363 Shares 8449 views

Maska do zmniejszenia porów w domu: tajemnice natury – do twarzy

Tłusta skóra przynosi swoim właścicielom wielu kłopotów, a jednym z najpoważniejszych są rozszerzone pory. Następnie, mogą doprowadzić do znaczących problemów kosmetycznych, takich jak krosty i czarnymi kropkami.


Rozszerzone pory są często wynikiem zaburzeń hormonalnych organizmu, niezrównoważonej diety, złej pielęgnacji skóry, negatywnym wpływem promieni słonecznych, a także dziedziczności. Ma znaczenie i współczynnik Wiek: z biegiem czasu stają się większe pory, ze względu na obfite wyboru tłuszczu, skóra zaczyna zanikać i tracić swój atrakcyjny wygląd.

Pomoc w takiej sytuacji może być specjalna maska do zmniejszenia porów. W domu, fundusze można przygotować bardzo szybko, a koszty z nich będzie znacznie niższa niż cena profesjonalnych narzędzi są sprzedawane w sklepach kosmetycznych i aptekach.

  • Bardzo skuteczna jest maska białko. Białka mają się dobrze bić, a następnie dodać trochę soku z cytryny. Cienka warstwa Gotową mieszankę nakłada się na skórę. Jako środek suszący zaczyna dokręcić skóry, oraz, że w czasie, gdy procedura lepiej leżenia. Gdy maska wyschnięciu jego pozostałości trzeba usunąć i przemyto ciepłą wodą.
  • Niezwykle skuteczna maska do zmniejszenia porów w domu – Tomato. Mały rozmiar owocu należy pokroić w plastry i pokryć je na całej twarzy. Po 20 minutach, procedura kończy się przemywając kontrast ciepłej i zimnej wody.
  • Można przygotować maskę z płatków owsianych. Kilka rozdrobnionych płatków wylewania wrzącej wody i pozostawić do odstania aż do całkowitego spęcznienia. Dalsze parzona płatków małą prasujące i otrzymaną zawiesinę nanoszono na powierzchnię.

  • Bardziej znany był do naszej babki apple maska do zmniejszenia porów. W domu, to jest bardzo łatwe do przygotowania: średniej wielkości jabłko, należy zetrzeć i dodać do masy szczyptę mielonego chrzanu. W tej samej pojemności trzeba dodać ubite białka jaja i wymieszać wszystko. Gotową masę nakłada się na twarz, trzymać gdzieś 15-20 minut i przepłukać na przemian zimną i ciepłą wodą.
  • Bardzo popularna maska skrobia oczyszcza i ściąga pory. Łyżeczkę skrobi rozcieńczonego soku porzeczki. Mieszaninę nakłada się na powierzchnię i utrzymuje tak do końcowego suszenia.
  • Być może, wiele słyszałem o tym, jak skuteczne jest maska miód do zmniejszenia porów. Recenzje tych środków domu od dawna rozprzestrzenił się po całym świecie kobiecego. Rzeczywiście, maska na bazie miodu nie tylko walczy z widocznymi problemami, ale również pomaga w walce z wewnętrznym odświeżyć skórę i odżywia ją. Przygotować maskę jest bardzo prosta. Naturalne miodu, skrobi i soli ogrzewano do nalewania mleka. Maska powinna przypominać konsystencję gęstą papkę się. Że nakłada się na twarz kilku cienkich warstw i po 25-30 minut zmyć.
  • Ponadto kwas mlekowy można wytworzyć maskę. Jest to konieczne, aby zniszczyć 2 aspiryna (kwas acetylosalicylowy) i wlać na proszek w 1/2 kubek kwaśnego mleka. Istnieje również dodać trochę soku z cytryny i wymieszać. Utrzymanie maski na skórę na około 20 minut, a następnie płucze się bieżącą wodą.
  • Jeśli to możliwe, należy spróbować maskę gliny. Nieco glinki rozcieńczonego soku z cytryny i wymieszać z wodą. Maska wcierać aż będzie gładkie, trzeba ją stosować na twarz cienką warstwą. Przemyć za pomocą maski gliny konieczne jest tylko po całkowitym środka suszącego.

Można wypróbować różne opcje i dowiedzieć się, co maska do zmniejszenia porów w domu jest właśnie dla Ciebie. Po zabiegu jest bardzo użyteczny pocierać skórę z lodem, sporządzoną z wodą mineralną lub bulionu rumianku.