133 Shares 8018 views

Wydedukowana w Rosji piegi? Sekrety urody na przestrzeni wieków

W przeciwieństwie do chwili obecnej, w czasach Rosji nie miał żadnych kosmetycznych i higieny osobistej kobiet skorzystało produktów naturalnych. A jeśli maski na twarz i włosy wszystko, co do zasady, oczywiście, jak do naszego czasu wielu starych receptur urody, pytanie: „Co jest podejmowana w Rosji piegi i czy w ogóle to robić?” – dla wielu pozostaje otwarta. Więc pomówmy o piegi i jak się ich pozbyć.


Więc, co zostało zrobione w Rosji piegi? Okazuje się, że istnieje wiele sposobów.

śmietana

Ten produkt zawiera kwas mlekowy, który jest doskonałym jeden do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry. Ale, jak się okazuje, jest również w stanie śmietaną rozjaśnić piegi i uczynić je mniej zauważalne. Aby to zrobić, należy umieścić produkt mleczny na czystą twarz i pozostawić do wyschnięcia. Wylewanie wody z maski nie jest konieczne, wystarczy przetrzeć twarz ręcznikiem lub serwetek i zastosować krem nawilżający lub innych środków. Aby osiągnąć maksymalne rezultaty i szybka procedura powinna być przeprowadzona co dzień.

miód

Niż w Rosji wyjęte piegi? Drugi produkt, który stosuje się do takich celów, – zwykle miodu. W swojej strukturze zawiera enzymy, które zapewniają doskonały efekt wybielania. Jednocześnie przy pomocy miodu można nie tylko pozbyć się piegów, ale również na plamy starcze.

Produkt ten jest również stosowany do nawilżania skóry, jak to jest w stanie zatrzymać wilgoć.

W przypadku maski miodu należy mieszać miodu i czystej wody, po czym otrzymaną mieszaninę ogrzewa się w kuchence mikrofalowej lub za pomocą w łaźni wodnej. Zastosuj maskę powinien być gotowy na oczyszczoną twarz na kilka minut, następnie spłukać ciepłą wodą. Powtórz procedura powinna być codziennie przez kilka tygodni (aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu).

jajka

Maska jajo może sprawić, piegi mniej widoczne, a także wielkie, aby zmiękczyć skórę i wyrównać jej koloryt. W takim przypadku można skorzystać z żółtka i białka oddzielnie albo wszystkie jaja całkowicie. Aby wzmocnić efekt, można dodać do maski i innych przydatnych elementów .. śmietanę, miód, ser, itd. W rezultacie, na pytanie: „Co można wywnioskować z twarzy piegi” – nie będzie pilne, ponieważ skóra jest czysta i jedwabiste.

Maska jaja powinien być stosowany przez 15-20 minut i przemyć zimną wodą.

użyteczne rośliny

Wydedukowana w Rosji piegi, jeśli nie brać pod uwagę jedzenie? Lub w żaden sposób nie? Oczywiście nie ma! Wiele roślin są obdarzone użytecznych właściwości w zakresie pielęgnacji skóry oraz w szczególności wyjaśnienia i usuwania piegów.

Więc, co w Rosji wyjęte piegi:

  • glistnik;
  • pietruszka;
  • cebule;
  • młodych ( „drzewo pieniędzy”).

W większości przypadków używa soku z tych i innych roślin. Miał on być stosowany codziennie obszarów problemowych, powodując piegi mniej widoczne lub całkowicie znika.

Pozbycie piegi we współczesnym świecie

Oczywiście, nie można zaprzeczyć skuteczności metod ludowych. Jednak, ze względu na szalone tempo współczesnego życia, z piękne kobiety nie zawsze mają czas do codziennego użytku takich masek. Ponadto, ich stosowanie przynosi efekty dopiero po kilku tygodniach, a czasem miesięcy.

Co można wywnioskować piegi w naszych czasach? Istnieje kilka opcji.

1. Zastosowanie retinoidów i środków bielących.

Pierwszy pomaga pozbyć się martwych komórek skóry, a skóra szybko aktualizowane, a drugi wyjaśnić piegi i uczynić je praktycznie niewidoczne. Tylko z takich środków należy obchodzić się bardzo ostrożnie, ponieważ w tym samym czasie można rozjaśnić i czyste powierzchnie skóry, dostajesz dokładnie odwrotny skutek i niepotrzebne.

2. Metody chirurgiczne.

Istnieją dwie opcje: kriochirurgii i laserowy o skórę twarzy.

Pierwszy przypadek wymaga czyszczenia skóry z ciekłym azotem. Procedura powinna być przeprowadzona przez specjalistę w salonie kosmetycznym lub specjalnej klinice.

Laser skóra nawierzchni może pozbyć się piegów raz na zawsze. Ale ta procedura nie jest tanie. Oprócz jego gospodarstwie konieczności obowiązkowej konsultacji z dermatologiem i onkologa, aby zrozumieć naturę zmian barwnikowych i potwierdzić brak ich związku z rakiem.

Więc wiemy, co zostało zrobione w Rosji piegi i jak ten proces jest już w dzisiejszym świecie. Jak widać, istnieją sposoby nie tak mało, więc można łatwo wybrać coś najodpowiedniejszego. Chociaż w rzeczywistości, piegi nie są tak złe, jak się wydaje wielu ich właścicieli. Wręcz przeciwnie: oni dodać charakterystyczny wygląd niezapomniany smak, który jest bardzo popularny wśród wielu ludzi. Ale w każdym przypadku ostateczna decyzja należy do ciebie tylko.