83 Shares 6408 views

dekoracja samochodu do ślubu z jego własnymi rękami

Oczekiwanie na ślub – przynajmniej najszczęśliwszym czasu niż samo wydarzenie. Przygotować się do niego wcześniej, bo trzeba kupić ubrania, w celu określenia restauracja i mają dobre myśleć o wystroju. Ważnym zadaniem jest dekoracja samochodu na ślub, który musi pasować do ogólnego tematu świętowania. Wielu narzeczonych i stajennych zwracają się do wyspecjalizowanych agencji, ale z konstrukcji maszyny może poradzić sobie sam.


Ubierać się samochody?

maszyny zdobienia mogą być bardzo różne elementy dekoracyjne i akcesoria. To wszystko zależy od tematu ślubu, wyobraźni i osobistych preferencji. Na przykład, retroavtomobili ledwo wyrozumieć, ale tylko dołączyć do nich kilka ciekawych szczegółów. Ale nowoczesna marka może być urządzone na kilka sposobów:

 • Balony.
 • Tkaniny i wstążkami.
 • Kwiaty.
 • Duże obrączki.
 • Zabawki i lalki (gołębie, serca, itp).
 • Figurki nowożeńców.
 • Nalepki z napisami i ciekawych terminach.

zasady projektowania

Dobre pomysły dekoracji można zobaczyć na agencję zdjęć, są zaangażowane w dekoracji samochodu na ślub (w Petersburgu, Moskwie i innych miastach). Ale w projektowaniu samochodów ślubnych trzeba przestrzegać pewnych wytycznych.

Nie rób kolorowe ciężarówki, załadunek on wszystkie rodzaje wystroju i dużo cienia. Urządzenie powinno być nie więcej niż trzech kolorach. Jednocześnie w pojazdach lekkich są dobrze ciemne bogate tony, a ciemne – Wręcz przeciwnie, światła i wyciszony.

Elementy dekoracji muszą być pewnie zamocowane tak, aby nie odpaść podczas jazdy. Ale należy wziąć pod uwagę, że urządzenie nie będzie uszkodzić farb i lakierów. Również ozdoby nie muszą pokrywać widzenia kierowcy, czy duże prawdopodobieństwo wypadku.

Zauważ, jak dekoracja samochodu bicie na weselu w Abakan. W tym mieście są bardzo dobre przykłady. Ponadto, łatwo i bez nerwów pre-studia prawa kolorów i dekoracji do projektowania technologii miały miejsce.

Dekoracje ślubne konwój

Jeśli planujesz pracy maszyny, będzie musiał ubrać wszystkie samochody. Aby to zrobić, trzeba wiedzieć, ile osób przyjdzie do własnego transportu, aby wystrój z góry. Oczywiście, możesz poprosić odwiedzających sami zorganizować swoje samochody, ale jest mało prawdopodobne, aby utrzymać ogólny styl. Dlatego lepiej jest myśleć proste uchwyty i wystrój dać rano.

Warto pamiętać, że nowożeńcy samochód musi być najpiękniejsza i nieco różni się od innych pojazdów. Przed krotki jest lepiej umieścić światła lub podobny w maszynach tonowych i kompletna kolumna zaleca ciemne i jasne wzory.

Dekorowanie balonami

Być może projekt balonów jest najtańszym i najprostszym sposobem. Jednak w ostatnich latach ta wersja dekoracje samochodów do ślubu stał się nudny nowożeńcy. Mimo to odbywa.

Najprostszym sposobem byłoby oszukać kilka balonów i związać je na dachu, na zderzak, lusterka i kratki. Prosto, ale gustownie urządzone, a co najważniejsze – nie przesadzaj ilość. Jednak ta metoda nie jest uważane za wiarygodne pod względem montażu.

Również z kulek zrobić wszelkiego rodzaju budowy: kwiatów, wstążki, serca, linie, kleszcze i inne niezwykłe kompozycje. Ich wątki są przywiązane do gęstych sznurów i naprężone między dwoma punktami kontrolnymi na masce, dachu lub bagażniku.

tkanina dekoracja

Materiał może podjąć każdą tkaninę, ale najlepiej jest zachowywać się jak organzy elementem wystroju lub tiulu. Są przezroczyste, lekkie i dobrze zachowują swój kształt.

Istnieje kilka opcji do dekoracji samochodu. Tkanina może być wyciągnięty na masce wykończenia tkanin mocowania go od wewnątrz, jeżeli silnik, zazwyczaj elastycznego bielizny.

Piękny wygląd oryginalnych akcesorii. Trzeba wyciąć paski 200 o 20 centymetrów. Następnie co 20 cm tkanki zebrano na igły i nici. Na ziemi, wygina się naprawić kwiaty lub inne ozdoby.

Na samochód na wesele z rękami i może sprawić, oryginalne pomponów. Organza lub koronki taśmy należy wyciąć od 70 do 20 centymetrów. Następnie wzdłuż środka określonego wątku i pociągnął ze sobą. Powstałe pompony stosuje jako oddzielne składniki lub dodatkowego wystroju.

Mamy dekorowania wstążek

Ozdobić wynos papier, nylon lub satynowe wstążki. Zwykle wybrać trzy różne kolory, aby ozdobić kaptura jedną ręką. Dobrze połączyć ze sobą następujące kolory: biały, niebieski, czerwony (Flaga Rosji); niebieski, jasnoniebieski, różowy; żółtym, czerwonym, niebieskim; czerwony, różowy, malinowy; Trzy odcienie różu lub innego koloru.

Ustalić, ile centymetrów taśmy bardzo łatwo. długość okapu musi być pomnożona przez 1,5, a korzystnie od około 2 do zasilania tylko w przypadku. Jeden koniec taśmy w połowie i Tuck przyszyta do niej kawałek gumy do bielizny. Następnie forma wstępna jest umieścić na masce. Pozostaje tylko szyć wolne końce wstążki i gumek do siebie. Można zrobić prosty: zrobić wszystko tak samo, tylko bez igieł. Końce gumki i taśmę po prostu połączone ze sobą.

Jest to świetny sposób, aby ozdobić samochód ślubny. I Jarosław, Wołgograd i innych miast, aby kupić taśma nie będzie trudne. Dodatkowo można dokonać rozety i łuki, które doskonale rozjaśnić anteny, pokrywę bagażnika, lusterka i klamki.

flower design

Najlepiej jest wybrać sztuczne kwiaty, ponieważ istota nie będzie stać No Frost, bez ciepła i szybko znikną. Zaleca się, aby zbierać pąki i roślinności w składzie przed umieszczeniem w samochodzie.

Kwiaty łodygi są spięte iw razie potrzeby taśmy kwiatowy. Otrzymany wiązka jest zamontowany na dachu lub kapturze z gumką i taśmy.

Niezawodny do podjęcia kwiatowy gąbki z przyssawkami i trzymać się jej kwiatów i liści na całej powierzchni. Taka konstrukcja dokładnie trzymać cały dzień. Również bukiety mogą być mocowane za pomocą magnesów, wstępnie opakowane miękką ściereczką, tak aby nie uszkodzić lakieru.

A oto przykład dekoracji samochodu do ślubu na zdjęciu powyżej, nie jest bardzo dobra. Poszczególne kwiaty umieszczone w całym samochodzie, tylko psują ogólny obraz. Lepiej jest zamontować duże bukiety i uzupełniać je wstążkami lub tkaniny.

Wystrój obrączki

Często nowożeńcy samochód przekroczył przeznaczyć więcej pierścieni, które są obowiązkowe atrybut każdym ślubie. W wyspecjalizowanych salonach takich akcesoriów jest wart bardzo drogie, a to bardzo proste.

Wymaga to 1,5 metrowy przewód gazu, trzy baterie, latarkę rolkę złotą wstążką satynową i pistoletu do klejenia. Opcjonalnie można dodać inne elementy dekoracyjne.

Wąż powinien być podzielone na trzy części (60, 50 i 40 centymetrów), a końce każdego z elementów odcinkowych poprzez baterie AA. Otrzymany pierścień owijane taśmą równolegle kleju smarowego. Przeciętny zbioru będzie stoisko. Do niej przyklejony do pozostałych pierścionki i inne ozdoby na samochód ślubny z rękami. Klasa Master jest bardzo prosta, to zostanie opanowane przez nikogo. Na skrzyżowaniu z pierścieni są zazwyczaj umieszczane dane gołębi, łabędzi i dzieci.

ozdoby kaptur Opcje

Niektóre metody dekoracji zostały wymienione. Ten balony, tkaniny, wstążka satynowa i kwiaty.

Jeśli planujesz chodzić późno w nocy lub ślub w zimie, kiedy robi się ciemno znacznie wcześniej niż zwykle dekoracje nie są wystarczające. Oryginalny wystrój będzie pasek, który może skutecznie podkreślić, jak całe urządzenie i jego części LED. Są bardzo elastyczne, więc można być określone jako proste pasma i różnych kształtach (serca, pierścienie, itp.)

Jeśli masz talent do rysowania, dekoracja samochodu do ślubu może kolory, które są łatwo zmyć po obchodach. Ten spektakularny i nezaezzhennoy opcja. Dodatkowo można używać naklejek z ciekawymi napisami.

Bardzo piękne motyle różnych rozmiarach i kolorach świetnie wyglądają na samochodzie ślubu. Mogą być zanieczyszczane z niemal całego kaptur i tułowia, a oni nie będą wyglądać bałagan. W sprzedaży są motyle na frajerów i magnesy, które są doskonale wychowane w ruchu.

Stroje dla klamek

Same uchwyty są bardzo małe, więc nie przeciążać wystrój, że wszystko wyglądało harmonijnie, a drzwi można łatwo otworzyć. Dekorowanie pomysły bardzo wiele, ale w każdym przypadku konieczne jest, by zamieszkać na jednej rzeczy. Na przykład, może to być:

 • kwiaty sztuczne;
 • wstążki oplotu;
 • koronki lub ażurowe;
 • dziurek wstążek atłasowych;
 • cyrkonie lub kulki.

Wybierz coś jednego z wyżej i zrobić niepozorne dekoracje na uchwytów samochodowych. Na weselu ozdoby mogą dokonać takiej rezerwy i daje swoim gościom, że mają one przekształcone swoje samochody.

Wewnętrzna część samochodu

Aby stworzyć świąteczną atmosferę dla młodej pary, ważne jest, aby zwrócić nie tylko zewnętrzna część urządzenia, ale także wnętrze. Również to ma znaczenie, czy fotograf będzie działać wewnątrz samochodu.

Możesz zacząć z raną kierownicy na jego pas koloru odpowiedniego stylu ślubu. Na szybie można zamontować światła, świecące dołączyć naklejek lub zdjęcia nowożeńców. Lustro doskonale uzupełniają łabędzie rysunek, serca i kochający para. Jeśli pozwalają na to zasoby i finanse, obejmuje kabina jest lepiej, aby zastąpić te, które pasują do ogólnych kolorów celebracji.

Niezależnie, czy angażować się w dekoracji samochodu do ślubu?

Prosta odpowiedź: jest to konieczne. Jeśli umiejętnie podejść do tego problemu, można dostać się nie gorzej niż drogich projektantów. Więc po co płacić więcej za tak proste zadanie, które można zrobić samemu? Nie lada gratką stworzenie ozdob do samochodów weselnych przynieść igłowe kobiet kochających zawsze coś majsterkowania. To wystarczy, aby pokazać wyobraźnię, trochę cierpliwości – i sukces!