111 Shares 6100 views

25 rzeczy, które trzeba zrobić, gdy jesteś w wieku poniżej 25

Niektóre rzeczy warto robić w młodości. Oto lista dwudziestu pięciu z tych rzeczy.


Aby przejść do festiwalu

Spójrz na swojego ulubionego zespołu na scenie, poczuć atmosferę, spójrz na tego rodzaju stylu i kulturze takiej imprezy na dużą skalę, która przyciąga tłumy ludzi. Przeżyj to niezwykłe doświadczenie, gdy jesteś poniżej 25 roku życia.

Traktować rodziców kolację w restauracji

Najprawdopodobniej rodzice dostarczyli na przestrzeni lat – czas zapłacić je z powrotem do miłości, dobroci i wszelkiej odpowiedzialności. Zacząć rozwijać relacje dorosłych – zaprosić rodziców na obiad w restauracji i zapłacić rachunek siebie.

Idź na innym kontynencie

Podróżowanie pomaga poznać inne kraje i nowych ludzi, doświadczyć nieznanych klimat, zmienić pogląd na świat, aby dostać ważnych umiejętności życiowych i stać się bardziej tolerancyjny. Wiek nie jest przeszkodą do podróży, ale im szybciej zaczniesz, tym lepiej.

Czy sporty ekstremalne

Można spróbować Skoki spadochronowe, czy narty wodne. Najważniejsze – do opuszczenia strefy komfortu i zrobić coś, co cię przeraża. Co znajduje się w coś będziesz dumny raz.

Spędzić weekend na imprezach

Może to nie jest najpoważniejszą rzeczą do zrobienia, ale z biegiem lat będzie coraz trudniejsze beztroski noc zabawy. Jest to ciekawe doświadczenie, więc należy spróbować.

Rozmawiać z kimś, którego opinia różni się od

Komunikacja z innymi ludźmi, pomaga nam zrozumieć, że nie jesteśmy tak różni się od innych. Bez względu na to jak wyglądasz, masz wiele wspólnego z innymi.

głosowanie

Wyrazić swoją opinię, w jaki sposób administracja w danym kraju. Demokratyczne prawo do wyrażania swoich opinii jest bardzo ważne, więc z nich korzystać.

Farbować włosy zupełnie inny kolor

Lub zmienić swoją fryzurę. Nawet niewielkie zmiany mogą pomóc poczuć się jak zupełnie nowy sposób.

Aby przejść do klubu dla gejów

Lub odwiedź paradę gejowską. I odwrotnie, jeśli wolisz, a więc ludzi tej samej płci, udaj się do baru na heteroseksualne.

przestają być przyjaciółmi

Nie wszystkie relacje wiązać życie wieczne. Niektórzy ludzie przychodzą i odchodzą z naszego życia. Nie trzymaj się więź, która przeżyła.

kochać siebie

W okresie dojrzewania zbadać siebie, swoich upodobań i zainteresowań. W późniejszych latach nadszedł czas, aby zaakceptować siebie za to, kim jesteś – dumny z własnej indywidualności.

Naucz się być hojny

Dawanie jest dużo bardziej przyjemne niż otrzymywać. Starają się zostać wolontariuszem w domu opieki, lub rozpocząć charytatywne odliczenia z tytułu organizacji, które lubisz. Nawet prosty uśmiech może sprawić, że ktoś za dzień lepiej.

Zapomnieć o żalu

Trzymać się przeszłości jest złe. Puścić negatywności. Wykorzystywać energię w bardziej zdrowego widzenia.

Iść na randkę w ciemno

Podniecenie i nieznanym wyniku – jak to wszystko się kończy? Randka w ciemno może być ciekawą pamięta, dostaniesz nowe doświadczenie, a może znaleźć miłość.

Zacznij uprawiać sport

Już nie osiemnaście. Ciało starzeje się, a obciążenie zwykle są trudniejsze dla Ciebie. Cope pomoże sportu.

nauczyć się gotować

Gotowanie jest interesujące i użyteczne dla zdrowia, poza tym, że jest dobre dla twojego portfela. Spróbować nowych receptur i rozwinąć listę proste i smaczne kombinacji dla każdego dnia.

Dowiedz się, jak cieszyć się życiem

Naucz się po prostu cieszyć się chwilą, po prostu żyć. Nie zawsze musi tracić czasu na sensowne zajęcie, najważniejsze – aby cieszyć się czas spędzony.

odłożyć na emeryturę

Im wcześniej rozpocząć przygotowania do przejścia na emeryturę, tym lepsza będzie twoja starość. Wydaje się, że jest to odległa perspektywa, ale na emeryturze, będziesz podziękować sobie.

Spędzić noc pod gwiazdami

Cieszyć się pięknem naszego świata. Patrzeć na życie z innej perspektywy. Kiedy robi się ciężko, po prostu udać się do natury i cieszyć się doskonałą widoku nocnego nieba w lśniącej gwiazdy.

Dowiedz się, jak zarządzać finansami

Pieniądze nie mogą być jedynym źródłem szans, ale także ciężarem. To wszystko zależy od sposobu zarządzania nimi. Umiejętności kontroli finansowej mają pozytywny wpływ na twoje życie. Postarać się je tak szybko, jak to możliwe w ich życiu.

Budzi się w obcym miejscu

Ciesz stratę, po czym przyjemnym świadomość, że masz zrobić coś ryzykownego. Przygoda tak będzie wielkim pamięci, nawet jeśli uważasz, że takie działania nie są dla Ciebie.

Jeść egzotyczne potrawy

Nazwa więcej wymówienia, tym jaśniejszy będzie wspomnienia! Doświadczać nowych emocji w obcym kraju! Następnie można dzielić się ze znajomymi.

Kup strasznie drogie rzeczy

A potem o tym zapomnieć i nie nosić. Niech to być impulsywny zakup, niech to będzie nagroda, że zasługujesz na coś, co, jak myślisz, że nie zasługują. Nigdy nie będzie w stanie rzucić tę rzecz – to kosztuje zbyt wiele! Ten ekscentryczny, ale trzeba będzie coś do zapamiętania.

Naucz się mówić „nie”

Możliwość zaprzeczyć – ważna umiejętność, która może znacząco zmienić jakość swojego życia. Postaraj się, aby ją tak szybko jak to możliwe, natychmiast zaczynają zauważać swoją przewagę.

Uczenie się być sam

Nasze relacje z siebie – najważniejsza w życiu. Ktoś jeszcze nie spędzają tyle czasu. Naucz się cieszyć własną firmę i czas spokoju. Zdolność do korzystania samotność jest bezcenna z różnych powodów.