767 Shares 3263 views

Market "Vishniac" (Krasnodar): godziny pracy, adres. kierunki handlu

Powszechnie wiadomo, jeśli chcesz zapoznać się z życia miasta, aby zobaczyć go na wylot, nie krępuj się, aby przejść do rynku! Tutaj można przyłączyć się do lokalnych tradycji handlowych, patrzeć na ludzi i samego serialu. I można kupić niezbędne towary. Więc, co na rynku jest, aby przejść do stolicy Południowym Okręgu Federalnym? Oczywiście, na rynku "Vishniac" (Krasnodar).


Historia „vishnyakov”

Historia Vishnyakovsky rynek zaczął w 1992 roku. Obszar, gdzie raz planuje się budowę stacji autobusów dalekobieżnych, przedsiębiorstwo transportu samochodowego miasta postanowił wynająć. Ponieważ te lata spadł spieszy „transfer” handel, rynek gwałtownie wzrosło. Nazwa powstała dlatego, że ulica, na której wszystko się zaczęło – Vishnyakova nazywa, z kolei, po Praskovya Iwanowna Vishnyakova – lider ruchu rewolucyjnego w Rosji.

„Vishniac” dzisiaj

Dzisiaj rynek „Vishniac” (Krasnodar) – duża liczba stron, na których prowadzona jest jako handlu hurtowego i detalicznego. Stawiać niewygodne namioty wziął sklepy komfort. Obszar rynku jest na tyle duże, ze wszystkich stron jest otoczony przez parkingach.

Odzież i Obuwie

Głównym kierunkiem handlu „Vishniac” – buty, ubrania i akcesoria. Okna kilkudziesięciu pawilonach jest Okrycia, sukienki, garnitury, ubrania dla dzieci. Market „Vishniac” (Krasnodar) oferuje sukien ślubnych i wieczorowych, bielizna i skarpetki. Nawiasem mówiąc, na tym rynku można znaleźć ubrania nie tylko z Chin, ale również białoruskich, rosyjskich i polskich producentów. Ponadto, można znaleźć i usługi krawieckie: oto poprawne ubrania na rysunku, przywrócić go.

Szeroki asortyment produktów i obuwie. Zamsz i skóra, guma i tekstylia – wybór jest ogromny. Rynek Vishnyakovsky oferuje dla dzieci, damskie i obuwie męskie o każdej porze roku i smak!

materiały budowlane

Jeśli jesteś w budowę lub naprawy, należy również spojrzeć na rynek „Vishniac”. Krasnodar, oczywiście, charakteryzuje się zestawem wysoce wyspecjalizowanych punktach sprzedaży detalicznej oferujących materiały budowlane, ale rynek, gdzie można znaleźć każdy drobiazg do pracy, tylko jeden.

Lista wszystkich produktów na rynku jest niezwykle trudne. Ma wszystko do dekoracji i prace malarskie, materiały do budowy domów i innych budynków od podstaw, narzędzia i niezbędny sprzęt.

Firmy

platformy transakcyjne nie są ograniczone do odzieży i materiałów budowlanych. Na tym rynku, można wybrać i produkty dla domu, ogrodu lub biura. Sprzęt audio dla kuchni, podgrzewacze wody, przedmioty dekoracyjne i tkaniny – wszystko to jest przedstawione w „Vishniac”. Ponadto okazało się, że sklepy i sprzęt komputerowy, który jest kontrola jakości. Dla każdego produktu sporządzonego karta gwarancyjna jest nie tylko producentem, ale także sprzedawca.

usługi dodatkowe

Jeśli potrzebujesz usługi krawcowej lub fachowcom urządzeń gospodarstwa domowego, nie krępuj się, aby przejść do „Vishniac”. Tutaj można znaleźć fotografię salonów i salonów, które sprzedają biżuterię. Ponadto można skorzystać z usług walutowych kantorach, firm ubezpieczeniowych i lombardów. Bezpieczeństwo jest gwarantowane przez administrację obszarze rynku. Specjaliści kontrolować jakość wszystkich produktów, monitorowanie czystości. A także Proponujemy wynajem sklepów. Chcesz spróbować się jako biznesmen w Krasnodarze? Market „Vishniac”, którego tryb pracy, przy okazji, od 9 do 18 godzin do Państwa dyspozycji!

Jak się tam dostać

Vishnyakovsky przyjść na rynku najbardziej dogodnym z ulicy Pavlova. Przystanek znajduje się tutaj, i nazywa – „Pavlova”. Jest możliwe kierowanie magistrali № № 28 wózka 7, 12, 20. Kostium tramwajami – 4, 5, 6, 7, 8, 20 i 22 w inny sposób, aby osiągnąć "Vishnjakov" – № autobusu 15, 27, 30, 37, 39, 44, 53, 65, 177.

Masz zamiar udać się do rynku samochodowego „Vishniac” (Krasnodar)? Adres miejsca – ulicy Noworosyjsk, 2a.