890 Shares 4593 views

Evgenia Vasilyeva, od polityki do sztuki. Zdjęcia Vasilyeva jako odbicie areszcie domowym

Na przykładzie tej historii po raz kolejny, można znaleźć dowody, że polityka – poważna sprawa. Kradzież, korupcja, oszustwo, niestety, stają się często synonimem w wiadomościach o tych, którzy zajmują wyższe stanowiska kierownicze. Twarz tego artykułu nie będzie sama Evgeniya Vasileva i jego niedawny przypadek, głośny opisane w prasie i pasja, które były urzędnik Ministerstwa Obrony zajmował się oprócz głównej działalności – rysunek. obrazy Vasilyeva narażone są nie tylko dla publiczności, a krytycy pośpieszył z szacunkami jak utalentowany młodej kobiety w tej dziedzinie.


szczęśliwe dzieciństwo

Eugene – córka Nikołaj Wasiliew, mieszkaniec Petersburga, przedsiębiorca i jeden z najbogatszych ludzi w kraju. On jest właścicielem kilku firm. Ich głównym zajęciem – produkcja kabli i rur z tworzyw sztucznych powszechnie znalazły zastosowanie w branży budowlanej w kraju.

Vasileva Evgeniya Nikołajewna był szkolony jako prawnik, który otrzymał czerwoną dyplom. Dziewczyna dostała pracę pracę w prawdziwej firmie nieruchomości, a następnie przeniósł się na stanowisko radcy prawnego w dużej organizacji.

bogaty teraz

Błyskotliwa kariera, wyższy podnoszenia Eugene do bogactwa i był w stanie mu pozazdrościć inni. Wielu mówiło wtedy, że wszystko dostała za pośrednictwem połączeń i kapitału ojca. W 2010 Vasileva Evgeniya stały doradca Anatolij Sierdiukow, który służył jako minister obrony. Jej dochód w 2012 wyrecytował kilka milionów rubli. W tym samym roku, obecny prezydent Dmitrij Miedwiediew przyznano jej Order Zasługi.

wykolejony

Jednak, aby być w tym stanie przez długi czas nie miała. Jesienią tego samego roku 2012 przeprowadzono wyszukiwanie w mieszkaniu Vasilyeva, w którym nie było Sierdiukow. To natychmiast doprowadziło mnie do myślenia o ich związku. Jednak nie jest zainteresowany badacze. Antyki mieszkalne zostały odkryte, dużą ilość gotówki, biżuterii i biżuterii, a także obrazy. Od stanowiska w Ministerstwie Obrony Evgenia Vasilyeva został zwolniony natychmiast.

Cena wolności

Proces, trwający od kilku lat, wydał ładunek oszustwa na dużą skalę. I choć sąd nie podjął ostatecznej decyzji, Wasiljew umieszczony w areszcie domowym.

Na twórczych talentów Eugene został znany od dzieciństwa. Kochała muzykę i literaturę. Ale w szczególności rysunku. obrazy Vasilyeva stały się znane mebel i często służył jako pamiątki dla bliskich. Początkowo Wasiljew napisał obraz dla siebie i nie myśleć o tym, jak zorganizować wystawę swoich prac.

W 2013 roku, w trakcie postępowania Eugene udział w wielu programach telewizyjnych, w tym znajdujących się na „Central telewizji” NTV. Nie czyta swoje wiersze, które weszło po jednym z rosyjskich wydawnictw. Został on przedstawiony i malowanie Vasilyeva. Wyróżniają się one w kierunku prymitywizmu. Jest to, według krytyków, do pewnego momentu nie było tak powszechne w naszym kraju, ale jest to praca Vasilyeva ponownie wzbudziła obawy beau monde stolicy.

W 2014 roku dołączył do Eugene Art Fund, który spowodował nowy skandal. Żadna dziewczyna talent, ani obraz Vasilyeva nie zostało zakwestionowane jako członkostwa w funduszu. Powodem dla wszystkich ukazał prostego braku wymaganego wyższego wykształcenia artystycznego. Taki był postrzegany nie tylko jako chwyt PR, w szczególności odsetki nadal otwarty proces.

talenty drogowe

Zdjęcia Evgenia Vasilyeva przybył ostatni przed oficjalną prezentacją publiczną. W 2014 roku, metropolita galeria otworzyła swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć dzieła „więźnia w domu.” Na osobisty przykład Eugene pokazał, że dom nie siedzi bezczynnie.

Wystawa malarstwa zwanych „Barwy niewoli.” Wiele jeszcze raz złapany w ukrytym PR stunt. Płótno umieścić w galerii, która stała się przedmiotem analizy w Moskwie sztuki. Zauważyli oni, że artysta ironicznie odnosi się do wydarzeń z jego życia, w szczególności Trybunał złożony do widza do refleksji ludzi w maskach i klaunów z czerwonymi nosami.

Centrum wystawowe „Expo-88” zamiast tylko 18 sztuk. Jest to więcej niż Vasilyeva pobierana z epizodów karnych. Każdy obraz jest inny „home” sytuacja pisania, co jest znowu wyraźnie postrzegane jako pasywny tonu Eugenia główny figurant sprawy.

Niemniej jednak, odchodząc od polityki, trzeba przyznać, że wystawa malarstwa otrzymał silne publiczne oburzenie, ale w Vasilyeva otrzymał jakość profesjonalnego artysty. W szczególności w tym, że ma talent.

Posłowie

Skandal korupcyjny w Ministerstwie Obrony, prędzej czy później skończy się, jakby chciał udowodnić, że sztuka i sądu idą ręka w rękę, ale oddzielnie i niezależnie od siebie. W lecie 2014 roku rozpoczęła się rozprawa w tej sprawie Vasilyeva. Sąd odrzucił wniosek obrony o powołaniu próbny zdanie. Wraz z innych oskarżonych w tej sprawie, na stanowiskach wysokiego rządowych, otrzymał prawdziwy termin i Evgeniya Vasileva. Ile lat w więzieniu pobiera ona decyduje Trybunał więcej niż dziesięć miesięcy. W rezultacie, na podstawie aresztowania dom Vasilieva otrzymał 2,5 roku kolonii. Ci, którzy są zainteresowani jej działalności i stał się wielbicielem jej pracy, mamy nadzieję, że powrót do wolności Eugene nie opuści ich artystę rzemieślniczych.