584 Shares 5195 views

projekcje

W tym artykule przyjrzymy się coś takiego jak w projekcji.


W to, co jest wyrażone? W bardzo prostej zasadzie. Wszystko, co widzimy w naszym otoczeniu, jest w nas samych. Oznacza to, że wszystko, co można zobaczyć w drugiej osobie, czy w życiu, jest w tobie też. Przepraszam jeśli jesteś otoczony tylko głupców i drani. Tak, trzeba by przyznać się, że moje środowisko odzwierciedla mój wewnętrzny świat, jakby nie było gorzkie. Zauważamy natychmiast, że psychologia to nie nauka o pięknie. Jest to nauka o ludzkiej duszy, i że nie ma w duszy? Miłość do bliźniego? Altruizm? Może bądźmy szczerzy przynajmniej do siebie i przyznać, że faktycznie zarządza nasze pragnienia? Jeśli stać szczera raz ciężko, a potem patrzymy na nasz świat wokół nas, aby zrozumieć, w jaki sposób mamy tam w duszy, są teraz „harmonijnie”. My sami, indywidualnie, ale przyczyniła się do tego, co nas otacza. Co rzucisz za siebie.

Cóż, niektórzy przyznać, że tak, de MO ** dookoła, ze względu na fakt, że na bardzo wewnątrz de ** MA partii. Co robić? A potem to zrobić. Zbadać ich de mo **, i co dziwne … kocham go. Ponieważ, jak takie de ** MA tam i wtedy. Robimy to, co jest natura. Ale w przyrodzie nic nie jest na próżno! Ale to jest osobny duży temat.

Wróćmy do naszego występu. Co daje nam wiedzę o projekcji.

Oto kilka przykładów:

  1. Girlfriend beszta zmienić ah, wiem, że oszukuje. Przeczytaj ją – ona nie jest przeciwny zmianie.
  2. Znajomy opowiada sąsiada: był pijakiem, leniwy łajdak i ogólna sympatia – czytaj znajomy złoczyńcę, potencjał pijaka, leniwy, i ogólnie oboyatelny ludzi.
  3. uprawa narzędziem. Zdając sobie sprawę, że świat wokół ciebie jest odbiciem tego, co jest wewnątrz naszej świadomości (i podświadomości), można nauczyć się śledzić ich wewnętrznego świata, a tym samym kontrolować. Aby zmienić swoje przekonania, myśli, motywy, itp Dlaczego ją zmienić? nasze życie jest całkowicie zależne od nas. Jeśli coś w swoim życiu nie wystarczy, trzeba zmienić swoje myśli. W związku z tym uzyskanie przekonania zmienić – zmiana czynności, zmień działania – zmienia życie. Czyli kontrolę nad swoim życiem.

Po prostu nie mogę w to uwierzyć. Musimy sprawdzić! A co, jeśli nie? I spędzić swoje życie swój czas na przeczytanie tego tekstu? Może nie na próżno? Ogólnie rzecz biorąc, wszystko w swoim ..eee, głowy.