405 Shares 9360 views

Strzelec-człowiek – temperamentowa osobowość, prowadząca do szaleństwa wszystkie kobiety

Człowiek-Strzelec to cały wszechświat, w którym nie ma miejsca na nudę i monotonię. Nieustannie poszukuje nowych odkryć, wrażeń, przyjaciół i, oczywiście, miłości. Z natury obdarzonej ostrym umysłem i doskonałym poczuciem krzyku łatwo oczarowuje seks.


Człowiek z Strzelca, podobnie jak symboliczna strzałka, jest prosta i stara się dokładnie trafić w cel. Jego mowa jest czasem zbyt szczera, nie zawsze taktowna, ale nie okrutna. Uprzedzając frazę przypadkowo przepełnioną jawną wulgaryzością lub wulgaryzmem, ta przebiegła osoba może się wydostać, aby słowa wcześniej wypowiadane były komplementem. Przyczynia się do tych danych z elokwencji natury i doskonałych zdolności oratorskich. Jeśli takie hojne naturalne dary są wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem, a jednocześnie stale podnoszą swoje zdolności intelektualne, wtedy genialny filozof, naukowiec lub polityk wyjdzie z przedstawiciela tego ognistego elementu.

Jest inny rodzaj człowieka Strzelca – poszukiwacza przygód, podróżnego, pirata lub człowieka wojskowego. Ci ludzie są pełen odwagi, determinacji, romansu i brutalności. Są lojalnymi przyjaciółmi, zdolnymi do wycofania obietnic i przedłużenia pomocy w odpowiednim czasie. To z przodu tych typów nie może oprzeć się pięknej młodej damce. Ale nic nie może zatrzasnąć się i zatrzymywać na zawsze w ruchu i gdzieś aspirujących osobowościach, a nawet więzi małżeństwa. Dlatego kobieta, która postanowiła połączyć los z przedstawicielem elementu ognia, powinieneś wiedzieć, że prawdziwa gospodyni domowa i przykładowy człowiek rodziny mogą ledwo stać się mężczyzną Strzelca.

Seksowny horoskop

Silny i diabolicznie atrakcyjny Strzelec-mężczyzna po prostu uwielbia być w towarzystwie pięknych kobiet i cieszyć się ich uwagę. Prawie nie przestaje gapić się na jednego z nich, lubi wszystko naraz, i na pewno każda fantazyjna dziewczynka wpadnie do swych zwinnych sieci.

Dla Strzelca bardzo ważny jest proces uwodzenia płci przeciwnej, i oczywiście kolejny zmysłowy moment zbliżenia. A po zdobyciu duszy i ciała ofiary, opuszcza ją, podobnie jak książka już czytana, a więc nie jest bardziej interesująca.

Człowiek z Strzelcem nie ma wielu połączeń naraz. Łatwiej traktuje takie relacje i zawsze jasno określa jego wybraną. Eksperymenty w sferze intymnej są również bardzo charakterystyczne dla Strzelca. Czasami te gry zbyt daleko: seksualny partner ekstrawaganckiego mężczyzny może stać się nie tylko uroczą kokietką, ale także jakimś facetem.

Mniej lub mniej ureguluj tego gorącego przedstawiciela silniejszego seksu tylko w przyzwoitym wieku. Kobieta, która postanowiła związać swoje życie z taką osobą, musi być bardzo cierpliwa i mądra. W żadnym przypadku nie można uznać, że Sagittarius jest człowiekiem jego majątku, spróbuj związać się z domem i ograniczyć jego wolność. Działania takie prowadzą jedynie do złamania stosunków.

Wyjątkiem może być nazywany tylko Sagittarius, urodzony w roku Serpent. Na wschodzie ten gad jest traktowany z wielkim szacunkiem, biorąc pod uwagę, że jest inteligentny, cierpliwy i wrażliwy. Człowiek z węża-Strzelca ma obdarowywane dokładnie tymi samymi właściwościami. Oprócz nich ma poczucie odpowiedzialności i poświęcenia swoim krewnym.

Rozwinięty umysł i naturalna celowość pozwalają Sagittariusowi Snakeowi na łatwe pokonanie drabinki kariery. Ci ludzie rozwijają nowe, zyskowne pomysły biznesowe. Sukces pod każdym względem mężczyzn bardzo racjonalnie dystrybuuje swój czas: w ich życiu jest miejsce na pracę i rekreację. Chętnie dzielą swoje umiejętności i umiejętności z innymi i nie przestają ciągle zwiększać swojej wiedzy.