886 Shares 7188 views

PocketBook 623 Touch 2: recenzje, przewodnik

W przeddzień pojawienia się na rynku PocketBook 623 Touch 2 firmy produkcyjnej postanowił całkowicie wyremontować gamę swoich produktów. Nowe ustalenia miały być jak najprostsze w obsłudze. I ten model jest wynikiem długiej ciężkiej pracy mającej na celu zmian funkcjonalnych, interfejs, i tak dalej. D.

Fakt, że firma musi okresowo aktualizować swoje produkty w pełni znany wszystkim udanych graczy na rynku. Na przykład, podobnie jak inny gigant branży – Amazon.

Kluczowe cechy

Raz chodzi o drugim modelu w serii, nieuniknionej porównaniu do swojego poprzednika. Wygląd jest prawie taka sama. Jednakże, w sprzedaży są różne kolory. Obudowa może być biały, czarny i srebrny. Przednia część wykonana jest z nie błyszczącego i gładkiego plastiku. Na tylnej stronie różni się od przodu. Dla kiedyś innego rodzaju plastiku, który jest nazywany również „miękki dotyk”. Ze względu na swoją strukturę jednostka pewnie leży w dłoni. Keep it wygodne i nawet przyjemne, tak że nawet długi proces czytania nie powoduje dyskomfortu.

Waga nie uległa zmianie i wynosi 198 gramów. Wymiary urządzenia są również wybrane z oczekiwaniem, aby to łatwy i wygodny do przenoszenia. Dolna część ciała zagęszczony urządzeń do tego celu. Ekran jest chroniony przez szkło, który jest standardem dla tego typu urządzeń.

projekt

Większość z przedniego panelu jest ekran dotykowy, z którego jest najbardziej wygodny do interakcji z funkcjonalnym. Innym ważnym elementem – jest wskaźnikiem stanu. Blok usytuowany pod klucz ekranie. Przyciski te pozwalają obrócić stronę lub przełączać się między sekcjami menu. Ponadto, funkcja „Home” jest dostępny tutaj. Jeśli książka jest otwarta, można użyć klucza urządzenie może wyświetlić menu skrótów.

PocketBook 623 na dolnym końcu są wszystkie zwykłe elementy funkcjonalne. Jest to mini-jack dla słuchawek, USB-złącze, jak wygodny sposób interakcji z komputerem osobistym oraz ładowanie i wyłączanie urządzenia przyciskiem. Istnieje również slot na karty micro-SD. Ale na górze iz boku kończy porty i żadnych gniazd. Dlatego wszystko jest dogodnie zlokalizowany w jednym miejscu, w zależności od użytkowników.

pokaz

Pierwsza innowacja, która jest widoczna, gdy weźmie się pod ręce PocketBook 623 jest, oczywiście, HD ekranem i przeprojektowany oświetlenie. Jakość obrazu była znacznie wyższa w porównaniu z poprzednimi modelami. Zawarte światło sprawia, że obraz jeszcze bardziej kolorowe. Czytaj na tym ekranie jest ładne i wygodne, jest to potwierdzone przez nabywców. Tekst różni gładkość i wyrazistość. Ponadto zawsze możesz zmienić indywidualne ustawienia, takie litery, aby to, co chcesz. Klasyczna wersja czarnymi literami na białym tle, niektórzy użytkownicy mogą wydawać się zbyt banalne, więc opcje obejmują różnorodne kombinacje. Prowadzi to do PocketBook 623 prawdziwie osobistego narzędzia, która jest dostosowana do gustów i potrzeb nabywcy.

Urządzenie jest pozbawione „miga” efekt, dzięki czemu tekst zaczyna zanikać na każdej stronie. Wielu krytyków książek elektronicznych porzucić tego formatu dla tego samego powodu. Teraz PocketBook 623 rezerwy w przeszłości tego problemu, zapobiegają niektóre dostosować się do czytania z mediów elektronicznych.

Podświetlenie i jasność

Do oświetlania LED wykorzystywane stały się popularne. Znajdują się one poniżej dolnej krawędzi urządzenia. Światło jest równomiernie przez folię, która jest wyposażona w dotyku 623 PocketBook 2. Technologia ta jest również przeznaczone do ochrony wzroku użytkownika.

Jasność można regulować na własną rękę. Czasami intensywność podświetlenia jest po prostu nie potrzebne i będzie tracić tylko urządzenie ładowania. To jest miejsce, gdzie można zmienić jasność, na przykład o 50% w stosunku do wartości maksymalnej. Ale w nocy, gdy jest to szczególnie ważne, aby wyraźnie widzieć przed obrazem na ekranie, oczywiście jest wszystkie diody LED. Matowy wyświetlacz jest cechą PocketBook touch 623 2 Recenzje jego właściwości są na ogół pozytywne, wiele osób mówi, że czytanie jest znacznie bardziej komfortowo na tym ekranie. Pojemnościowy powierzchnia jest chroniona przed promieni słonecznych i innych wad obrazu.

wewnętrzny farsz

Nowy PocketBook dotykowy 2623, przeglądy, które są często pozytywne, otrzymał procesor jakości. Jego częstotliwość wynosi 800 MHz. 4 gigabajty wewnętrznej pamięci fizycznej na tyle, aby dostosować się do urządzenia i zrozumieć, co to jest zdolny. W przyszłości można zakupić SD-twardy, który udostępni ilość informacji jeszcze bardziej. RAM 128 megabajtów. To wystarczy, aby otworzyć książkę na urządzeniu bez przerzucanie problemów i zahamowań.

Odnosi się to zarówno do formatu FB2 proste i bardziej złożone analogowej (PDF, DjVu, DOC). Dostęp do tych plików otwiera ogromne możliwości dla czytelnika z podręcznikiem PocketBook 623. pomoże rozwiązać najczęstsze problemy w pracy. Ale nie wolno nam ulegać wrażeniu, że urządzenie funkcjonalne jest skomplikowane do opanowania. W rzeczywistości, urządzenie jest intuicyjne. Jej menu i ustawienia zbudowany na wygodnym systemem, który jest łatwy do zapamiętania. Wielu kupujących powiedzieć.

Stopień interakcji z tekstem zależy także od samego pliku. Jeśli plik PDF został uznany warstwę tekstową, może być kopiowane lub uchylenie notatek projektowych. Jest to bardzo przydatna funkcja – dzięki czemu można tworzyć notatki i zauważa potrzebę tekście. Wszystkie prace zakładce Pliki. Oni pomogą powrócić do żądanej strony naciskając znak w spisie treści. Ta użyteczna czas i jak użytkownicy.

Format DJVU nie jest tak funkcjonalny jak PDF, ale ma mniejszy ciężar i zwartość. Dodatkowo, pliki te są często faksymile prawdziwej książce. Kiedy przychodzi do starej edycji, czytelnik może zobaczyć i starych technik typograficznych, a także układ stron.

Internet

Pierwszy „e-czytelnicy” model stara się różnicować tak, że uzupełniają różnorodne propozycje, czyniąc z devaysa mini podobieństwo CCP. Teraz jednak wszyscy producenci (i PocketBook) spróbuj w pierwszej kolejności, aby dać konsumentom możliwość wygodnie przejść do trybu online z nowym urządzeniem. W tym celu, czytniki są wyposażone w Wi-Fi.

PocketBook 623, który jako pozytywne opinie, to nie jest narzędzie Wykluczenie Internet. Domyślnie na ekranie głównym menu zawsze jest przycisk, który przekierowuje użytkownika do sklepu internetowego. Jest to nazwa marki. Konto tutaj mogą być synchronizowane z urządzeniem, które jest bardzo wygodne dla komunikacji. Bogaty wybór książek pomoże zarówno tych, którzy szukają konkretnej objętości w swojej bibliotece, a ci, którzy nie wiedzą, co czytać.

Jednak w przypadku tych ostatnich istnieje inna usługa funkcjonalne. Jest to serwis społecznościowy dla miłośników książek ReadRate. Wprowadzić do niego różne sposoby – aby mieć własne konto, lub do synchronizacji z Facebookiem. Czytelnik, który jest słaby w sprawie wyboru i nie wiem która książka do spędzenia wieczoru można go otworzyć rankingi i pozycje lub Sprawdź komentarze pozostawione przez samych użytkowników. Przyjazny interfejs użytkownika i szeroki wybór – to daje ReadRate nikogo.

przeglądarka

Ale do surfowania po Internecie to urządzenie nie jest bardzo odpowiedni. Menu ma wbudowaną przeglądarkę, która hipotetycznie może otworzyć dowolną stronę w sieci World Wide Web. Jednakże stosowanie praca jest związana z pewnymi problemami. Niektóre szczególnie duże strony będą otwarte przez dłuższy czas, a urządzenie zacznie zwalniać. Wszystko to – nieuniknione Format koszty PocketBook 623. Instrukcja korzystania Każda aplikacja jest obecna w instrukcji obsługi, co jest w pudełku z urządzeniem.

aplikacje

Wśród innych dodatków w pierwszej kolejności należy zauważyć, wbudowany słownik języków obcych. Ponadto, istnieje zwykłe standardowe gry, kalendarz, kalkulator, funkcja zwraca uwagę – w skrócie wszystko, co jest niezbędne dla każdego organizatora.

Urządzenie obsługuje przeglądanie zdjęć w popularnych formatach. Jest też odtwarzacz mp3, który będzie doskonałym uzupełnieniem mieć odczyt zabawa. W nim, jak w bibliotece posiada własną bibliotekę muzyczną. Odtwarzacz odczytuje tag, więc nie ma żadnych problemów, aby szybko przechodzić między plików na urządzeniu lub poszukać czegoś w poszukiwaniu słów kluczowych.

Awarie i naprawy

Jeśli PocketBook 623 nie jest wliczony w cenę, to jest prawdopodobne, że urządzenie roztrwonił swój ładunek. Przyjazny interfejs użytkownika nie będzie zapomnieć o braku energii (ikona z baterią i jest to widoczne w każdych warunkach pracy). Z drugiej strony, może się zdarzyć, złamania ładowarki lub inną część czytelnika. Wtedy najlepiej jest skontaktować się specjalistycznym ośrodku, w którym pracownicy będą mogli spędzać diagnostykę przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Jak w przypadku każdego innego urządzenia, problem może się zdarzyć PocketBook 623. Repair ekranu (na przykład) jest najczęściej związane z uszkodzeniami matrycy, gdy wyświetlacz pokazuje część obrazu lub w ogóle nie reaguje na naciskanie przycisków. Może to służyć różnych powodów. Najczęściej są one związane z nieostrożnego działania, wskazane przez samych użytkowników. Naprawa PocketBook 623 Touch 2 (wymiana ekranu i komponenty) mogą być wykonane oraz gwarancji, jeżeli nie upłynął. Dlatego też, przed pójściem do specjalisty, konieczne jest, aby sprawdzić wszystkie papiery i dokumenty otrzymane w chwili zakupu.

Naprawa PocketBook 623 Touch 2 jest często niezbędne w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Producent zrobił wszystko, co organizm, a ekran nie może zostać uszkodzony z należytą starannością. Wszystko, co jest wymagane od użytkownika – należy zachować ostrożność podczas obsługi z techniką.