353 Shares 2487 views

Rudolph Furmanov: biografia i twórczość

„Szalony przedsiębiorca” – tak nazywają się Rudolph Furmanov, która znana jest widzom w kilkudziesięciu filmach. Jeszcze bardziej znacząca jego wkład w rozwój teatru rosyjskiego.

dzieciństwo

Furmanov Rudolf Davydovich urodziła się w Leningradzie w 1938 roku. Jego rodzice rozwiedli się wkrótce po urodzeniu chłopca, a kiedy miał sześć lat, jego matka zmarła na gruźlicę. Od tego czasu, wychowanie dzieciaka pracował jego ciotka – Maria Andreevna Gromow. Jej zawdzięcza, że przeżył oblężenie Leningradu. A w wieku 4 Rudik nawet dostałem zbombardowany, ale było bez szwanku.

młodzież

Po szkole, Rudolf Furmanov kontynuował naukę w kolegium gazowych, a następnie zaocznie studiował w Instytucie Politechnicznym. Jednak nie poprzestał i kontynuował swoje poszukiwania zawodzie, który stałby się dzieło jego życia. Przywieźli go do leningradzkiego Instytutu Teatralnego. Ostrowski, w teatrovedchesky wydziału Furmanov badanej od 1962 do 1964.

Praca w teatrze iw filmach

Jako aktor Rudolph Furmanov wystąpił przed publicznością w wieku 10 lat, zagrała w filmie „równiarka”, ale po 6 latach na ekranach wydany filmu Vladimira Vengerova „Dirk”, w którym grał jedną z łobuzami Sowa spółki.

Jest również dość wcześnie zaczął działalność koncertową, działając jako partner z takich znanych artystów jak Sergey Filippov, Anatolij Papanov, Vadim Miedwiediewa, Nikolai Simonow, Jewgienij Lebiediew, Vladislav Strzhelchik, Andriej Mironow, Michaił Kazakov, Valentina Kowlu i Jurij Jakowlew.

Nawiasem mówiąc, dowiedzieć się o tym etapie twórczości R. Furmanova możliwie z jego dzieł „z życia szalony przedsiębiorca” i „Och, co za gra to było niesamowite!” A w ogóle, na scenie iw filmach, grał więcej niż osiem kilkanaście ról inny plan.

„Rosyjski Enterprise”

W 1988 roku Rudolf Davydovich Furmanov założył teatr „rosyjskiego przedsiębiorstwa” im. A. Mironow. W tym czasie był to projekt wyjątkowy, ponieważ łączy modelu kontrakt repertuar i opracowane w 19 wieku tradycji rosyjskiej zwykłej teatr repertuarowy. W ciągu pierwszych 8 lat o „rosyjskich” repertuarowych spektakli wystawiano na różnych etapach, aż dostał „stałe miejsce zamieszkania” w 1996 roku w tzw House z wieży, który znajduje się na stronie Piotrogrodzie.

W tym momencie w umowie spółki z „rosyjskiego repertuaru” im. A. Mironow obejmuje ponad stu najlepszych artystów z północnej stolicy. Wśród nich V. Gaft, J. Mazurkiewicz Degtar I. Sokolov, S. Barkovskii i inne.

Premiery teatralne podoba widza. Więc stosunkowo niedawno theatergoers prezentowane były występy „Pasja Według Aleksandra” i „Ruy Blas”. Przygotowania do inscenizacji Fernand Crommelynck Rogacz „wielkoduszny”.

Aktora „Figaro”

Rudolph Furmanov był jednym z najbliższych przyjaciół Andreya Mironova. Po śmierci aktora, uczynił wiele, aby zachować pamięć o nim i jego pracy.

Więc Furmanov nie tylko nazwał imię jego głównego Mironov dziecka – Theatre „rosyjskie przedsiębiorstwo”, ale także założył na jego cześć aktora „Le Figaro”, pierwszy wręczenie ceremonii, która odbyła się w 2011 roku, w siedemdziesiątą dnia od dnia narodzin słynnego aktora.

"Living Theater Rudolf Furmanov"

Szereg programów pod tą nazwą ożywia tradycję skecze telewizyjnych i spotkania aktorskie.

W wielkiej sali prób Teatru „rosyjskiego Enterprise” organizuje regularne spotkania ze słynnym Petersburgu i metropolitalnych aktorów, podczas których omawiać tematy związane z zawodu aktorskiego i zmian w „za kulisami”, a wokół niego.

W różnych okresach, goście programu jest N. Karachentsov i Porgina L., J. Sklar, D. Granik, V. Gaft i wiele innych. Furmanov wielokrotnie zapraszany do szczerej rozmowy i młodych artystów i studentów szkół teatralnych.

wyróżnieniem

W 2011 roku Rudolf Furmanov otrzymał nagrodę Urzędu Petersburgu burmistrza za jego wkład do kultury miasta. Ponadto, w 2013 roku został odznaczony Orderem „Za Zasługi” czwartego stopnia.

stanowisko cywilnego

W marcu 2014 R. Furmanov podpisał znanych rosyjskich dane kulturowe odwołania na poparcie polityki V. V. Putina na Krymie i na Ukrainie. Ten nowoczesny pozycja bohatera naszej historii, a to, co mówi o przeszłości Rosji? Aktor nie jest obcy ze wszystkich okropności, które spotkało „dzieci wojny”, i przeszedł przez wszystkie trudności, które spadły na Leningrad. Mimo to uważa, że „za Stalina, pod Breżniewa wszystko było dobre.”

rodzina

Rudolph Furmanov składała się z 4 Dziennik aw małżeństwie cywilnym. W tej chwili ona jest żoną Diana Kuzminova, która urodziła się tego samego dnia z jego najstarszy syn.

Ma dwoje dzieci: syna z pierwszego barki i córki tego ostatniego i jednego wnuka.

Teraz, gdy wiesz, kto jest Rudolf Furmanov i która jest przedmiotem jego programu „Living Theater”.