856 Shares 7010 views

Mezoroller w domu: Recenzje, przewodnik

Mezoroller (jest on także nazywany Dermaroller ™) – innowacyjny wynalazek w kosmetologii. Nikt nie wiedział, kilka lat temu wyraz, ale teraz prawie każda kobieta ma go na rozprawie. Jeśli nie są już zaznajomieni z tej wspaniałej maszynie, nasz papier poprawi to nieporozumienie.


Co jest mezoroller?

Więc, co jest mezoroller? Jak on wygląda? Jak trudno mezorollera używać w domu? Jeśli go opisać w bardzo prosty sposób, jest on wyposażony w wałek pen spinning, która jest ustalona na podstawie wielu maleńkich igiełek.

Tak, urządzenie wygląda całkiem zastraszające, ale „strach ma wielkie oczy.” W rzeczywistości, urządzenie nie dostarcza wielki dyskomfort fizyczny, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Ponadto, o ile jest on „szorstkie”, a równie skuteczne! Dlatego zalecamy, aby przeczytać artykuł do końca i zacząć przyjemność korzystania z urządzenia, przywracając skórze jej dawnej urody i młodości!

Zasada działania magicznego walca

Dlaczego ten instrument, pozornie bardzo prosta konstrukcja, wykonana taką sensację? Istotą jest to, że użycie wałka z igłami stymuluje produkcję kolagenu! Tak, tak! Kobiety kupują mnóstwo drogich kremów, które obiecują wytwarzanie substancji odpowiedzialnych za młodość skóry, ale, niestety, nie wszystkie z nich działają w taki sposób, obietnice producenta.

Mezoroller w domu jest w stanie rozwiązać ten problem. On mikroigły przebijając mu skórę, stymuluje własnego kolagenu w skórze. W ten sposób uzyskuje się natychmiastowy efekt, podczas gdy stosowanie wymiany będzie wydłużona.

Korzystanie mezorollera w domu

Niedawno mezorollery używane tylko przez doświadczonych profesjonalnych kosmetyczek w ścianach salonie piękności lub klinik medycznych, a koszt jednego zabiegu była znaczna. Ale przemysł kosmetyczny nie stoi teraz dziwnego urządzenia były sprzedawane w zwykłych sklepach internetowych. Teraz każda kobieta może używać mezoroller w domu.

Jak stosować lek ten cud? To nie jest trudne, a ponadto pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ można kupić przeciętną mezoroller zaledwie 650-700 rubli. Jego żywotność wynosi do 6 miesięcy, w czasie, gdy jeden zabieg salon będzie kosztować 1000 rubli i powyżej.

Ponieważ stosowanie mezoroller? Instrukcje (w domu) bardzo proste.

 1. Zdezynfekować igłę mezorollera. Jak można to zrobić? Na przykład, alkohol, wódka lub chloroheksydyna.
 2. Przemyć wodą z mydłem i wodą i dezynfekcji skóry. Co? Tak, wszystko jedno chlorheksydyny.
 3. Nałożyć na skórę kosmetyk.
 4. Wydać mezorollerom skórę. powinno to być wykonywane w etapach, oddzielnie dla części: każdy wałek jest wycofywany 5 razy poziomo, pionowo, a w każdym kierunku po przekątnej.
 5. Po tym, skóry nanieść kosmetyk ponownie.
 6. Dezynfekcji igły mezorollera, wysuszyć i przechowywać go w futerale.

igła i przeznaczenie urządzenia

Więc postanowiłem wykorzystać mezoroller w domu, ale nie wiem od czego zacząć i jakie urządzenie wybrać? Aby rozpocząć, zdecydować, z której celem będzie go dostać. Dermaroller ™ – uniwersalny rzeczą i może być stosowany na skórę nie tylko jednostek, ale także całego ciała. W zależności od tego, które należy wybrać i rozmiar igły.

 • Igły długości 0,2-0,5 mm są uważane za krótki. Z ich pomocą poprawy wchłanialność kosmetyków, kolor skóry staje się bardziej jednolita.
 • Igły 0.5-1.5 mm długości są uważane za umiarkowane. Wielkość ta jest wykorzystywana w procedurach głowy (wypadanie włosów), a całe ciało (przy rozciąganiu, cellulit).

 • Igły 1,5-3 mm długości i są uważane za przeznaczone do użytku profesjonalnego, głównie do wygładzania blizn.

Jeśli chcesz korzystać z jednego uniwersalnego mezoroller w domu, opinie online powiedzieć, że warto kupić igłę wielkości 1 mm. I to ma sens, ponieważ są one odpowiednie do twarzy i ciała.

Igły w praktyce głównej dłuższym niż 2,00 mm nie jest zalecane. Procedury takie muszą być prowadzone w sposób profesjonalny kosmetologa.

Jakie błędy nie należy robić?

Więc zdecydowaliśmy się na wielkości urządzeń igłowych, i nie mogę się doczekać, aby spróbować mezoroller w domu? Jak korzystać z cudownego walca, wiesz już zbyt. Ale nie spieszyć. Dla pozytywnego efektu i trzeba wiedzieć coś o jego pułapek. O nich powiemy o.

 1. Wiele dziewcząt, którym brakuje niezbędnych informacji, są wykorzystywane jako kosmetyki pod mezoroller większości zwykłych kremów. To nie jest do końca poprawne, ponieważ kremy są do górnej warstwy skóry, mają specjalny skład chemiczny dla tego produktu. Wnikając do głębszych warstw skóry przez mezorollera, mogą one często powodują alergicznych lub innych niepożądanych reakcji. Na przykład, wiele dziewcząt, którzy chcą pozbyć się cellulitu, lekko zużyte oleje (które nie muszą być stosowane podskórnie, ale tylko górną warstwę skóry) pod mezoroller, a potem zastanawiam się, dlaczego oni wykazali podrażnienia.
 2. Zawsze warto pamiętać, że Dermaroller ™ – coś ściśle osobistych celów. To jak szczoteczkę, nie powinien dać dziewczynę lub kogoś innego, aby po prostu „próbować”.
 3. Stawka wynosi zazwyczaj 10 procedur. Wiele z płci pięknej, chcąc maksymalny efekt można szybciej osiągnąć, należy je w 2 dni lub nawet codziennie. To jest złe. Odstęp powinien być 4-7 dni, dzięki czemu skóra może odpocząć.
 4. Użyj tego urządzenia cud może być dla maksymalnie 2 kursach rocznie, w przeciwnym razie skóra stanie się „leniwe”.
 5. Dermaroller ™ jest konieczne, aby rzucić bez ciśnienia, więc nie było krwi. Silniejszy – nie lepiej.
 6. Po dezynfekcji mezorollera nie dotknąć igły do ścian naczyń, w których można wykonać procedurę w celu uniknięcia ich szczerość.

Co jest konieczne stosowanie kosmetyków?

Kosmetyki do stosowania razem z mezorollerom powinny być odpowiednie. Ten tak zwany środek ampułki w postaci cieczy, głównie przeznaczone do podawania domięśniowego. Kosmetyczka uwielbiają używać „koktajle” tych leków (witaminy B, C, itd.). Doskonały i środki w postaci żelu, lub surowicy. Zazwyczaj w tego rodzaju wytwarzanego kwas hialuronowy i kolagen.

Czy mezoroller pozbyć cellulitu domu? Zdecydowanie tak! Ale konieczne jest, aby wybrać „prawo” kosmetyki. Można kupić specjalne antycellulitowy mezokokteyl profesjonalnych sklepach, można użyć tych samych środków tanie apteki ampułki. Które? Tutaj konieczne jest, aby skonsultować się z kosmetyczki, będzie wybrać odpowiednie produkty dla Ciebie.

Co należy zwracać uwagę przy zakupie mezorollera?

Jak wybrać jednostkę piękna? Na co zwrócić uwagę przy zakupie to?

 1. Ilość igieł. Słyszeliśmy już, że dosłownie tworzy cuda mezoroller w domu. Recenzje dziewczęta próbował sobie wyobrazić swoje działanie, powiedzieć, że te same cuda przyjdzie szybciej, jeśli kupisz urządzenie z maksymalną liczbą igieł. W sklepach sprzedawane są z urządzeniem 100, 200 lub 540 igły. Ich cena jest inna, ale czy można sobie na to pozwolić, lepiej zatrzymać wybór na wiele rolkowe igieł. Fakt, że jest on jednym z „rolling” pozostawia więcej otworów w skórze, a tym samym bardziej efektywne.
 2. Igły do ostrzenia laserowych. To nie wszystkie urządzenia, ale lepiej jest wybrać taki. Igły te mezorollerov cieńsze i dostarczają znacznie mniejszy ból podczas eksploatacji.
 3. Materiał igła pokrywę. Igły mogą być ze stali, tytanu bez powłoki, posrebrzany lub złotem. Jak twierdzą producenci, należy preferować tytanu igieł pozłacana, ponieważ mają tendencję do hamowania aktywności mikroorganizmów, oraz zachowaniem sterylności, a utlenianie i korozję od nich prawie nic.

Przeciwwskazania

Prawie dowolne urządzenie kosmetyczne posiada przeciwwskazań i mezoroller żaden wyjątek. To jest niemożliwe do przeprowadzenia procedury, jeżeli powierzchnia ma trądzik, czy kobieta jest w ciąży. To również nie może być stosowany przez osoby z:

 • rany, skaleczenia;
 • opryszczka;
 • nowotwory;
 • zaburzeń związanych z krzepnięciem krwi;
 • cukrzyca;
 • zakażeń grzybiczych i chorób skóry.

Plusy i minusy samodzielnego stosowania mezorollera

Skuteczna mezoroller czy w domu? Opinie, które można znaleźć w rozległej sieci World Wide Web, większość z nich pozytywnie odpowiedzieć na to pytanie.

Plusy mezorollera:

 • Wydajność od pierwszego zastosowania;
 • dyskomfort jest minimalny w porównaniu z innymi procedurami salonowych, na przykład, takich jak szlifowanie lub akupunktury;
 • może on być stosowany w okolicach oczu;
 • stosunkowo tanie (w porównaniu z leczeniem salonie).

Ale okazuje się, że istnieją Dermaroller ™ i minusy.

Wady mezorollera:

 • możliwość alergie;
 • Skóra po kilku procedur może zacząć odklejać, ale jest to zjawisko przejściowe;
 • trzeba bardzo starannie zdezynfekować urządzenie, mimo wszystko, nie pozostawia tych nakłuć na twarzy, choć mikroskopijny;
 • sezonowość – korzystać z urządzenia zaleca się tylko w okresie zimowym, od listopada do marca (w celu uniknięcia nadmiernej pigmentacji skóry w słońcu).

Mezoroller w domu. Opinie. zdjęcie

Mezoroller – to naprawdę wspaniałe rewolucyjne narzędzie, które może odmłodzić skórę i poprawić w ciągu kilku zabiegów.

Najważniejszą rzeczą – zgodne z instrukcją, to jest bardzo odpowiedzialne podejście do sterylizacji sprzętu, nie można go usunąć i używać go wyłącznie indywidualnie.

Ci, którzy już używany mezoroller w domu, zostaw opinii większości pozytywne. Z pomocą dziewcząt i kobiet, aby skutecznie radzić sobie z rozstępami. Im młodsze rozstępy, tym szybciej można się ich pozbyć. Nałogowy blizny, oczywiście, może być traktowany wolniej, ale nadal skuteczny.

Informacje zwrotne od użytkowników Internetu pokazują, że Dermaroller ™ radzi sobie z cellulitem. Wystarczy 10-15 procedur, a skóra w obszarach problemowych staje się dużo gładsza i zdrowsza.

Mezoroller – doskonałe narzędzie do zwalczania objawów starzenia się to nie tylko ciało, ale także twarz.

Nie bój się dostać mezoroller! Ten szorstki wyglądające urządzenie będzie swojego najlepszego przyjaciela i pomocnika w walce o piękną i elastycznej skóry. powiedz mu „dziękuję” więcej niż raz, gdy są stosowane prawidłowo.