447 Shares 8079 views

Porsche Macan Turbo – nowy niemiecki samochód na 5 milionów, z szacunkiem

Porsche Macan Turbo to samochód, który natychmiast daje swój sportowy charakter. Wygląd, konstrukcja nadwozia, ogólny wygląd – wszystko to przyciąga wygląd, podobnie jak magnes. Cecha techniczna tego urządzenia jest równie imponująca. Warto też o nich mówić.

Wygląd

Oczywiście pierwsze wrażenie jakiegokolwiek samochodu spowoduje jego wygląd. Porsche Macan Turbo w tym zakresie udało się. Charakterystyczne reflektory marki, duże wloty powietrza, szerokie i mocne przednie zakończenie, stylowa boczna podszewka, imponujące zaciski hamulcowe jasnobrązowego koloru – wszystko to nie może podziwiać. Ponadto większość szczegółów jest funkcjonalna. Na przykład duże wloty powietrza są nie tylko zaprojektowane do uzupełnienia potężnego obrazu samochodu, ale także do ochłodzenia silnika. I linia dachu, która tak stylowo i pierwotnie opada na tyły, nie tylko daje sportowy wygląd, ale także zapewnia doskonałą aerodynamikę. Nakładki sprawiają, że drzwi są mniej wizualnie, a boki – bardziej sportowe i wąskie. Dodatkowo są bardzo silne, ponieważ są wykonane z włókna węglowego.

Ogólnie rzecz biorąc projekt jest odzwierciedleniem wysokich możliwości maszyny. Potwierdzają to również jego 21-calowe koła.

Projekt wnętrza

Mówiąc o Porsche Macan Turbo, nie możesz nie wspomnieć o salonie. Pierwszą rzeczą, którą chciałabym zwrócić uwagę, jest jego ergonomiczna architektura. Elementy sterujące są rozmieszczone trójwymiarowo, co jest bardzo wygodne. A foteliki sportowe sprawiają, że lądowanie jest niezwykle wygodne. Człowiek siedzi wysoko nad drogą, ale wcale nie ma to wpływu na jej wrażliwość.

Wszystko, co jest konieczne dla kierowcy, znajduje się pod jego dłonią i oczami. Pleased i szeroki 4,8-calowy kolorowy ekran, który wyświetla wszystkie niezbędne informacje, a także dane na pokładzie komputera. Jest też wielofunkcyjna kierownica wielofunkcyjna zaprojektowana według zupełnie nowego projektu.

Systemy nawigacyjne i akustyczne są tworzone zgodnie ze wszystkimi wymogami ergonomii. Mają kolorowy ekran dotykowy o doskonałej jakości i wysokiej rozdzielczości. Takie cechy zapewniają doskonałą kontrolę – wygodne, co ostatecznie rozwija się w intuicyjny.

Dzięki funkcji przekształcania tylnego siedzenia można łatwo dostosować Porsche Macan Turbo do własnych potrzeb.

Zawartość opakowania

Porsche Macan Turbo S to samochód, który nie tylko wygląda bogato. Ma też bardzo niedyskretny zestaw. Jakie są cechy Porsche Macan Turbo w tym zakresie? Są to boczne talerze dla koloru nadwozia, 19-calowe dyski, dwa podwójne dysze (wykonane w specjalnej wersji marki), reflektory biksenonowe, światła przeciwmgielne (LED), elektroniczne lustra składane, automatyczna skrzynia bagażowa … I to jest tylko niewielka część opcji! Inna maszyna wyposażona jest w zawieszenie na sprężynach stalowych, wielofunkcyjny kierownicę sportową z płatkami, przycisk sportowy, alarm, dwustopniową klimatyzację, wykończenie wykonane ze skóry, Alcantara i aluminium …

Ogólnie rzecz biorąc, sprzęt jest bogaty. Jest to jednak podstawowy silnik Porsche Macan Turbo. Jego cena wynosi około 3660 000 rubli. Ale są też droższe modele. Z 21-calowymi kołami, panoramiczny dach, przyciemniane szyby, pneumatyczne zawieszenie, wspomaganie kierownicy, pakiet Sport Chrono, wykończenie ze skóry, wentylacja przednich siedzeń, wszechstronna wizja i adaptacyjne sterowanie tempom. Tak jest bogatszy Porsche Macan Turbo. Jego cena wyniesie 4 869 000 rubli. I to ze względu na fakt, że ostatnio spedzono restyling.

Specyfikacje techniczne

Wreszcie – kilka słów o tym ważnym temacie. Więc ten samochód jest wyposażony w sześciocylindrowy silnik o mocy 400 KM i zdolny do rozwijania maksymalnej prędkości 266 kilometrów na godzinę. Jeśli uważasz, że zgłoszone informacje, samochód potrzebuje około 12 litrów w mieście, w drodze – około 8 (nieco mniej) iw cyklu mieszanym – około 9 litrów. Przed "sto" ten "Porsche" przyspiesza w 4.8 sekundy. Silnik pracuje równolegle z 7-biegową skrzynią biegów.

Zgodnie z informacjami dostarczonymi przez oficjalnych przedstawicieli firmy Porsche najsilniejsza wersja (w kategoriach pakietowania) kosztuje 5,530 000 rubli (wraz z podatkiem VAT).

Ogólnie rzecz biorąc, ten samochód jest stworzony dla fanów samochodów, powodując szacunek i podziw. I dla prawdziwych koneserów komfortu i dużych prędkości.