przez własnego myślenia. Ten artykuł mówi o koncepcji efektywnego wykorzystania zasobów osobowych i jak utrzymać stan produktywnego.


Produktywne prace nad

Robert Anthony mówi swoim czytelnikom, że ważne jest, aby być w stanie dostroić do sukcesu. To nie przychodzi sama, ale tylko w towarzystwie pewną siebie osobą. A potem wszystko okazuje się łatwo, jakby za sprawą magii. Pracować na siebie trzeba zacząć jak najszybciej, wtedy poczujesz przypływ sił niezbędnych do przeprowadzenia operacji.

Nasza energia, niestety, ma swoje ograniczenia. Jeśli nie jest efektywnie wykorzystywane, to zaczyna się obracać kwaśny, a następnie całkowicie znikają. Udane działania rozwojowe muszą stale kształcić się, pracować w kierunku sukcesu. Wtedy szczęście będzie częstym gościem w swoim życiu. Robert Anthony podkreśla pozytywny wpływ na zdrowie człowieka, jego pozytywnych myśli i wiary we własnym zwycięstwem. Kiedy jesteśmy pewni poprawności jego działania, nic zewnętrznego nie może nas powstrzymać.

„Przestań myśleć! Ustawa "

Robert Anthony podświetlony główny składnik przyciągania powodzenia w życiu. Zauważa on, że w większości przypadków osoba myśli zbyt wiele, zanim podejmie poważną decyzję. Tożsamość wykorzystywane myśleć tak ciągle, że czasami po prostu nie pozostaje siły do działania – cała energia przeznaczyć na analizy i porównania. Tak, oczywiście, odzwierciedlają bardzo pomocne. Ale nie powinno strzelać się i odmówić podjęcia zdecydowanych kroków. Jedynie działanie będzie zmienić swoje życie na lepsze! Można czytać przydatnych książek, przeprowadzać ćwiczenia zabawne, ale jeśli to nie ma żadnych praktycznych kroków, które każdy ruch do przodu można zrobić. Tak proste, jak to może brzmieć, życie trzeba działać, aby spróbować nowych rzeczy, aby cieszyć sukces i szczęście.

W książce „Przestań myśleć! Ustawa „Robert Anthony prowadzi czytelnika do aktywnego i odpowiedzialnego działania, poparta wiarą w swoim własnym sukcesem. Nie trzeba ciągle kopać siebie i szukać dostrzeżone braki. Wziąć na siebie odpowiedzialność za to, co robisz najlepiej.

„Tajemnice zaufania”

Książka jest niezwykła, ponieważ zawiera ważne cechy prawdziwie udanego osoby. Na swoich stronach, Robert Anthony wyjaśnia, jaki jest związek między samooceną jednostki i jej osiągnięć. Zauważono, że im wyższa osoba ceni sobie tak wspaniałe rezultaty można osiągnąć w życiu. Nasza niepewność zawsze pozwala nam być aktywny. Ona dosłownie blokuje żadnych pożytecznych inicjatyw, dzięki czemu czują strach i frustrację. Tylko człowiek pewny siebie więcej niż dostaje dodatkowej energii do samorealizacji. Jeśli odmówimy wewnętrznie z niektórych wypadku lub uważają się za niegodnego, by go ukończyć, szczęście okazuje. Co zrobić, gdy pecha?

Trzeba wziąć odpowiedzialność za ważną sprawę, a nie czekać na ciebie, że uczyni to ktoś inny. Nie ma potrzeby, aby zawsze mieć wątpliwości – to ma nieskończoną ilość cennej energii. Wystarczy uwierzyć w siebie, w swoich możliwościach, upewnij się, że jesteś godny kolejne zwycięstwo, a następnie pojawi się on w swoim życiu.

„Rozszerzony formuła całkowity sukces”

Ta książka ukazuje się pytanie, jak dostroić w celu przyciągnięcia szczęścia w swoim życiu. Autor podkreśla, że musimy najpierw wiedzieć, co jest głównym celem. Jest to warunek wstępny. Ale nawet nie wiedząc, nie gwarantuje skuteczne rezultaty. Należy również poważnie uczyć metod realizacji zamiaru zdawać sobie sprawę, że nic w życiu nie przychodzi inny, wszystko trzeba dokonać pewnego wysiłku. Na ten temat i mówi Robert Anthony.

Głównym sekret szczęścia widzi w ludzkiej samorealizacji, w jego dążeniu do osiągnięcia poczucia jedności i integralności z siebie. Przepis na sukces jest prosta: musimy odejść od działania do wyniku, a nie odwrotnie.

zamiast wniosku

Naprawdę mistrzem psychologii zarządzania jest Robert Anthony. Jego książki są bardzo popularne w tej chwili. Jest dziś wiele osób chcących znaleźć swoje przeznaczenie, chcą zmaksymalizować produktywnego wykorzystania swoich możliwości, aby otworzyć nowe perspektywy siebie. Efektywna praca na lepszą jakość życia, uczy umiejętnie zarządzać własnymi zasobami.