113 Shares 6600 views

E-file dla Foot Szkoły: Opinie i instrukcje użytkowania

Marka szkole jest około 360 rodzajów produktów do pielęgnacji stóp, które mogą być wykorzystane w dowolnym momencie roku. Zaletą marki polega na tym, że każdy przedstawiciel marki przeszedł badania medyczne i kontrolę techniczną. Udostępnianie pielęgnacji Szkoły według kategorii, można wybrać różne narzędzia, które zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów. My im bliżej przyjrzeć.

Pedicure maszyna Szkoła

Automatyczna piła (lub maszyna pedicure) ma dogodną formę i jest specjalnie zaprojektowany do sprawnego usuwania martwego naskórka. Tylko dla osób dorosłych. Urządzenie pracuje starannie efektywnie. E-file na nogach szkole pracującym w trybie jednego z 4 bateriami. W tym trybie zatrzymania przed procedurę parze nie jest wymagane.

Piłowanie i jego obracania wałka podobną do papieru ściernego, gruba łatwo usuwa zakorzeniony edukacji na piętach. W żadnym wypadku nie można używać go w innych częściach ciała. Automatyczne plik do nóg szkolne używane tylko na suchą skórę. Trzymaj pilnik do paznokci w jednym miejscu zbyt długo. Uniknąć wilgoci do jakichkolwiek otworów. Pedicure maszyna może być używana tylko przez ludzi, którzy nie cierpią na cukrzycę. Podczas użytkowania, unikać kontaktu z odzieżą lub długie włosy pił walcowych.

Odniesienia do wykorzystania

Przed użyciem, dolna część wymaga cięcia odwrotnej przeciwnie usunąć czerwony pierścień z tworzywa sztucznego i folii ochronnej. Przykręcić dolną część obracając w prawo pokrywie. Używaj urządzenia wyłącznie do tego celu. Oczyszczanie wykonano następująco: wałek odłączyć przemyć pod wodą. Bardzo plastikowy uchwyt z suchą czystą szmatką. Jeśli okaże się, że plik wałek do stóp szkoła stała gorzej usunąć zrogowaciały warstwy naskórka, należy wymienić rolkę na nową jego dobrego mocowania. Urządzenie nie może być używane z akumulatorkami, starych i nowych w tym samym czasie, jak również łączenie zasad i soli.

Opinie użytkowników

W celu zastąpienia przestarzałych jednostek przyjść trwałe nowość – plik elektroniczny do stóp szkoły. Jest w stanie usunąć zrogowaciały naskórek przy minimalnym czasie, bez większego wysiłku. Procedura nogi bezbolesne, ale utrzymywanie wałka w części nie zalecane ze względu na wysoki stopień cieplnej w czasie jego pracy. Ponadto, urządzenie może być używane do usuwania szorstką skórę na palcach. Piłowanie grzywny miele hartowane modzele. Po zastosowaniu nogi wyglądają odświeżony.

Stosuje się go na suchą skórę stóp, nogi nie potrzebują do pary out (oszczędność czasu). Opcje wygodne, ergonomiczne. Zawiera penlight baterie. uchwyt nie wibruje w dłoniach, nie ślizgać. Ludzie, którzy korzystali i który znany jest do pliku rolki do stopy szkole, zostawić opinie w większości pozytywne. Skóra staje się bardziej miękki po zabiegu, nie jest rannych. Urządzenie jest łatwe do czyszczenia i przechowywania.

Pomimo wielu zalet, według konsumentów, pilnik ma negatywne punkty:

 • wysoka cena dysz urządzeń i wymienna (choć w rzeczywistości tańszy procedury pedicure salon);
 • brak pokrycia dla transportu i magazynowania piłowanie;
 • Chciałbym uzupełnić zestaw ładowarki i akumulatorów;
 • prędkość obrotowa jest tylko jedno;
 • niewielki wpływ na nogach;
 • dużo kurzu;
 • wyjąć pęknięć nie może być;
 • długi proces czasochłonny;
 • słabe usuwanie nadmiaru skóry;
 • częstej wymiany elementów mielących;
 • dość głośny piłowanie.

Oczywiście, ten prywatną opinią. Co pasuje niektórzy konsumenci mogą nie podoba wygląd innych. Należy zatem określić doświadczenia czy pasują do tego urządzenia.

Tarka do stóp Szkoła Double Action – Dual Action Foot File

Ten model – prawdziwy asystent obcasy starannością. Plik mechaniczne dla nóg Szkoła posiada oryginalne wzornictwo: wygodny uchwyt przesuwny i zakrzywiony kształt. Pogrubiona skóra stóp łatwo usuwa z węgliku krzemu powierzchnię i przeciwbakteryjny zmniejsza ryzyko infekcji rany.

Tarka do stóp ma dwie twarze:

 • drobnoziarnisty, który usuwa pozostałą martwe komórki skóry delikatnie wyrównuje nierówności;
 • gruba – usuwa zastygnięte suche stopy skóry.

Do stosowania pływaki muszą pary stopę roztworem antyseptycznym w gorącej wodzie, a następnie usunąć szorstką skórę. Po zabiegu należy stosować krem na pękające pięty.

Gdy stan zapalny na skórze muszą zaprzestać używania plików paznokci. Przechowywać w miejscu, ukryte przed dziećmi. Ten produkt nie jest również korzystne dla osób cierpiących na cukrzycę.

Pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty pliku dla stóp szkoły. Opinie są przekonani, że bez wychodzenia z domu, można dokonać obcasy miękka i gładka, nie gorzej niż w salonie pedicure.

Skrobak do usuwania odcisków i obszary zrogowaciałej zatrzymać

Ten model radzi sobie z zadaniem, aby usunąć szorstką, zagęszczony skóry. Stopy wyglądają zadbana dzięki zaprojektowanie urządzeń z ostrzami bezpieczeństwa, ekologicznych materiałów. Skrobak szkolne stopy powinny być używane do czyszczenia i suche stopy, trochę wysiłku, kładąc ostrze do szorstkiej części skóry. Proces ten wspomaga odnowę naskórka.

Badania kliniczne wykazują, że przez 7 dni odciski staje się mniejsza, a obcasy są bardziej miękkie. Zgarniacz po użyciu, przemyto wodą, osuszono ręcznikiem. Zabrania narzędzie aplikacja dla osób z cukrzycą i niskiej krzepliwości krwi. Nie należy stosować go na obszary skóry z urazami. Przechowywać w miejscu niedostępnym potrzebujesz miejsca dla dzieci.

Podsumowując, możemy śmiało stwierdzić, że plik po nogach szkole, które mają wiele pozytywnych opinii charakterystykę, jest godnym celem.

zalety:

 • Przystępna cena – około 400 rubli.
 • Ostrza są cięte martwego naskórka nie trzymają dobrze żyć warstwę nie zranić. Wszystkie wycinki zatkać skórę w cylindrze, z których można łatwo i przemyto wodą.
 • Dobry wynik uzyskuje się po 2-3 zastosowaniach. Pozostaje utrzymać wynik.

Negatywne opinie o produkcie brakuje!

Plik do popękanych pięt

Jego łatwy w obsłudze konstrukcja i kształt są idealnym miejscem na obcasach przetwórczych. Ryzyko zakażenia zredukowano do powlekania przeciwbakteryjnej. Proces ten może być zarówno na mokro jak i suchość skóry. pilnik do paznokci może być stosowany w połączeniu z kremem redukującym – zastąpi on swoją podróż do salonu pedicure. nie może być stosowany do bolesnych pęknięć otwartych ran. Kiedy zapalenie skóry lub uszkodzenia należy przerwać leczenie.

Jak używać: pilnik powinien być umieszczony w uchwycie, aż zatrzaśnie się ją zabezpieczyć. Przedłużyć rączkę naciskając przycisk na uchwycie. Teraz konieczne jest, aby traktować piętę. Po użyciu tarczy tnącej musi być dokładnie przemyto wodą i pozostawiono do wysuszenia. Nie nadaje się dla osób z cukrzycą, plik do stóp szkoły. Odpowiedzi do produktu na podstawie analizy rynku konsumenckiego zostały ustalone w następujący sposób:

 • Produkt uzasadnia pieniądze wydane;
 • doskonale usuwa suchej skóry;
 • poleruje.

Poniżej znajduje się plik do stóp szkole, zdjęcie pokazuje go na różne sposoby.

Pielęgnacja stóp szkoły

W celu utrzymania ich stóp, aby dla nich wymaga opieki. Odżywczy krem do stóp i paznokci Szkoła pomoże każdy rodzaj skóry problem radzenia sobie z dyskomfortem i dają uczucie miękkości, łatwości chodzenia. A także zapobiec pękaniu i chroni przed wysuszeniem. Oznacza dla stóp szkolne zawiera mocznik, alantoina i prowitamina B5. Odżywia, nawet wrażliwą skórę i paznokcie. Krem został przebadany dermatologicznie. Ale to nie może być stosowany do obszarów poszkodowanych ciała. Narzędzia do oczu spłukać ciepłą wodą.

Krem należy nakładać na suchą, czystą skórę nóg, rano i wieczorem, delikatnie masować aż do całkowitego wchłonięcia. Obcasy należy zwrócić szczególną uwagę. Progressive wyniki można osiągnąć przy nodze cięcia lub dwustronnego działania peeling do stóp tej samej marki. Produkt nadaje się również dla osób z cukrzycą.

Krem do usuwania szorstką skórę i odciski ze szkoły

Środki, zawierające mocznik, glicerynę i naturalne środki poprawiające nawilżające. Ze względu na to, że jest to gęsta konsystencja powoli wchłania i nie ma zapachu. Krem sprawia, że skóra łagodniejsze szkoły przez 7 dni i zmniejsza zrogowacenia. Testowany dermatologicznie i hipoalergiczne.

Foot Scrub Szkoła: Pielęgnacja skóry suchej

Naturalny kolor bazowy i białe kawałki pumeksu usunąć grube warstwy naskórka. obierania chemiczną (kwas alfa-hydroksykwasy), regenerująco komórki, a wraz z nim wzrost nowej skóry młodej. Użyj tej peeling powinna być 2-3 razy w tygodniu, stawiając na czyste i suche pięty. Rub ruchem okrężnym i spłukać. Po użyciu należy zastosować krem odżywczy do stóp i paznokci. Szkoła (peeling do stóp) jest idealny dla skóry suchej.

Pozostawienie zwrotne, kupujący stwierdził, że:

 • Brown skrabiruyuschih zawartości cząstek można skutecznie usunąć martwej warstwy;
 • wystarczy użyć tylko 2 razy w tygodniu.

Jedyny negatywny – mała rura, w sumie 75 ml.