126 Shares 4029 views

Kształt typu brody twarz. Jak wybrać formę brodę?

Współczesny człowiek chce wyglądać stylowy, zachowując indywidualność. Wiele osób wie, że noszenie brody – to dość spektakularne. Musimy jednak zadbać, aby nadać mu odpowiedni kształt. Tylko w tym przypadku pomysł odniesie sukces. Zaczynają angażować się w tworzeniu stylu lepiej jak najszybciej: po pierwsze nie ogolony.


naturalny wygląd

Broda powinna wyglądać organicznie połączone z fryzury. Kiedy patrzysz na niego nie powinno być poczucie obcości. Poprawna forma brody osiągnięty w ten sposób po przeczytaniu prostych zasad. Ale powinniśmy zawsze pamiętać o osobowości takiej decyzji.

Wybór odpowiedniej szerokości. Spośród wszystkich odmian trzeba wybrać najbardziej odpowiednią opcję. Po tym wszystkim, kształt broda może mieć kształt owalny, szeroki, wąski kształt klina. Aby podjąć właściwą decyzję, trzeba wziąć pod uwagę cechy wyglądu. Równie ważny jest kolor włosów. Jednocześnie istnieje tak wiele odcieni. Tu są 2 zasady:

  1. Połączenie ciemnych włosów i skóry światła oznacza, że forma Broda nie powinny być luzem. I policzki nie wyróżniać, muszą dokładnie golić.
  2. Posiadacze czerwone i blond włosy można łatwo szeroka broda. Wynika to z faktu, że skóra przeciwko takiej roślinności wyróżnia się słabo.

sprostowanie wygląd

Z brodą i wąsami może dać osobie żądany wyraz, uczynić go bardziej męski wyrazić charakter. Dlatego niektórzy ludzie wybierają ten styl, aby przekształcić mały lub cofnięty podbródek, aby ukryć pełnię policzkach, zmiękczają bardzo szeroki i długi nos, usta zmniejszona. W ten sposób maska wszelkiego rodzaju wad. W zależności od kształtu brody i wąsów można znacznie poprawić dane zewnętrzne.

wąsy włosy i broda jest znacznie ostrzejsze niż roślinności na głowie. Konieczne jest również, aby wziąć pod uwagę przy wyborze stylu. Jeśli włosy na górnej wardze są bardzo rzadkie, a następnie rośnie piękny wąs jest po prostu niemożliwe.

Wzrost – kryterium przy wyborze brodę

Prawidłowa forma brody dobiera się w zależności od wzrostu. Tylko na pierwszy rzut oka, środek ten nie wydaje się ważne. Jeśli wzrost nie jest wysoki, broda musi być zbyt mała. Mężczyzna średniego wzrostu może wybrać absolutnie dowolny styl brodę. Jest to najlepsza opcja z własnej manifestacji.

Ale tu wysokie mężczyźni powinni wolą duży krzaczaste brodę. Faktem jest to, że znacznie zwiększa osoby. Jednocześnie poprawić proporcje sylwetki. Jeśli planujesz nosić wąsy, wzrost musi być również brane pod uwagę. Ale wraz ze wzrostem włosów na policzkach, możesz robić, co chcesz. Golić lub zostawić – indywidualny wybór. Jeśli nie można usunąć włosy na policzkach, konieczne jest, aby rozpocząć od dolnej granicznej brodą.

Jak zrobić fryzurę

broda formacja jest wykonany zgodnie z takimi zasadami:

  1. Po pierwsze, trzeba czesać włosy dobrze. Aby to zrobić, trzeba umieścić brodę pod lewym ramieniem.
  2. Usunąć włosy na policzkach i szyi, jeśli styl wymaga ogolony tych stref.
  3. Nożyczki trzymać go tak, że ich końce są skierowane ku górze.
  4. Wyeliminować rosnące na bokach włosy.
  5. Przybrać formę brodą stożka. Aby to zrobić prawidłowo ustalić lokalizację jego ostrym końcem, który powinien być na środku brody.
  6. Przeprowadzenie tushovku fryzjerski znajdujący się powyżej szczęki i wokół uszu.
  7. Czy polerowanie powierzchni.
  8. Subtelnie zamazane brody ukośną krawędź.

Można znaleźć na stanowisku: broda po prostu być tak odważny człowiek niekoniecznie zamieszanie wokół niego. W rzeczywistości jest inaczej, bo to „grooming” dodaje wyrafinowania. Wygląda na to, osób zaangażowanych w ciężkiej pracy fizycznej. Ten obraz pokazuje brak czasu i chęci zaangażowania się w nich.

Główne rodzaje

Jeśli zależy Ci na jak wybrać formę brodą, to trzeba wziąć pod uwagę podstawowe typy. Przeglądaj dość dużą liczbę ciekawych opcji są naprawdę warto. W artykule przedstawiono najpopularniejsze typy.

English (skipper) broda jest wybór ludzi, którzy kochają morze. Mogą one pragną opowiedzieć innym o swojej podstawowej działalności.

Czub jest Manly intelektualiści dziedziczenie. W tym przypadku, trzeba zrobić włosy na policzkach bardzo krótkie lub całkowicie je usunąć. Wtedy uzyskuje prawidłowy kształt za pośrednictwem brody dokładnego przejścia prorabatyvanie. Najważniejszy jest ścisła symetria uboczu.

Przy wyborze owalny brodę należy obcinać włosy na szyi i policzkach. Po, że chcesz być w porządku z klientem. W tej pozycji, podjąć odpowiednią stronę brody, tworząc płynne przejście do krótkich włosów na skroniach. W lewej części muszą być zaprojektowane w podobny sposób. Po bokach włosy powinny być usunięte przez ukośną linię rozciągającą się od płatków uszu do wąsów. Po tym należy starannie przechowywać w tle i piasku wszystkich krawędziach.

Rosyjski broda i quady

Na wzmiankę o rosyjskiej brodę w umyśle istnieje prosty sposób graciarnia mężczyzn. W rzeczywistości, tutaj też, potrzebujemy specjalnego podejścia. Policzki golenie nie jest konieczne. końce włosów i pozostawić w swojej naturalnej postaci. Ale tutaj konieczne jest oparcie ich brody cięcie. linia włosów na policzkach, co więcej, nie powinno zostać przerwane. Trzeba broda była jedną całość. Broda mogą zostać przycięte po bokach. A jego całkowita długość dobiera się w zależności od osobistych preferencji.

Długie quady broda jest wykonywana przez analogię z brodą Rosyjskiej. Włosy na skroniach, które znajdują się w pobliżu policzków, aby usunąć i stają się speszony. Wąsy i brody są oddzielone ostrych linii. Aby wykonać krótki kwadrat broda, trzeba przyjść do pracy z odpowiednim udziałem solidności.

Trójkątnej i okrągłej twarzy

Wybierając ten styl jest konieczne, aby wziąć pod uwagę kształt twarzy. Od tego zależy zasadniczo harmonijny sposób w wyniku. Właściciele trójkątnej twarzy trzeba zrobić w celu znacznego poszerzenia jego dolną część. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie harmonijnego wyglądu. Rzeczywiście, w tym przypadku kształt brody na typ twarzy jest stworzony w celu zwiększenia masywny podbródek. I jeszcze taki obraz daje pewność. Doskonała wygląda gęstą brodę pełną klasycznego Hollywood, Balbo. Najważniejsze tutaj – starannie rozważyć dostępne opcje.

Posiadacze twarz okrągły kształt trzeba wybrać trapezowy lub rozciągnięty pomiędzy brodą świątyń. Głównym zadaniem tego obrazu jest rozszerzenie wizualne owalu. Ta forma zarostu na twarzy typu doskonale średniej wielkości wąsów, których końce są obniżone. W tym przypadku wygląda na wielką wszelkiego rodzaju bródkę. Może to być pęczków i Van Deyk (różni się od pierwszego przykładu wykonania z brakiem wąsów związku). Należy również zrezygnować z baków i mut kotlety ton, zwiększając kształt szerokości twarzy.

Podłużne owalny twarz

Podłużny kształt twarzy znacząco poprawił wspólnych zbiorników lub podkowy brodę ma zaokrąglony kształt. W tym przypadku trzeba zadbać o przedłużeniu wizualnej osoby. Nie jest konieczne stosowanie bródkę lub kozią bródkę. Wszakże wydłużyć twarz.

Posiadaczy owal twarzy może bez końca eksperymentować, wybierając jakieś ulubione typy. W tym przypadku możliwe jest, aby stworzyć kompletny trójwymiarowy i broda.

Plac falistej twarz

Mężczyźni z kwadratowej twarzy najlepiej jest wybrać widok wzrok słabego brodą. Ale to musi być zrobione w taki sposób, aby w miarę możliwości, aby pokryć całą twarz. W tym przypadku, nie jest łatwo zrobić to owalny. Broda od kształtu twarzy i dobranej fryzurze stworzyć idealny obraz. Najbardziej odpowiednie postacie to: kurtyna podbródek (szyper) oraz pasek podbródkowy.

Dla mężczyzn z trapezowym twarzy pasuje brodę, wizualnie czyni to o jedną z dolnej szczęki. Najlepszym rozwiązaniem jest tu szyper broda.

Więc trzeba zrobić, biorąc pod uwagę wszystkie cechy „materiału źródłowego”. W ten sposób staje się możliwe, aby wybrać odpowiedni brodę. Należy wybrać styl, który w pełni odzwierciedla stan wewnętrzny. Pojęcia takie jak Nuance brodą, wycinanie, kształtu, wielu ludzi interesuje, wybierz odpowiedni obraz. Opcjonalnie przystanek w jednym rozwiązaniu. Może on zostać zmieniony, kierując się ogólnymi wytycznymi.