121 Shares 6092 views

Jaki jest cel

Uważa, że aby odnieść sukces i szczęśliwy, musimy być w stanie wyznaczać cele. Ale co jest celem? Wiele osób błędnie mylić tego pojęcia z takich kategorii jak „sen” czy „cel”. I, ostatecznie, nie może zajmować się tą sprawą. Ponieważ tylko poprawnie ustawić cel strategiczny może służyć jako latarnia na długiej i trudnej drodze. Aby uniknąć nieporozumień w zakresie, konieczne jest, aby dać każdemu z nich jasną definicję. Zdarza się, że osoba twierdzi, że nie cel, ale to nie robi nic i spędzić kilka dni, leżąc na kanapie. On nie jest elementarnym motywacja do działania. Czy on rzeczywiście kierować? Najprawdopodobniej mówimy o obecności snów. Sen – to co człowiek może być, i chcieliśmy. Ale jeszcze nie sporządzono plan osiągnięcia tego celu. On jeszcze nie wiem, być może, czy ogólnym zasięgu, czego chce. sny także często pochodzą z kategorii, które nazywa się „niemożliwe”.


Celem jest zawsze specyfika. Jest to obiekt lub stan, do którego dana osoba świadomie lub nieświadomie dąży. Świadoma Celem najczęściej rejestrowane na papierze. Wybrani ludzie planują również kroki, aby osiągnąć to, do którego idą. Jeśli celem firmy została wyrażona tylko w snach, organizacja przez długi czas będzie się bankrutem. Osoba, która chce coś osiągnąć w życiu, musiałaby zanotować swoje aspiracje i osiągnięcia pożądanych czynności. Zrozumieć, co celem jest porównanie go z zadaniem.

Zadanie – to jeden z elementów podrzędnych z którego można zrobić kolejny krok w kierunku bramki. Taki sub-let, aby zobaczyć postępy i iść dalej. Na przykład, firma jest również wykaz bieżących zadań. Człowiek z bramek ustalających jest skoncentrowanie się na trochę biznesu. Jest kwestia planu spółki jest bardzo poważna. Właściciel lub grupa właścicieli zaplanowane bramki, a zespół wykonuje zadanie osiągnięcia. Bossowie od góry służy jako kontroler. Jednocześnie sami szefowie i menedżerowie mają również problem.

Zwykły człowiek może kontrolować pracy w dążeniu do obcej tarczy. Ale gdy ustawienie jego mieszkaniec jest często niechlujny. Wszakże z nich nie ma żadnej kontroli, a wola jest słaba. Aby stać się panem swojego życia, musimy jasno zdać sobie sprawę, że taki cel, a przez starań, aby kierować się do niego. W przeciwnym razie, ludzie nigdy nie znaleźć wolność. Słusznie stwierdza, że będzie posłuszny, którzy nie mogą sobie być zmuszona do posłuszeństwa innych. Dużą rolę w osiąganiu pożądanego zabaw nieświadome priorytety. Na przykład, jeśli ktoś chce poprawić swoją kondycję fizyczną, ale zamiast znowu siada do oglądania telewizji, uczynił jego nieświadomego wyboru. Tak więc można zobaczyć podświadomość priorytety.

Widząc dla siebie coś, co musimy zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Zazwyczaj do ich prawdziwych marzeń i celów osoba idzie bez problemów. Lubi iść do przodu. Jeśli napięcie zaczyna być odczuwalne, powinniśmy uczciwie odpowiedzieć na pytanie, czy osiągnięcie określonego stanu lub obiektu naprawdę przynieść satysfakcję.

Odpowiadając na pytanie „Jaki jest cel”, ważne jest, aby pamiętać, że cele mogą być prawdziwe i fałszywe. Fałsz narzucone przez społeczeństwo. Na przykład, człowiek zobaczył, że jego sąsiad kupił nowy samochód, zbyt, i postanowił uaktualnić swój samochód. Ale do tego musimy mieć wystarczająco dużo pieniędzy, a praca idzie źle. O i stają się nieszczęśliwi. Nie powinno się porównywać się z kimś i starają się tam dostać przez innych. Te pragnienia danej osoby może być w zupełnie innej dziedzinie. Prawdziwy cel związany ze szczerym pragnieniem, aby coś, niezależnie od opinii znajomych i współpracowników. Ich osiągnięcie staje się wakacje i przynosi radość. Fałszywy przynieść tylko pustkę.