230 Shares 2202 views

Aktor Nazarov Gennady: biografia, życie osobiste. Najpopularniejsze filmy

Aktor Nazarov Giennadij do 50 lat grał ponad 30 ról w filmach i serialach telewizyjnych. „Dzieci od poniedziałku”, „głowy i ogony”, „72 metrów”, „Kompozycja na Dzień Zwycięstwa”, „Co za wspaniała gra”, „Złodziej” – to tylko niektóre ze słynnych filmów z jego udziałem. Zagrał główną rolę aktora w filmie „Życie i niezwykłe przygody żołnierza Iwana Czonkina”. Co można powiedzieć o utalentowanego człowieka z rozbrajającym uśmiechem, oprócz tego?

Aktor Nazarov Giennadij początkowy sposób

Artysta jako Ivan Chonkin jest rodowitym Moskal, urodzony w marcu 1967 r. Aktor Nazarov Giennadij urodził się w zwykłej rodzinie, która miała żadnego związku ze światem sztuki dramatycznej. Geny ojciec był inżynier testu, dziecko w wieku trzech lat, gdy zginął w wypadku. Matka została zmuszona do podniesienia dwoje dzieci samotnie na pensji wychowawcy przedszkolnego. Nazarov ma młodszego brata, z którym bliskie relacje aktora.

Brak aktorów krewnych nie zatrzymał chłopca w jego dzieciństwie „chory” teatru. Teatr Świat Giennadij wygrał, kiedy był jeszcze w szkole podstawowej. Dzieci w wieku szkolnym od czasu do czasu doprowadziło do teatru, więc konieczne było w tych latach. Dziecko zaczęło marzyć o działania, aby aktywnie uczestniczyć w amatorskich przedstawieniach, odwiedzając grupa teatralna. Oczywiście, Gene szybko stał się gwiazdą utrwalaniu produkcjach szkolnych.

Badanie, Teatr

Po ukończeniu szkoły średniej, przyszły aktor Nazarov Giennadij został studentem sztuki dramatyczne i Technical College przez fałszywą wydziału. Jeszcze jako student brał udział w projektowaniu przedstawień „Madame Butterfly” i „Murlin Murlo” Roman Wiktiuk które zostały pokazane na scenie „Współczesna”.

Wtedy młody człowiek z pierwszej próbie wejścia na GITIS, został wpisany na kurs, który doprowadził Mark Zacharow. Nazarov był na drugim roku, kiedy powierzono mu rolę w produkcji „Szalony dzień lub Weselu Figara”, która była w teatrze „Lenk”. Dyplom GITIS aktor był w 1996 roku, a następnie dołączył do zespołu kreatywnego Teatru na Malaya Bronnaya.

Finest godziny

Na planie aktor po raz pierwszy w 1994 roku, gdy był jeszcze studiuje w GITIS. Gennady zadebiutował w komedii romantycznej „Życie i niezwykłe przygody żołnierza Iwana Czonkina”. Niespodziewanie, początkujący aktor mógłby natychmiast dostać główną rolę. Sam Nazarov stał żołnierz bohater Ivan Chonkin.

Krytycy jednogłośnie zgodzili się, że aktor nie powiodło się w swojej pierwszej roli znakomicie. Jego postać okazała się dokładnie tak, jak on pomyślany pisarza Voinovich, z którego produkt został zapożyczony fabułę obrazu. Żołnierz Ivan Chonkin – postać, która przez wiele lat stał się swego rodzaju wizytówką Giennadija.

Ciekawa rola 90

W 1994 roku aktor wystąpił w Nazarov Giennadij lirycznej komedii „złodziej” Valery Uskov. Film jest opowieścią o zdradzie, lojalności i miłości, który jest przeznaczony dla osób dorosłych. W tym obrazie, aktor znakomicie poradził sobie z rolą cnotliwego prawnika.

Uderzyłem publiczność jak i postać której wizerunek uosabia Nazarowa komedię „plamisty Hen” Andreya Konchalovskogo. Aktor jest dobrze zarządzany przekazać niepokój swego bohatera Siergiej, który w filmie reprezentuje duszę narodu. Gennady firma na planie był Inna Churikov, który odgrywa szczęście nieporównywalne Asi.

W latach 90. nie siedzieć bez pracy Gennady Nazarowa, jego film wyszedł jeden po drugim. W lirycznej komedii „głowy i ogony” zwrócił się do uroczej Vadik w retrodrame „Co za wspaniała gra” znakomicie grany przez studenta Kohla. Pamiętałem do widzów i wesołych Lenya, obraz, który utworzony aktor w komedii „The wydm i jego ochroniarza.” Również aktor zagrał w komedii „policjantów i złodziei” i „Dzieci w poniedziałek,” detektyw „Kings of rosyjskiego detektywa.”

new century

W nowym stuleciu zaczęły aktywnie działać seriali Gennadiy Gennadievich Nazarowa. Na temat roli aktora w długo działających projektów telewizyjnych uzgodnionych w pierwszej kolejności w stosunku do ceny, zwracając uwagę na niską jakość większości z nich. „Rosyjski Amazon”, „Kobieta Logic”, „Detektywi”, „Truckers”, „Marsz Turecki”, „Kamenskaya”, „Shukshin Stories”, „paski letni” – we wszystkich tych telenowelach widać.

Od czasu do czasu Nazarov zagrała w wielkim filmie. Na przykład, grał główną rolę w filmie „Wnuka astronauty” Andriej Panin. Jego charakter był samotny artysta Fedor wnuki. Przygody bohatera zaczyna się z faktem, że dowiaduje się o istnieniu przyrodniego brata, który spędził pierwsze lata swojego życia w sierocińcu. Krewni, którzy nagle znaleźli siebie, trudno jest dojść do porozumienia, muszą iść w przykry sposób. Komplikuje i tak już trudną sytuację, że Gene – czarny. Aktor wystąpił także w taśmach: „Anioł na uboczu”, „Making z Marsa”, „72 metrów”, „może”.

życie osobiste

Wśród gwiazd, które chętnie dzielą się ze szczegółami mediów jego życiu osobistym nie należą Giennadij Nazarowa. Biografia aktora wskazuje, że przez wiele lat był żonaty z kobietą o imieniu Natalia. gwiazda małżonek jest również aktorką. Jego partner życiowy Gennady G. spotkali się podczas studiów w GITIS poznali podczas tańca egzamin. Natalia dała mężowi dwójką dzieci.

Ostatnio aktor rzadko na planie. Pracuj efektywnie zapobiega poważnym chorobom nerek, które zaburza gwiazda kina rosyjskiego od kilku lat. Gennady stara się nie tracić ducha, często odwiedza świątynie modlić się o jego odzyskanie.