147 Shares 1002 views

tatuaże z henny

Dziś, tatuaże z henny są bardzo popularne wśród płci pięknej. I nie jest to zaskakujące, ponieważ właściwości lecznicze tej rośliny zostały dostrzeżone orientalne kobiety w czasach starożytnych. Henna utrzymuje skórę miękką, uroczy wzór stale przyciąga męski wzrok i ekscytujący zapach przywołuje pasji. Dlatego orientalne piękności w przeddzień ślubu zdobione ich ciała z różnego rodzaju ozdoby i wzory.


Od najdawniejszych czasów ludzie wierzyli, że magia proszek jest w stanie przyciągnąć szczęście i odeprzeć nieszczęście. Dlatego starożytni tatuaże z henny były magiczny charakter. chroniony one ludzi od złych duchów i przynieść szczęście, chronią przed wrogami.

Nowoczesny modny kobieta z wielką przyjemnością pożyczył henna tatuaże na wschodnich pań. Jednocześnie najbardziej popularne kwiatowe wzory, znaki, znaki zodiaku, a także „bransoletki” i „naszyjniki”.

Należy zauważyć, że takie tatuaże mają szereg zalet:

  • W przeciwieństwie do tatuaży, procedura jest całkowicie bezbolesny.
  • Henna Tattoo – to zjawisko przejściowe. W związku z tym, w miejscu stosowania oraz wzoru mogą być okresowo zmieniane.
  • Ta procedura jest bardzo przystępne.
  • Tymczasowe tatuaże henna pomoże zrozumieć, czy dana osoba pasuje do wybranego projektu i jego lokalizacji.
  • W przypadku natelnyj rysunek powoduje uczucie dyskomfortu, można go usunąć w każdej chwili.

Dziś można zrobić tatuaż henna w domu.

Warunki korzystania

Mieszaninę tę stosuje się do czyszczenia skóry, przemyto wodą z mydłem zawierającym reszt kremu, balsamu, itp Do lepszej jakości odtłuścić skórę należy przetrzeć alkoholem.

Tatuaż może być nakładana z użyciem wzornika, który jest zamocowany w odpowiednim miejscu za pomocą folii. Darmowy szablon przestrzeń wypełniona mieszanką henny. Kiedy wyschnie trochę, wzornik jest usuwany.

Pasta henna wytwarza się w następujący sposób: 500 ml wrzącej wody dodać dwie łyżeczki mielonej kawy i tyle herbaty. Mieszaninę gotowano przez około godzinę, a następnie przesączono. W tym czasie trzeba przesiać przez 30 gramów henny zielone i małe dawki zalać gorącą ciecz do niego. Należy uzyskać konsystencję cukru pudru. W przypadku pasty tworzy grudki, należy przeciera przez sito. Sprawiają, że kolor bardziej intensywny pomocy soku z limonki. Przed użyciem pasty należy ochłodzić (korzystnie co najmniej trzech godzin).

Tatuaże z henny są nakładać pędzlem, patykiem, wykałaczką lub za pomocą strzykawki – kulechka.

Zaskakujące jest to, że taki rysunek odbywa się na ciele przez około dwa tygodnie, a następnie stopniowo zmyta, nie pozostawiając żadnych śladów.

Ponadto, wzór może być stosowany, za pomocą ołówka do tatuowania. W tym przypadku specjalny film wzór pióro jest rysowany. Podczas rysowania nie wyschła, to nakłada się na skórę z henny i otaczać wynikowy drukiem. Zaleca się stosować wzór dwukrotnie. Pokolorować tatuaż uzyskać najbardziej intensywny, henna powinna być całkowicie sucha (około godziny). Następnie, nadmiar atramentu musi być usunięta z tępym nożem.

Przed naniesieniem roztworu henny, zaleca się, aby usunąć włosy z części skóry, gdzie zostanie umieszczony wzór. Pozwoli to uniknąć bólu podczas pozbycie się nadmiaru farby. Ponadto, henna włosy trwa znacznie dłużej niż sama skóra. Dlatego też, gdy wzór zanika w miejscu, gdzie kiedyś, może pozostać ciemne włosy.

Nie nakładać hennę w jednym miejscu więcej niż raz na dwa miesiące. Skórę należy poświęcić trochę czasu na relaks.

Jak pozbyć tatuaży henną?

Wydrukować rysunek, można użyć zwykłych gąbek z mydłem lub zarośla. Jeśli to nie pomoże, można użyć soku z cytryny. W skrajnym przypadku może użyć 3% nadtlenku wodoru lub alkoholu.