573 Shares 2374 views

Jakie leczenie różnych Triady progi

Triada – specjalny rodzaj akordu, który jest głównym składnikiem harmonicznej części dowolnego utworu muzycznego. Najczęściej ten akord, aby zmieścił się w określony sposób, tak, że ma specjalną smutny lub radosny kolor. Tę samą technikę jak w leczeniu triad, pozwala na tworzenie nowych harmonii w muzyce, pozwala na różne akcenty i nadaje nowe brzmienie, bardziej interesujący i unikalny odcień.


To samo triada jest inna od reszty akordów

Sekretem tej muzyki jest ustawiony w jego imieniu. akord ten składa się z trzech dźwięków, jeden nad drugim przez ruch na pięciolinii. Najczęściej jest ona oparta na trzecie – dużych i małych, ale w niektórych przypadkach istnieją również inne zakresy, takie jak drugi, czwarty, piąty i szósty nawet. Triady traktowanie – to jest powód, dlaczego co trzeci może przekształcić kwartę podczas przesyłania pojedynczego uwaga oktawę wyżej. W tym tkwi sekret piękna każdego dźwięku jak cięciwy, a to jest ważne – z tego samego powodu, w wielu przypadkach łatwiej jest grać, nie tracąc główny dźwięk i harmonię pracy.

Jak to powstaje odwołać każdą strunę

cięciwy minimalna może się składać z trzech etapów, utworzone w różnych odstępach czasu. Załóżmy, że mamy do czynienia ze standardowym dur akord zbudowany z notatek „na”, która zawiera główne i podrzędne trzecie. Tak, aby jego pierwsze odwołanie, mamy najniższą notę, czyli „na”, przeniesienie oktawę wyższy. Okazuje się, że teraz nasz akord zaczyna się od dźwięku „E” i jest już z małoletni trzeci i czwarty doskonały. Leczenie triady będzie kompletna, jeśli spojrzymy na jednej trzeciej z nich. W tym przypadku, o oktawę wyżej już przekazanej notatki „E” i cięciwy jest wykonana z „soli”. Jego struktura będzie teraz następująco: doskonały czwarty i tercja. Nazwa tych odwołań są proste i pochodzą z przerwami, przy której zacząć. Głównym akord – tonik, jego pierwsze wezwanie – tertskvartakkord, a drugi – kvartterts.

Dlaczego triada i jej leczenie jest uważane za fundament każdej melodii

Jak już wspomniano, każdy akord – to główny akord na każdym progu. Głównym lub drobne, w Dorian lub Lydian niepokoić – to akord zbudowany jest na trzech poziomach skali. Tak więc, tonik (tak zwane consonance to) zaczyna się na pierwszym etapie sposobu, a następnie dotknie trzecim i piątym. Pierwsza uwaga jest uważana za najbardziej stabilny, cała reszta – pomocniczy. Dlatego leczenie z tonikiem triady można stosować iterację wygody akompaniamentu, zasadnicza różnica w dźwięku nie jest. Wyjątkiem są te przypadki, gdzie kończy się praca z pewnego akordu. kvartterts Tertskvart iw takich przypadkach będzie słychać niestabilny, w przeciwieństwie do tonikiem.

Jako zmodyfikowane przez innych akordów

W teorii muzyki i praktyce istnieją różne rodzaje triady, który może zależeć od konkretnego progu lub niezależni. Jest to standardowy moll harmonia, która opiera się na małych i tercja. Wśród najczęstszych akordy występują również wzrost i spadek. Składają się one z dwóch trzecich zarówno duże lub dwa małe, odpowiednio. Tylko w tym przypadku, to triady leczenie będzie o wiele bardziej interesujące. Powiększony dolną strunę podczas przemieszczania nuty o oktawę wyższy niż chcielibyśmy dostać mniejszy litr. Dźwięk jest on identyczny z tercja, różnica polega tylko na piśmie. Dlatego też, każdy zabieg zwiększona akord nie różni się od jego źródła. W zredukowanym dolnym zauważyć, przenoszone w górę, to w większy litr lub Triton. Dźwięk ostre i szczegółowe, zwłaszcza w połączeniu z niewielkim trzecią.

Inne nazwy akordów odwołań

Na pewno zauważyłeś, że powiedziano, jakby w triadzie może zawierać nie tylko małe odstępy, takie jak trzecich i kwart, ale również bardzo duży – szósty. Jak oni zmieścić w takiej harmonii i jak to wpływa na postrzeganie? W rzeczywistości, każde połączenie główne triady zawiera ten przedział, a mianowicie jego ekstremalna forma brzmi. Na przykład, pierwsza odmiana tonik triady – to również sekstakkord, gdyż w zależności od większych lub mniejszych progów jego marginalne notatki mogą być podstawą dla małej lub dużej szóstym. Druga rozmowa – to kvartsekstakkord. Duże W skrajnej formie dużych dźwięki już szósty i drobne – mała.

Dlaczego muszę zmienić strukturę akordu

Wielu muzyków rozpoczynające nie zawsze rozumieją, dlaczego trzeba odwołać główne triad, jeśli w istocie z brzmienia tych metamorfozy nie są zmieniane. Odpowiedź na to pytanie jest najprostszym sposobem, aby uzyskać w procesie improwizacji i kompozycji. Czasami nawet sama harmonia, bez odchyleń i znaków muzycznych pomocniczy, w jednym ze swoich adresów brzmi zupełnie inaczej. Na przykład, sekstakkord często można usłyszeć w preparacie lub w środku pracy. Nie jest więc zasadne, jako środek wzmacniający, ale jednocześnie daje melodie ze stabilnością. Kvartsekstakkord rozważyć wprowadzenie, to znaczy po nim z pewnością będzie musiał odgrywać tonik triadę.

wniosek

Podobnie, tonik cięciwa każdego systemu są modyfikowane i przylega subdominanta i dominujący. Często ta technika jest używana, gdy chcesz grać akompaniament rozłożone w formie pasaży lub prostych notatek sortujących. Daje to każdy produkt swój urok i dwuznaczności, ale jednocześnie pozostawia możliwość zachowania jedności harmonii.