599 Shares 9292 views

Komercyjne odwiedzające spożywcze: dokumenty, przepisy pozwalają na organizację handlu wyjścia

zjazd handlowy reprezentuje organizację realizację różnych żywności z niektórych urządzeń mobilnych (sklepy), który jest często przeprowadzane w odległych miastach i wsiach. Ten biznes jest często organizowane przez ludzi mieszkających nie tylko w miastach, ale na obszarach wiejskich, ponieważ jest to dość najlepszym rozwiązaniem prowadzenia własnych spraw.


Czy to prawda?

Chociaż, jak zwiększenie przyrostu naturalnego w miastach, wsiach i zawierać wystarczająco dużą liczbę ludzi, więc handel odwiedzanej przez długi czas nie tracą znaczenie (jeśli kiedykolwiek w ogóle do tego dojdzie). Sporo dzisiejszych osiedli w zasadzie nie mają żadnych stacjonarnych sklepach z przewagą żywności, nie wspominając, jak w niektórych miejscach trudno wytwarzanych towarów. Dla mieszkańców tych wsi odwiedzają handel jest jedynym sposobem na zakup produktów lub innych towarów i przedsiębiorców, odpowiednio, stanowią ogromny rynek.

asortyment

W większości przypadków, zjazd preferencyjny handel wymaga użycia zaledwie 1520 rodzajów produktów. Główny asortyment składa się z następujących rzeczy:

 • chleb;
 • mięsa;
 • mleko;
 • kiełbasa;
 • gulasz;
 • cukierki;
 • warzywa;
 • owoce;
 • makaron;
 • olej;
 • sól;
 • cukier;
 • przyprawy.

Warto zauważyć, że jest to tylko lista najbardziej powszechnych narzędzi i produktów do jazdy, z których wędrowny jedzenia handlowej. Dokumenty są często sporządzane na sprzedaż zapałek, papierosów i masę różnych artykułów gospodarstwa domowego, i, na przykład, bliżej upadku znacząco wzrósł popyt na okładce, maszyn i wszelkiego rodzaju szklanych słoikach zatykania.

W niektórych miejscach, dobry popyt jest średnia picia wodę mineralną, która jest sprzedawana w plastikowych butelkach nawet polutoralitrovyh pięć-litra lub. Tak więc, jeśli jesteś w przez długi czas będzie odwiedzić te same wsie, zaczniesz rozumieć potrzeb mieszkańców i zrozumieć, co jest najlepsze będą prowadzone wędrowny żywnością. Dokumenty są często mogą nie jedyne produkty handlu. Niektóre z nich, na przykład, wolą trzymać realizację baterii, części zapasowe do sprzętu i wielu innych produktów na zamówienie.

rynek

W przeważającej większości przypadków jako głównego miejsca dystrybucji w prowadzeniu takiej działalności są uważane zdalnych i pobliskie wsie, w których istnieje niedobór w niektórych sklepach spożywczych. To proste – wizyta Pierwsze osady w celu ustalenia brakujących towarów do nich (można nawet przeprowadzić ankietę), a następnie zaczyna dostarczać.

zapewnienie konkurencji

Jednak należy zauważyć, że nawet w przypadku sklepów spożywczych organizacji wędrowny handlowego nie traci swoje znaczenie i nie przestaje być opłacalna. W sklepach istnieje pewien zakres, studiując którym można tworzyć własne, że będzie inaczej. W tym przypadku, trzeba właściwie ocenić korzyści, które różnią wizytujących handlu. Zasady działalności konkurencyjnej dość pozwalają zaangażować się w realizację więcej świeżych produktów, dostarczamy wieści ani zaniżać ceny niektórych produktów.

Wiele osób nie docenia możliwość sprzedaży w określonych dniach niektóre produkty promocyjne, chociaż znacznie zwiększa przepływ klientów, zapewniając jednocześnie swoją działalność całkowicie darmową reklamę. Jest bardzo ważne, aby określić kolejność, odwiedzając handlu w produktach spożywczych będą prowadzone w jakimkolwiek określonym miejscu lub w kilku.

pomocnych wskazówek

Dosyć istotnym czynnikiem w prowadzeniu produktów detalicznych w ten sposób, aby zapewnić stabilność. Mieszkańcy poszczególnych miejscowości powinni być świadomi, że w określonych dniach i w określonym czasie samochód na pewno będzie tutaj, a można sprzedać im odpowiednie produkty. Jeśli masz pozwolenie, aby wyjść z handlu, ale zostaną wysłane do realizacji w różnych czasach, nie można osiągnąć ten efekt, który byłby oczekiwany.

Pozostawiając dość obiecujący w różnych firmach ogrodniczych, wsiach letniskowych lub podmiejskich spółdzielni. Jest wystarczająco istnieje duża koncentracja ludzi i wiele wybrać się zatrzymać na noc, mając pewne problemy z zaopatrzeniem w przepisach.

sprzęt

W większości przypadków produkty handlowe korzystne wyjścia wykonywane na wyspecjalizowanych pojazdów, które mogą być, na przykład, pojazdów na gazele bazowych. Jednak niektóre całkiem kosztów i osobowe wyposażone w odpowiedniej przyczepie.

Dlatego konieczne jest, aby dobrze zrozumieć, że jeśli będzie organizować handel obwoźny, przyczepa musi odpowiednio wyposażyć taki sposób, że może to być sprzedawca bez trudności, a jednocześnie zachował niezbędne produkty. Jest również dość powszechne za odwiedzenie handlu jest powszechne w użyciu specjalistycznych Tonar, który jest mobilny pawilon handlowo.

Dostępność urządzeń chłodniczych – jest jednym z najważniejszych warunków, w jakich jest naprawdę opłacalne handlu wyjście. Jakie dokumenty są wymagane do rejestracji takiej działalności – nie jest nawet tak ważna kwestia, jak co specjalistyczny sprzęt trzeba kupić w celu sprzedaży naprawdę konkurencyjne produkty o dobrej jakości. W szczególności jeden z najczęstszych problemów jest poszukiwanie władzy w miejscu bezpośredniej sprzedaży towarów.

Jeśli, na przykład, zamiar sprzedać jedynie jaja lub mrożone ryby, w tym przypadku, można użyć standardowej Gazelle, prowadzenie sprzedaży bezpośrednio z organizmu. Pozostaje do wykonania niezbędnych dokumentów dla handlu odwiedzenie i rozpocząć działalność gospodarczą, ale trzeba zrozumieć, że czas realizacji jest poważnie ograniczona, gdyż żywność jest towarem, który może być uszkodzony w stosunkowo krótkim okresie czasu.

subtelności prawne

Przed rozpoczęciem handlu z odwiedzając sklepy, to najlepiej do zapoznania się ze wszystkimi przepisami, a mianowicie:

 • Prawo federalne № 381-F3.
 • Dekret rządu №55 od 19 stycznia 1998 r.
 • GOST P 51303-2013.
 • GOST P 51773-2009.
 • Dekret №23 State Główny Lekarz Sanitarny 7 września 2001 r.

Targi ze sklepów motoryzacyjnych mocy prawa jest handel towarów, a sam sklep jest uważany za niestacjonarnego placówki handlowej mobilnego.

Jakie urządzenia są włączone tutaj?

Transakcja dostawy w tym przypadku jest handel detaliczny, która odbywa się poza jakąkolwiek detalicznej sieci stacjonarnej lub za pomocą dedykowanego specjalnie przystosowane do pojazdów handlowych, jak również wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych jest używany tylko w pojazdach. Dla tego typu handlu jest akceptowana do przeprowadzenia wdrożenia z wykorzystaniem pojazdów, auto, sklepów mobilnych, przyczepie kempingowej, Tonara lub jakiegoś telefonu vendingu. Wszystkie te rzeczy są zawarte w liście mobilnych narzędzi handlu detalicznego dostawy.

definicja prawna

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, niestacjonarne przedmiotem handlu jest jakikolwiek sprzęt, który jest tymczasowym struktury lub budowy, nie mają silny związek z każdej działki, niezależnie od tego, czy jest, czy nie jest tam, aby połączyć się z dowolną siecią wsparcie inżynieryjne. Jeśli mówić o tym, jak to odnosi się do niestacjonarnego obiektu mobilnego, tutaj mówimy o motoryzacji, tace, sklepów mobilnych, kempingowych, ciężarówek, cystern i innych podobnych urządzeń.

Warto również zauważyć, jest fakt, że istniejące artykuły z prawa federalnego określa specyfikę i subtelności umieszczenia takich obiektów. W ten sposób ich instalacji w budynkach, na lądzie lub obiektów znajdujących się w mienia komunalnego lub państwa, może być dokonana jedynie w pełnej zgodności z określonego układu, a także biorąc pod uwagę potrzebę zapewnienia maksymalnego zrównoważonego rozwoju terytorium. Ten sam schemat ich rozmieszczenia powinien być opracowany i zatwierdzony przez władze lokalne.

Tak więc, należy najpierw uzgodnić możliwość prowadzenia działalności gospodarczej z lokalnymi władzami. Oczywiście, istnieją wioski, które są zbyt daleko od dużych miast, gdzie można handlować bez uprzedniej zgody, ale technicznie nadal naruszać wymagania obowiązujących przepisów prawa.

potencjalne problemy

W dużych miastach w przeważającej większości przypadków różne właściciele supermarketów, stosując środki administracyjne, starając się aktywnie przeciwstawiać różnych właścicieli namiotach mobilnych, jak to jest na tyle silny szkody dla ich bezpośrednich, podczas gdy w małych osiedlach jest praktycznie niemożliwe, aby sprostać tak silny opór.

Trzeba także zrozumieć poprawnie, że auto nie powinny stwarzać przeszkód w drodze, aby wystawiać żadnych ryzyko dla konsumentów, pieszych pod względem regulacji, ponieważ jeśli sklep znajduje się na poboczu drogi, może to prowadzić do pewnych problemów.

dokumenty

To jest zupełnie naturalne, że powinny być obecne wszystkie niezbędne dokumenty w odniesieniu do produktów, które sprzedają, a mianowicie certyfikatu zgodności lub deklaracji Specialized. Taka dokumentacja powinna być wydawane lub producenta bezpośrednio lub realizator tego produktu, jeśli jest, oczywiście, o potrzebie obowiązkowych deklaracji lub certyfikacji produktów.

Istnieje dość duża lista papierów wartościowych, które regulują istnienie pewnych dokumentów na produktach, z częste zmiany są dokonywane w ramach regulacyjnych. W razie potrzeby, zawsze można uzyskać odpowiednie informacje od pracowników Rospotrebnadzor, aw przeważającej większości można uzyskać taką pomoc i hurtowych dostawców, którzy sprzedają ci towar na sprzedaż.

Czego potrzebujesz?

Dla wszystkich produktów jest obowiązkowe w celu uzyskania potwierdzenia, że spełnia pewne wymogi określone w przepisach technicznych, a także cały zestaw przepisów do postanowień norm lub warunków umów. Wszystko to odbywa się w postaci przyjęcia deklaracji zgodności lub obowiązkowej procedury certyfikacji.

Przemysł spożywczy jest kategorią towarów, wykazanie zgodności , do których przewiduje składania deklaracji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że deklaracja jest absolutnie jednakową moc prawną z certyfikatem zgodności oraz, w razie potrzeby zostać anulowane w obowiązkowej certyfikacji w odniesieniu do niektórych produktów lub wprowadzonej obowiązkowej deklaracji, a następnie jako dokumenty potwierdzające zgodność stosowanego w deklaracji.

powrót

Wielu nie wie, że jest to możliwe, a nawet konieczne, aby targować się z producentami na temat pozostałości niesprzedanych towarów, w szczególności dotyczy to zakładów mięsnych oraz mleka. Każdy rozumie, że aby w pełni zrealizować zakupionych produktów jest bardzo trudne, a w każdym przypadku będzie pewna część produktów. Dlatego wielu przedsiębiorców woli wrócić pozostałości niesprzedanych towarów, zmieniając ją na świeżych produktów i odzyskać część pieniędzy.

Tutaj wszystko odbywa się zgodnie z umową, a tym bardziej kupić i sprzedać towary, tym łatwiej będzie się zgodzić na uzyskanie dobrych warunków. Jest prawdopodobne, że małe hurtownie kupujących duże przedstawiciel handlowy Spółki postanawia nie mówić, ale warto spróbować i tak.