248 Shares 1021 views

Co jest CDA? Rozszyfrowania popularne zjawisko Internet

Wśród ogromnej liczby memów w internecie istnieje jeden wspólny i niezwykle aktualny dzisiaj – CDA, którego zapis jest znany z wielu i, niestety, bardzo blisko. Mówimy o poczuciu własnej ważności. Podobnie jak to, czy nie, większość populacji (jeśli nie kraj, Internet dokładnie) zbyt wysokie mniemanie o sobie i jego własny osąd. Wyglądają na pewnych rzeczy a priori, najbardziej inteligentny, poprawny i niezbywalne. Takie osoby wymagają specjalnego traktowania, chociaż ich znaczenie jest zwykle przesadzone i jest wątpliwa. O nich mówią: „bułki CDA!”

I wyśmiać za pomocą zabawnych aforyzmy, zdjęć tematycznych w sieciach społecznych. Skąd one pochodzą od osobnika? Kto wymyślił stała się tak popularna meme na wysoką samoocenę? Kto sławnych ludzi można zdiagnozować zespół CDA? Skąd wiesz, czy masz warunki do jego rozwoju? Niż jest to niebezpieczne i jak z nim walczyć? O to wszystko później.

O tym, jak dowiedzieliśmy się o CDA

Zacznijmy od faktu, skąd określenie pojawiło. Przedstawił swój słynny amerykański pisarz, uczony ezoteryczną Castaneda. To od niego po raz pierwszy dowiedział się o tym zjawisku jako CDA. Rozszyfrowania tych skrótów teraz jest prosta żaden z aktywnych internautów. A wszystko za sprawą rosyjskojęzycznej vikientsiklopedii „lurkmore” – że została ona spopularyzowane meme CDA, a także wiele innych znanych zjawisk internetowych. Ze względu na brak ścisłych formalności (jak w „Wikipedii” sama), ten zasób obejmuje większą liczbę i wybór udogodnień współczesnego świata i daje pełniejszy i jasne wyobrażenie o nich.

Kim oni są – ludzie z nadmuchanego CDA?

Tak więc, możemy zrozumieć , co CDA, deszyfrowanie jest znana, a źródłem rozszerzenia wiedzy na temat tego, too. Ale samo w sobie nie może pojawić się poczucie własnej ważności, musi być „nosicielami”. I, oczywiście, że są. Tacy ludzie zawsze miał, tylko że Internet pomaga im „wyjść na świat”, aby pokazać ogromną liczbę ludzi (użytkowników Sieci), a tym samym wykazać swoją jasność. Wykryć mediów CDA jest bardzo prosta – wystarczy kilka razy trzeba natknąć swoich postów, komentarzy do postów, a wszystko staje się od razu jasne. Wszystkie jego rozmowy są prowadzone z jednego głównego celu – aby zwrócić uwagę na siebie, aby podać do publicznej wiadomości o własnej wyjątkowości i chłodu, a tym samym jednocześnie pobudzać jego CDA.

Wśród ludzi, którzy mają niezachwianą CDA drogie i istnieje wiele znanych osób medialnych. Na przykład, często w mediach społecznościowych, cecha ta jest stosowana do rosyjskiego projektanta i bloger Artiemij Lebiediew, TV i radio, a także skandaliczne blogger Kate Gordon rosyjskich komentatorów, blogerów i popularyzator satanizmu Varraksu. Wszystkie z nich są znane z ich skandaliczne wybryki, egoistycznej postawy i wyraziste wyrażeń w pracy / pracy. Wokół nich zawsze pewne kontrowersje, hałas i dyskutować emocje (często ujemne), ale w większości przypadków jest zawarte w ich planach.

FSI w prawdziwym życiu

W odniesieniu do gwiazd i popularnych postaci w mediach wszystko wydaje się dość logiczne – potrzebują PR, ważne jest, aby o nich mówić. A co zwykłych ludzi niepublicznych, takich jak ty i ja? Czy kiedykolwiek zwrócić uwagę na ich zachowanie i jak ustawić się w kontaktach z innymi ludźmi (przynajmniej w Internecie, chociaż w prawdziwym życiu)? Po nadmierne CDA jest bardzo, bardzo zakłócony.

Nadmuchanego CDA może być niebezpieczne?

Po pierwsze, może to mieć negatywny wpływ na komunikację z innymi osobami: przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, a tylko wokół nas każdego dnia. Jak wpływają one na swój CDA? Rozszyfrowania tej koncepcji może brzmieć tak: „I – pępek Ziemi”. Kto chciałby tę pozycję? Jest mało prawdopodobne, że Twój kolega, a zwłaszcza szef, chętnie pracować z osobą, do której własne interesy ponad wszystko. Pochodzący ludzie? Są one łatwo się dogadać ze sobą i starają się zadowolić kaprysy każdego? Prędzej czy później ten, który komunikuje się z CDA nośnej, cierpliwość się skończyła, a relacje będą pękać.

Po drugie, przesadzone CDA boli najbardziej samemu. Pozycja „I – najlepszy / idealny / zawsze ma rację” może łatwo prowadzić do degradacji, brak samorozwoju, głuchoty i ślepoty na opinii i pragnień innych. W rezultacie, można włączyć do wewnątrz i tracą kontakt z rzeczywistością. Oczywiście, to jest w najcięższych przypadkach, ale że wszystko zaczyna się od małych rzeczy.

Jak nie wpaść w pułapkę CDA?

Jeśli zauważysz na podobne zachowanie, wypowiedzi, należy zatrzymać i pomyśleć: „Dlaczego jestem taki sam, a co mogłoby prowadzić?” Oczywiście, sama CDA musi być obecny w każdej jednostce, ale w rozsądnej proporcji. Niska samoocena jest tak niebezpieczne i szkodliwe jak nadmierne. Postaraj się znaleźć równowagę. Trzymać się swoich poglądów i opinii, jeśli są one udowodnione, przemyślane i waży, ale szacunku i odwrotnie, wspaniałe widoki. Bądź sobą, ale słuchać innych – jest to przydatne. Jeśli chodzi o sieci społecznych, czasem jest lepiej „pass” jakiegoś postu, niż angażować się w pustej rozmowy, lepiej jest zrobić coś bardziej użyteczne i produktywne. Powodzenia!