714 Shares 5574 views

Śmieszne toasty na weselach

Marzysz, aby włączyć do wspaniałej uroczystości ekstrawagancję, pełne niespodzianek i niezwykłych wydarzeń? Następnie słuchać kilka wskazówek …


Ślub – bardzo poruszające i uroczysty dzień w życiu zakochanych. Jednak nie jest to konieczne, aby włączyć uroczystość w bardzo sentymentalny imprezy, ponieważ jest to święto i na wakacjach trzeba się bawić. Nic nie jest bardziej uplifting nowożeńcy jak Zabawna toast na weselu. Te pozdrowienia zostanie zapamiętany na długo młody, jak będzie najbardziej oryginalny i niezwykły! Poniżej można zapoznać się z zabawną toast ślubu i wykorzystywać je do gratulacji, jeśli to konieczne.

Prawdopodobnie każdy z nas zauważył, że dowcipy o szczęśliwych małżeństw nie są dużo. Jednakże, jeden został znaleziony. Gdy człowiek zapytał go, jak żyć z ukochaną żoną. On odpowiedział następująco: żyli szczęśliwie szalony przez dwadzieścia pięć lat, on i ona. A potem … one spełnione, a wszystko w życiu było inaczej!

Grzanki na wesele świadka powinien być najbardziej pamiętny, bo świadek jest drugą najważniejszą osobą po nowożeńców podczas ceremonii ślubnej. To zależy od niego wiele: nastrój gości i ogólnego przebiegu ślubu i aktywny udział w konkursie.

Bardzo imponujące i niezapomniany zawsze pozostanie toast na weselu własnymi słowami. W razie potrzeby, można przywołać jakieś ciekawe fakty z życia młodego, który również może sprawić, tosty, śmiać się razem nad przeszłości. Oto kolejny wspaniały tosty w prozie, która może powiedzieć świadka. To tosty nie jest konieczne, aby zapamiętać, wystarczy ją przeczytać raz sparafrazować, ale zawsze od serca.

„Wszyscy jesteśmy bardzo smutny stan smutny fakt przymusowego oddzielenia od naszego ukochanego przyjaciela. Jednak, jego przyjaciele, wiem, co spowodowało zniknięcie przyjaciela: ona porwana niewiarygodnie piękne światło anioła, a teraz powraca do nas na jeden dzień, aby upewnić się, że byliśmy w stanie zobaczyć ich szczęście. Bardzo niewielu ludzi spadnie taką niepowtarzalną okazję spotkać się z tym anioła w moim życiu. A my, moi przyjaciele, bardzo szczęśliwy. Anioł przed nami: piękna panna młoda, że nasz drugi wierny asystent, doradca, bilet do niekończącej raju szczęścia rodzinnego. Dlatego nie będziemy żałować, że straciliśmy przyjaciela, ponieważ dajemy mu najpiękniejszą i cnotliwe istoty na ziemi. Będzie ona obejmować drogę wiązki miłości to, pielęgnować, pielęgnować. I wydaje mi się, że wyraźna promyk nadziei i szczęścia anioł wylał na nas. Teraz mamy nadzieję, że nasz przyjaciel nie jest stracone, i nieskończenie szczęśliwy! Chodź, przyjaciół, podnieść nasze kieliszki do zdrowia i szczęścia aniołem, pięknej narzeczonej! "

Takie ciepłe, drżące słowa nie pozostawi obojętnym nie oczyszczenie lub panna młoda! Oto kilka interesujących tosty, pełen znaczeń, filozofii i, oczywiście, humoru.

„Pewnego dnia, mędrzec zapytał, co jest dobre, prawdziwe i silne relacje między mężem i żoną odpowiedź brzmiała: gdy żona nie widzi tego, co mąż i mąż nie słyszy, co jego żona mówi Poniższa oferta toast do dobrych stosunków między małżonkami. ! "

Następny gratulacje zbyt filozoficzne, sprawia, że można myśleć i wnioskować. Jest coś takiego. „Każdy wie, że słowo” małżeństwo „ma dwa znaczenia – najpierw. Związek małżeński, drugi – nadszarpnięta produkt Niestety, bardzo często zdarza się, że druga koncepcja najeżdża znaczenie Najpierw jednak bez wątpienia, małżeństwo nie jest małżeństwo .. jeżeli jego podstawą jest miłość. chce nowożeńcy to zachowanie z jednej silnej zasady, a małżeństwo bez ślubu! "

Nie staraj się zapamiętać lub innego tosty, nie bój się mówić ich serca. Spróbować umieścić je wszystkie w zachwycie i ciepłym stosunkiem do ludzi młodych, bo mają tylko początek!

Funny tosty na ślub, który będzie punktem kulminacyjnym podczas ceremonii, która stworzy atmosferę zabawy, łączcie goście zapamiętają na długo. Każdy ma zabawną tosty myśl filozoficzną, konieczne jest również, aby wziąć pod uwagę. Więc po prostu pogratulować młodzieży, mówiąc śmieszne toasty na wesele! Bądź oryginalny, niepowtarzalny, zabawa! Baw się na uroczystości, tak że nawet nie był znudzony Toastmasters w firmie!