399 Shares 8484 views

Znak zodiaku Lwy

Znak Zodiac Lions (23.07 – 23.08) jest pod władzą Słońca. Jego zadaniem jest dać życie, światło i ciepło. Jest to znak dumnych uczuć, hojności i pragnienia samorealizacji. Leo jest szczodry. Lubi być centrum uwagi. Osobista niezależność i dom są dla niego bardzo ważne. Ciągle czuje potrzebę stworzenia czegoś. W tym celu potrafi bezmyślnie wydawać pieniądze i swoją wiedzę. Tak otwarte i aktywne wydaje się ludziom wokół znaku Leo zodiaku.

Człowiek urodzony pod tym znakiem doświadcza stałej atrakcyjności dla płci przeciwnej. Jednak jego miłość lepiej powstrzymać. To właśnie ta cecha jego charakteru przynosi największe nieszczęście i rozczarowanie.

Znak zodiaku Lwy rodzi ludzi, którzy są bardzo żarliwi. Uważają, że każdy wokół nich ma taki sam pomysł uczciwości, jak oni sami. Leo nie lubi powtarzać. Jeśli ktoś po raz pierwszy go zrozumie, wykazuje uparcie i nieufność. Ci, którzy nie podzielają swoich poglądów, powinni być ostrożni i taktowni w kontaktach z nim.

Leo chce, żeby wszyscy dobrze o nim myśleli. W tym celu jest gotowy na wszystko. Doskonale zdaje sobie sprawę, jakie wrażenie robi, a on wciąż stara się poprawiać. To jest znak Leo Zodiaku. Jest symbolem godności, szlachty, władzy. W każdym ruchu jest coś królewskiego.

Obecność władzy znacznie zwiększa poczucie własnej wartości Lew. Jeśli czuje się odpowiedzialny, zrobi wszystko, aby uzasadnić jego zaufanie. O Lwowie wyłaniają się liderzy genialni. W pracy potrafi pokazać niezwykły umysł i zdolności twórcze. Jego koledzy i podwładni szanują go.

Znak zodiaku Lwy rodzi potężne kobiety. Wolą odgrywać pierwszą rolę wszędzie, w tym w małżeństwie. Jeśli chodzi o ich dzieci, mogą szybko zamienić się w prawdziwy lwica. Nie skrzywdzą swoich dzieci.

Lwów ma bardzo pomysłowy umysł. Wyrażają zainteresowanie różnymi naukami i filozofiami. Są pewni siebie i spokojni, odważni i nieustraszeni. Nigdy nie trafili pod pasek, nawet jeśli mają wyraźną przewagę nad przeciwnikiem. Jeśli Lwy są w miejscu pokonanego, nigdy nie zrezygnują z walki.

Znak Zodiac Lions ma wiele negatywnych cech. Niektórzy przedstawiciele tego znaku, zdając sobie sprawę z ich unikalności, mogą stać się bardzo zadowoleni. Ich opinia o sobie czasami staje się tak dobra, że nie mogą zrozumieć, dlaczego inni nie podzielają tego. Czują, że są niedoszacowane.

Lwy chcą, aby wszyscy dobrze o nich myśleli. Jednak nie wszystkie z nich mogą rzeczywiście odpowiadać tej opinii. W końcu odgrywają rolę ludzi cnotliwych, które w rzeczywistości nie są. Wszystko to odbywa się w celu pochwały i docenione. W niektórych przypadkach Lwy są tak wykorzystywane do ich roli, że naprawdę zmieniają się na lepsze. W przeciwnym razie ich pozory mogą pływać na powierzchni, a to będzie dla nich nieprzyjemne. Nie powinny ulegać pochlebstwu i wpływom innych ludzi. Będzie dużo lepiej szukać wewnątrz siebie. Tam zawsze znajdą inteligentnych i niespodzianek.