451 Shares 1643 views

Amerykański horror. „Gość” przeglądy filmowe obserwował. „Polowanie na druhny”: opinie i oceny

Słynny krytyk filmowy Pol Uells teorię, że historia odzwierciedla historię niepokojów horror kinozhanrov współczesnego społeczeństwa. Specjalista wymieniono główne narracje współczesnego horroru: upadku wartości duchowych i moralnych, alienacja społeczna i kryzys tożsamości. To właśnie te palące tematy wpływające amerykański horror „guest» (IMDb: 6,70) i „Polowanie na druhny» (IMDb: 5,70).

Największe sukcesy wśród przybyszów

Film „gość” opinii zagranicznych filmowców ledwie rangi jako gatunku horroru, eksperci mają tendencję, aby ustawić obraz jako thriller z elementami thrillera. Choć był zasłużenie oceniono MPAA – R oraz ograniczenie wieku – 18+.

Premiera pokaz taśmy w Federacji Rosyjskiej odbyły się w 2015 roku, data premiery świat jest styczeń 2014 r zaaranżowana najbardziej udany projekt młodego thriller-horror-dyrektora „nowej fali” Adam Wingard, zanim udział w produkcji antologii „Alfabet śmierci” i „zła”. Debiutował prace wielokrotnie otrzymała uwagi i pochwały ze strony fanów „twardej folii”. Współpracownicy Autorzy profilu prasa zaczęła mówić o Wingard po wydaniu jej slaskie autorskich „skończyć!”. „Gość” (2014 film) opinie, w porównaniu z pierwszym projektem był bardziej pozytywny, jasny styl wizualny, soczyste poczucie chernushnoe humoru przyciąga uwagę wielu.

historia

Działka taśmy nie posiadają innowacyjne odkrycia, więc film „Gość” Odpowiedź na fabułę był powściągliwy. Pani Peterson (Sheila Killy) i jej mąż (Leland Orser) niedawno doświadczył straszną tragedię, a ich najstarszy syn, który służył w wojsku, został zabity. Dlatego pojawienie się w ich rezydencji zmarłego kolegi Davida (Dan Stevens), który przyszedł, aby przekazać ostatnie słowa martwego przyjaciela, nie strzeżone żal ogarniętych małżeństwo. Peterson przekonać młodego człowieka, aby zatrzymać się w ich domu, w krótkim czasie znalazł podejście do dwóch młodszych dzieci małżonków – Anna (Mike Monroe) i jej brata Łukasza (Brendan Meyer). Ale David w kim on jest?

Horror o wilk w owczej skórze

Po przeczytaniu krótki opis fabuły do wyrafinowanej publiczności, fanów tego gatunku, będzie zrozumieć, dlaczego przedmiotem obrazie „gości” opinie (2015) film pt kolejna wariacja na temat wilka w owczej skórze. Rzeczywiście, jeśli chodzi o obraz to nic przełom scenariusz. Taki rozwój historii publiczności widokowej można rozważać w „ojczym” i „Hand That Rocks podstawki.” I pomimo pewnych ciekawych pomysłów scenarzysta Simon Barrett na jak niebezpieczne tracić czujności, skrypt, a cały film „gości” opinie krytyków filmowych zagranicznych uznanych szyte białą nicią. Wyjaśnia to nieostrożność postaci wzoru, który okresowo popełnić głupstwo, nie umieścić je na status.

Na poziomie „Podziemny krąg”

Jednak pozytywny myślących retsenzory analizując film „guest”, umieszczony konstruktywnej informacji zwrotnej, wyjaśniając wady skryptu w stawkach reżysera stylu. I to jest w projekcie Wingard jasne, nasycone, tak nieprzemyślane zwrot akcji działania w niej utonąć jak w bagnie. Eksperci dyrektor operacji związanych z błyskotliwej grze w post-modern, które można zobaczyć całą warstwę popkultury. Soundtrack podobny akompaniament kultowego „Drive” i „Maniac” pulsujący ruch aparatu i więcej niż realistycznych scen przemocy, jak w „Reid”, kontynuacji odniesienia do głównego nurtu 90. Rzeczywiście, Adam Wingard nie wymyślił nowy podgatunek, stworzył rodzaj mixtape.

Dla wszystkich niewątpliwych zalet filmu „Gość” (2013) Opinie poszczególnych widzów na równi z kanoniczna „Podziemny krąg”. Jednak krytycy hartować ich zapał, bo David Fincher zapewnia uniwersalną moralność, a projekt Wingard nie rozwiązać palące problemy i to niczego nie uczy.

Grając główne role

Niewątpliwą filmu dobrodziejstwem zasłużenie uważany za czołową aktor Dan Stevens, znajomy publiczności z prim brytyjskiego filmu telewizyjnego „Downton Abbey”. Wizerunek aktora charakterystycznego pasuje idealnie – pomocny, inteligentny i atrakcyjny. Dan bohater ciągle uśmiechnięta, z jego uśmiech ma setki odcieni, ich zakresy widma ze szczerej sympatii do groźnym uśmiechem, nie wróży dobrze. Urok znaków Stevens nie jest ograniczony do ufając para Peterson, lecz na szukaniu, bo nawet gdy bohater pokazać swoją ciemną stronę, widz będzie nadal sympatyzuje z nim. I „chory” jest dla Dawida, ale nie dla armada agentów wysłany do neutralizacji. David Stevens – jest antagonistą, z charyzmą, zasłaniając wszystkie cukierki taśmy.

Nie ustępuje mu w profesjonalizmie, który gra Anne Mike Monroe, który według kinoremeslennikov już przychodzi na korku Dzheymi Li Kertis. Być może wkrótce stać się nowym „scream queen”, zwłaszcza po tym, jak „gości” na aktorki zapłacić mastodontami uwagę nowoczesną reżyseria, odsadzać od postmodernizmu.

To nie powinno być zakłócone. Horror „Polowanie na druhny”

Twórcy „Polowanie na druhny” Dyrektor Adam Schindler pisarza TJ. Simfel, prowadzonych przez grupy producentów są dobrze przygotowane, aby promować swój projekt, tworząc ekscytujące przyczepy. Chociaż intrygujące wideo daje najbardziej znaczący skręt fabuła, ale na pewno chwytliwe, zachęcając ludzi do wyświetlenia. Krytycy, opisując grozy „Polowanie na druhny”, przeglądy filmu lewo diametralnie, nie zapomnij podać ograniczenie wiekowe – 18+ ocenę i MPAA – R. specjalne krytycy struktury narracyjnej obrazu, chociaż początek taśmy całkiem obiecująco.

streszczenie

Film zaczyna się od wprowadzenia do głównego bohatera Anna (Beth Riesgraf), cierpiących na agorafobię, a jej brat, pozostając na łożu śmierci. Człowiek umiera na raka, ale nawet w ostatnich chwilach jego życia, Anna odmawia przebaczyć bratu, który wyraźnie nawiązuje do obecności znacznych szkieletów w szafie rodziny. Narracja zaczyna się rozwijać bardziej energicznie z nadejściem potrójnych bandytów skomponowanych niedołężne tchórzem obłąkanego szaleńca i pobiera lidera. Nie będzie czas, aby zacząć się martwić o los nieszczęsnej bohaterki, nie mogąc opuścić mury jego domu. Jednak nie wszystko jest takie smutne, okazuje się, że Anna ma kilka asów w rękawie. Wkrótce nie jest jasne, kto jest ofiarą, a kto biedny jest myśliwym z zimną krwią. „Polowanie na druhny” To jest streszczenie horroru. Recenzje filmu 2015 charakteryzuje jako drugi przedmiot na zdjęciu.

„Mexican pojedynek”

Oskarżać o stronniczość retsenzorov oskarżając projekt Adam Schindler w strukturze narracyjnej słabości, to nie jest możliwe. Autor zbyt szybko umieszcza wszystkie karty na stół: bohaterka nie może wychodzić z domu z powodu agorafobii, złodzieje przewrócił domu do góry nogami w poszukiwaniu pieniędzy i wyłania się sam „szkielet w szafie”. Po tej historii jak biegnie do niewidzialnej bariery i po prostu nie chce przejść. Zaczyna się prawdziwe „meksykańskiego pojedynku” rozcieńczony prymitywne sesjach psychoanalizy, podczas którego światło pełzanie wszystkie tajemnice przeszłości głównego bohatera. Temat mozaika składa się bardzo szybko też, chociaż twórcy wszystkich sił stara się opóźnić kulminacyjny epizodzie ostatecznego objawienia.

Zalety i wady

Autorzy wysiłki zostały zaniżone w całości. Recenzje filmu „Polowanie na druhny” (2016) wskazują na szereg wad, wśród których niewielka ilość materii dla filmów pełnometrażowych, znaki, które można policzyć na palcach. Niektóre retsenzory powiedzieć, że w pewnym momencie w przerażeniu zamienia się nudne i żmudne „boltologiyu”. Wśród zalet filmu często zwanego profesjonalnym część wizualna, wykonane na przyzwoitym poziomie, a potężnej charyzmie negatywnej Jack Kesey, grał rolę lidera tria gangu. Chociaż, według krytyków, nawet on nie może pomóc zdecydować, sponsorom, że strzelać – brutalne najtrudniejsze wyczyny „I Spit on Your Grave” (wówczas uznane za dopuszczalne dziury w logice narracji i ekscesy fabuły) lub thrillera psychologicznego gdzie zakłady są umieszczone na złożonych cech, a nie na rzekach krwi. W rezultacie, zgodnie z werdyktem ekspertów, filmowcy nedodayut nie jedno albo drugie – znaki są stereotypowe, przewidywalne tajemnice, epizody przemocy są rzadkie.