338 Shares 3157 views

Takie wyraziste brwi …

Najważniejszym środkiem ekspresji różnych emocji: złość, zaskoczenie, szkoda, urazy są brwi. Znajduje się odpowiednio nastrój, pomagają nam lepiej zrozumieć rozmówcę. Nawet starożytni maski teatralne, obrazujące geja, zostały dostarczone z podniesionymi brwiami, kleszcze, w tragicznego bohatera – w formie trójkąta, ale maska był zły człowiek z brwi zbiegają się na moście w odpowiednim kątem.

Brwi może dokonać osoba bardziej atrakcyjna, więc w każdej chwili, kobiety starają się być piękne, brwi dał takiej czy innej formie, aby je malować. Po modzie, kształt brwi ciągle się zmienia: w latach czterdziestych były uważane za modne brwi w postaci kresek, a później – w postaci nici, po jakimś czasie – szeroki i gruby, i dopiero pod koniec XX wieku wrócił do mody naturalny kształt brwi. Kolor brwi powinien pasować do koloru włosów, ale powinny być lżejsze dla dwóch lub trzech kolorach.

Brwi potrzebują codziennej pielęgnacji. Powinny one być codziennie czesanie szczotka zwilżoną gliceryna, oliwa z oliwek lub olej rycynowy. Pierwszy grzebień przeciw wzrostu włosa, a następnie wzrost. Taka procedura stałaby grube brwi i jedwabiste. Jest to przydatne do masażu brwi – to proste ciśnienie punkt szczypie wibracje. Czy potrzebny jest masaż na linii, powtarzając każde działanie kilka razy. Brwi będą rosły lepiej, jeśli rano i wieczorem przez dwa lub trzy miesiące, smarować je ze śmietaną warownego.

na czole są częste, szczególnie u osób w pracy umysłowej, utworzone pionowe zmarszczki między brwiami. Te nazywane są zmarszczki zmarszczki lwa, które występują zwykle po 30 lat, ale czasami mogą pojawić się w latach dwudziestych dziewcząt. Zazwyczaj tworzą pionowe zmarszczki, czy dana osoba ma problemy, które wydają się nie do pokonania go. Czasami nad brwiami mogą pojawić się dwie fałdy, formując „dom”. Jeśli pojawiają się zmarszczki, z nich już, najprawdopodobniej nie będzie pozbyć, można tylko uczynić je mniej widoczne lub spowolnić ich dalszemu powstawaniu. Jeśli czujesz, że wkrótce trzeba będzie zmarszczki, trzeba codziennie robić masaż twarzy, dotykając skórę opuszkami palców przez pięć minut. Procedura ta poprawia krążenie i wzmacniają skórę.

Dla zapobiegania zmarszczkom, można użyć zestawu kremów na twarz – dzień i noc, najlepiej opracowany przez jedną firmę. Warto zrobić pull-maski podszewka skórę, na przykład, wykonany z gliny. Ale żadne kosmetyki nie może zacisnąć mięśnie twarzy.

Najbardziej efektywnym sposobem wzmacniania mięśni twarzy i poprawia elastyczność skóry, zmarszczek jest gimnastyka. Powinna ona być przeprowadzana regularnie i systematycznie, z zastrzeżeniem pewnych zasad. Zazwyczaj jest to zestaw ćwiczeń wykonywanych w określonej kolejności od prostych do złożonych. Kompleksy, istnieje wiele, niektóre ćwiczenia mogą być wykonywane tylko pod nadzorem specjalisty, jak nieprawidłowe wykonanie doprowadzi do powstawania nowych zmarszczek.

można mieć tylko w domu siłownię ze zmarszczkami. Przed rozpoczęciem trzeba wietrzyć pomieszczenie, dokładnie umyć ręce i twarz krem do użytkowania nie jest konieczne. Ćwiczenia wykonywane są siedząc w wygodnej pozycji. Po wykonaniu osobę płukane z ćwiczeniami zimnej wody. Nie należy oczekiwać, natychmiastowy efekt – namacalne wyniki będą dostępne tylko w dwa tygodnie.

To jedna z tych dobrych i bardzo skuteczne ćwiczenia: rysowanie granicy pionowej w środku czoła (umysł) i zacisnął palce na obu jego stronach, dokręcić skóry i rąk jednocześnie starają się krzywić, aby pozostać w tej pozycji przez jakiś czas. Powtórz ćwiczenie co najmniej dwadzieścia razy.

Innym dobrym ćwiczeniem jest wzmocnienie mięśni czoła i zapobiec nowych zmarszczek. Trzeba położyć dłonie na czole pionowo na bazie brwi i palce w moje włosy. Zmniejszyć dłoń do nosa – powoli i ostrożnie przesuwając je razem ze skórą. Powtórz to samo ćwiczenie na około dwadzieścia razy w jednej sesji.

Nie zapominaj, że pojawiły się już zmarszczki mogą być usunięte tylko z interwencją chirurga plastycznego, więc lepiej, aby zapobiec ich występowaniu, a to również pomóc specjalne ćwiczenia.