251 Shares 4791 views

Market "Admirał" (Kazan) – wszystkie szczegóły

Ltd. „Admirał” – dużego centrum handlowego, który sprzedaje alkohol, odzież, rolnictwo, automatyzacji, technologii żywności i innych produktów. W niedawnej przeszłości był to obszar działalności, który został wyposażony w nowoczesny system nawigacji, powietrza radia, parking, klimatyzacja, alarmów przeciwpożarowych i wielu innych. Market „Admirał” (Kazan „) miał trzy piętra, które komunikują się ze sobą schody, schody ruchome i windy. Nie było również system nawigacji, który znajdował się na wszystkich punktach sprzedaży detalicznej. Dlatego za każdym razem można tu przyjść i zobaczyć lokalizację każdego sklepu.


Co jest sprzedawane na rynku?

Market „Admirał” (Kazan) miał wszystkie marki designerskie. Następnie sprzedawane ubrania, buty, wyroby ze skóry, akcesoria, kosmetyki, sprzęt gospodarstwa domowego, artykułów gospodarstwa domowego, elementy dla dzieci i wiele więcej. Punktem kulminacyjnym całego domu kultury był supermarket z produktami. Market „Admirał” (Kazan) sprzedaży towarów z lepszych producentów zachodnich i rosyjskich. Ponadto, nie było instalacji do produkcji wyrobów mięsnych fabrycznych i dań gotowych. Były takie przedsiębiorstwa cateringowe, kawiarnia „Blinok”, „Funtik”, „Boom Kurczak” i „Czas Pizza”. Można było kupić pyszne naleśniki, lody piłki, smażone ziemniaki z surówką skrzydełka kurczaka lub cheeseburgera. Ponadto starają się dwudziestu rodzajów pizzy, które zostało wykonane na specjalne wyposażenie. Dodatkowo można zamówić gotowe wyroby cukiernicze lub inny produkt na dom. Każdego roku „Admirał” został opracowany i pod warunkiem wolnych dodatkowych usług dla klientów. Miałem sto oddziałów z punktów sprzedaży sześćset najlepszych sprzedawców i konsultantów, i trzydzieści kucharzy, ponad milion produktów. Oprócz cały rok bez przerwy i święta.

wygoda

„Admirał” – centrum handlowe, które służyły jako miejsce do rekreacji. To panował harmonijną atmosferę, wspomagany przez przygotowanych powierzchni i pawilonów uszlachetnionej z najlepszych jakości odzież, buty i więcej. Tu można odpocząć z rodziną i przyjaciółmi, bo nie było wszystko, co potrzebne w tym kompleksie.

"Admirał" (Kazan, Rynek): Tryb pracy

Centrum przy alei Kirowa otwarte o dziewiątej rano i zamknięte o dziesiątej. Dzisiaj rynek „Admirał” (Kazan) został tymczasowo zawieszony swoją pracę, ponieważ straszny wypadek wydarzył się tam.

ogień

W marcu tego roku, w centrum handlowym wybuchł pożar. Ogień obejmował powierzchnię czterech tysięcy metrów kwadratowych. sześćset pięćdziesiąt dwie osoby zostały ewakuowane. Przedsiębiorcy próbowali zapisać jednostek handlowych i dlatego ponieśli sami. Oni zgasić ogień, jak mówią, „cały świat”. trzysta siedemdziesiąt pojazdy specjalne były zaangażowane, w tym helikoptery. Dopiero wieczorem ogień został wyeliminowany. Konstrukcja częściowo uszkodzony, ale następnego dnia zdecydowano się obniżyć budowanie rynku, aby nie mieć nowe ofiary. W poszukiwaniu zaginionych osób, odbyło się przez kilka dni. W sumie dwanaście osób zostało rannych, a znaleziony martwy siedemnaście. To wszystko wydarzyło się z powodu niedbalstwa przedsiębiorcy, który w tym czasie nie nadawały się do kontroli bezpieczeństwa pożarowego, jak pożar zaczął się w kuchni gastronomicznych. Również w budowie budynek wykorzystywany przez niezaufanych łatwopalnych. Tak więc na rynku „Admirał” jest zamknięta w Kazaniu. Zdaniem wielu, to nie zostaną przywrócone. „Admirał” (rynek, Kazan) na mapie można znaleźć na stronie alei Kirowa, ul. Klary Tsetkin, 8/27.