698 Shares 4777 views

Przezwyciężyć kunktatorstwo? Leczenie istnieje!

w przeważającej części pokolenia czterdzieści pięćdziesiąt lat ludzie nie znają słowa „kunktatorstwo”. Leczenie plagi tej potrzebie zawsze było, zatem jeśli chcesz zapytać rady rodziców, nazwisko kunktatorstwo regały. nie są bardzo literacki wyraz „mitrężyć” również w języku rosyjskim o opisanie problemu. Zwlekanie – to stałe odroczenie prac na bok, który zapewnia stresującą sytuację w przyszłości.

Żywności i jej wpływ

Ale co zrobić? Jak radzić sobie z kunktatorstwo? Zacznij od zmiany mocy. Co jedzenie? Faktem jest, że jeśli jeść dużo węglowodanów, a za mało białka, będzie w sposób spokojny i nieco senny i błogi. Idealny dla zwlekania. Ale jeszcze przed tym relaksacji będą dręczyć myślałeś cofnąć. Więc przezwyciężyć kunktatorstwo? Leczenie – więcej mięsa, mniej słodyczy i boczne naczynia. Picie kawy jest możliwe i konieczne, ale bez cukru.

Czy lub nie robić w ogóle?

Teraz, po zmianie biochemię mózgu na lepsze, i można mówić o przypadku. Dokładniej, na priorytetach. Większość zwlekania wynika z faktu, że wiele rzeczy, które po prostu nie można zrobić, i do niczego w ogóle nie jest konieczne. Jest to termin pochodzi – i okazuje się, aby zrobić „wszystko i trochę więcej” nie było to konieczne. Bezkarność opóźnień i zniechęca osoba relaksuje. Każdy, kto rzetelnie i na czas czułem się jak idiota, kogoś, kto nie zrobił – Artful Dodger. Co robić? Decydują się na nie większość przypadków i nałożyła przestają dręczyć sumienie. Zmienić zawód: aby znaleźć coś, co daje naprawdę dobre wrażenie i na stałe!

tym głowy

Co jest kunktatorstwo? to jest niemożliwe do wyleczenia? Być może, ale w ten sposób można przekazać tylko poprzez zwiększenie świadomości. Musisz przestać żyć w odpowiedzi na bodźce, konieczne jest, aby zacząć myśleć i odrzucać żądania od drażniących i rozpocząć pracę na środowisko. Jeśli nie pracują na swoje cele, to będzie zmuszony do sprzedaży w trybie tylko innych ludzi, gdy będzie to najbardziej niewygodne. A może chcesz odłożyć nawet bardziej niż wtedy, gdy wybierzesz coś dla siebie.

niestandardowe gry

Jak pozbyć się kunktatorstwo? Bardzo pomocna lista celów, które postawiliśmy sobie. Bez względu na to, co robisz, większość z nich na planie zasięgiem. Ale jedno spojrzenie na nich przyczyni się skoncentrować i zapamiętać, co próbujesz realizacji nałożonych celów. Oczywiście, najlepiej, wszystkie cele muszą być twoje, a potem odejść i kunktatorstwo. Leczenie tej choroby jest możliwe tylko dzięki współpracy z wewnętrznymi protestów. Człowiek stawia kiedy po prostu nie chce robić. Trzeba zorganizować życie, aby doświadczyć najmniej negatywne emocje uzyskać „cierń” z jego podświadomości.

Jeśli straszny

Zwlekanie jest również połączony ze strachu przed nowym typem operacji. Potrafi walczyć poprzez budowanie relacji z ludźmi, którzy wiedzą, jak to zrobić prawo do ciebie, a zatem będzie w stanie nauczyć. Wiedzieć, jak być użyteczne do takich ludzi! A potem wiele, aby zmienić na lepsze.